Pomocy!

Status
Zamknięty.

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
potrzebuje pomocy poniewaz w G2NK doszedlem do początku 2 planszzy i nagle na drugi dzien save nei mam i nie moge dojsc do 2 planszy zabilem kruka i wszytsko mi wskazywalo na to ze mozna otwrzyc portal itp itd ... i sie nie dalo klikam czaskam wszystko co sie ino da ale sie da sie otworzyc portalu.
jak mozecie to dajcie linka lub prześlijcie mi na maila kubsztal95@tlen.pl
z góry dziękuje
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
CYTAT
jak mozecie to dajcie linka lub prześlijcie mi na maila kubsztal95@tlen.pl

Ale co mamy przesłać?? Do czego linka??

A tak w ogóle to co to za "plansza 2" ??

Nic nie rozumiem :|
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(kubsztal @ 23-12-2007, 16:13) [snapback]163537[/snapback]
potrzebuje pomocy poniewaz w G2NK doszedlem do początku 2 planszzy i nagle na drugi dzien save nei mam i nie moge dojsc do 2 planszy zabilem kruka i wszytsko mi wskazywalo na to ze mozna otwrzyc portal itp itd ... i sie nie dalo klikam czaskam wszystko co sie ino da ale sie da sie otworzyc portalu.
jak mozecie to dajcie linka lub prześlijcie mi na maila kubsztal95@tlen.pl
z góry dziękuje

wlasnie link od czego btw. problem z aplikacja, musialo cos w plikach sie po przestawiac.Proponuje od now gre (niestety) lub jak niezadziala zainstalowac gre jeszcze raz
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
zainstaluj jeszcze raz gothic i sprawdz save jezeli jeszcze bedzie sie blad powtarzal zaczynaj od poczatku
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
ale ja potrzebuje
(SAVE) a niby o co teraz prosiłem jak nie o (SAVE) plz bardzo potrzebuje save do G2NK.
portal jak nie było tak nie ma
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Powoli chłopie powoli. Najpierw trzeba zrozumieć co żeś napisał. Chodzi ci o to, że zabiłeś już Kruka z Doliny Budowniczych(jak rozumiem to ta 2 plansza)i chcesz wrócić do Khorinis, a portalu nie ma. Reinstaluj grę kilka razy, jak to nie pomogło, albo pożycz płytkę od kolegi. To powinno pomóc. Jeśli nie, to zrób to, co koledzy wyżej napisali. Niestety sam nie moge wysłać save'a bo mam go daleko daleko po tym fragmęcie.
PoZdRo! :)
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
na 2 mape na tej pustyni chce save juz zrobiłem wszystko z poradnika dla iddjotó i nic sie nie dzieje.
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
osobiście nie gram z kodami ale możę to jest sposób, Spróbuj zrobić tak:
naciśnij b wpisz marvin i ponownie naciśnij b
potem stań przed portalem na chwilę przytrzymaj k
może się uda ale nie wiem bo tak nie robiłem
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Prawdopodobnie Ci się chłopie save popsuł. Spróbuj z tym marvinem, jak nie pomoze to ew. moge Ci przesłać na maila jakiegoś jak znajdę. Tak wogóle to jest takie mądre staropolskie przysłowie: "Zawsze rób sobie kopie zapasowe save'ow".
I jeszcze jedno, na przyszłość: w Gothicu nie ma plansz, to nie gra planszowa, są ROZDZIAŁY i ew. ŚWIATY ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom