POMOCY !!!!!

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
dopiero zaczynam grac w noc kruka (mam 2lvl ) ale pytam z ciekawosci jak dostac sie do jarkendaru ?? gdzie jest wejscie do tej krainy ?
 

Daniel_666

New Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
9
Wejście do tej krainy jest pod piramidą u magów wody ale aby pierwsze dostać sie do Jarkendaru musisz nalerzeć do kręgu wody czyli zrobic zadanie z zaginionymi ludzmi. ale chłopie najpierw sobie zobacz całe forum nim zaczniesz temat bo napewno jest to napisane na jakims temacie. Gdybym był ja moderatorem to bym usunał tentemat jezeli piszesz posta to pezstrzegaj zasad! :twisted:
 
A

Anonymous

Guest
A mam pytanko:D:D
czy te misje(przyniesienie 5 tabliczek itp.) w nocy kruka mozna wykonać po zabiciu samego Kruka?
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
A może byś tak najpierw grę przeszedł? I nie zadawał dziwnych pytań?
Proponuję najpierw pomyśleć a potem napisać - zapewniam że to nie boli.

V.

PS. Pytanko do Moderatorów ( i Admina) zanim usuną temat - czy nie dałoby się zablokować gościom możliwości tworzenia tematów? Może wtedy byliby bardziej skorzy do używania opcji SZUKAJ i dłuższy czas poświęcili na zastanowienie się nad sensownością swojego pytania?
 
A

Anonymous

Guest
villen

Mam gdzieś co ty bełkoczesz a twoje pytanie jest jeszcze bardziej beznadziejne!!!
PS. Mam chyba prawo napisać pytanie którego nie jestem pewien.Nie będe znowu grał pare godzin wole sie zapytać chyba normalne i nie robie tego na głównym Forum tylko na jednym poście to się liczy:D
wiec myślisz że napisałeś 21 postów to jesteś król :? . Już nagle ci wszystko przeszkadza poprostu jesteś wielkie gówno:]
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
Stary może najpierw się zarejestruj - wtedy może pomyślisz zanim kogoś obrazisz, bo za takie coś dostaje się ostrzeżenia które prowadzą do bana.

Teraz tym bardziej nie rozumiem twojego pytania :? Przecież żeby wogóle dostać się do Kruka musisz oddać te tabliczki Saturasowi, by pchnąć fabułę do przodu. A skoro grę już przeszedłeś to powinieneś o tym wiedzieć.

Widzisz ja też wykorzystałem temat który pewnie zostanie zlikwidowany żeby czegoś się dowiedzieć. Na innych forach goście mają mniej opcji dlatego byłem ciekaw.

Moje pytanko to był lekki przytyk w stosunku do takiego zachowania, a że niestety trafiło na Ciebie Gracz!-u to pech - tyle już widziałem ludzi którzy piszą i zakładają tematy bez zastanowienia że coś musiałem napisać. Ale może to mój błąd że nie zwróciłem się bezpośrednio do Admina. Dzięki przynajmniej że używasz interpunkcji i wielkich liter bo większość użytkowników zdaje się nie wiedzieć o ich istnieniu.

Zapraszam do rejestracji.

Pozdro

V.
 

BLECHO

Member
Dołączył
26.1.2005
Posty
31
Villa rozumiem cię jeżeli chodzi o sposób grania w jaki gra Nasz Gracz!, ale nie rozumiem nadal jednego na tym forum.Przecież gdyby nie tacy "Gracze", czy nowi goście którzy nie są tutaj na stałe, gdyby nie zakładali noiwych tematów tylko korzystali z tych co są, to problemy i tematy o gothicu by się wyczerpały i forum by staneło w miejscu.Czasami trzeba pozowlić na sopam.
 
A

Anonymous

Guest
zgodzę się z blecho. czasem trzeba im na coś takiego pozwolić. np. dla mnie spytanie się jest rzeczą nie za dobrą bo wtedy nie mam frajdy z przechodzenia gry. wtedy wiem wszystko co bedzie pozniej.takie pytania pozbawiają mnie frajdy z grania 8)
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
Masz w sumie rację BLECHO. Ale denerwuje mnie to że większość gości wpada tu na chwilę, nawet nie przejrzy forum i od razu zakłada temat który dotyczy BARDZO WAŻNEGO PROBLEMU, Z KTÓRYM SIĘ JESZCZE NIKT NIE SPOTKAŁ. Tacy kolesie po dostaniu odpowiedzi znikają albo po zlikwidowaniu ich tematu zaczynają rozgłaszać że forum jest do d... etc.

Może dobrym pomysłem byłoby przyklejenie co ważniejszych tematów (pare już jest) albo stworzenie tematu: "Najczęsciej zadawane pytania nt. Gothica" lub czegoś podobnego. To tylko taka mała sugestia.

IMHO tematy o gothicu na pewno się kiedyś wyczerpią ale właśnie po to są inne działy. No i poza tym wyjdzie przecież niedługo Gothic III także na razie nie martwmy się o zatrzymanie forum.

Pozdro

V.
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Mozna tak zrobic(w przeciwienstwie to ludzi po wyzej postaram sie odpowiedziec na to pytanie :| )Idziesz zabijasz Kruka,biierzesz tabliczki a potem oddajesz komplet Saturasowi i masz zadanie z głowy.Ja tak zrobiłem i było spoko :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom