Pomocy

Status
Zamknięty.

natalia12

New Member
Dołączył
8.8.2007
Posty
10
pomocy zainstalowałam gre i to wszystko , gdy chcem sie ruszyc to wszystko lata i cos białego jak bym miała kłopoty z chodzeniem i kamera , a ten kompas z boku to lata jak szalony , może ktos mi pomoże nie mam wprawy w ustawieniach
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zainstaluj patche do gry, nowe sterowniki do grafiki.
No i daj screena błędu. Plus konfiguracje kompa. Może Coś wymyslimy.
 

natalia12

New Member
Dołączył
8.8.2007
Posty
10
CYTAT(Kacperex @ 08-08-2007, 21:39) [snapback]149889[/snapback]
Zainstaluj patche do gry, nowe sterowniki do grafiki.
No i daj screena błędu. Plus konfiguracje kompa. Może Coś wymyslimy.



komputer mam nowy ful wypas a te sterowniki z kąt mam je wziasc , przy wgrywaniu nie wystapiły błedy
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
KAcpi jak wnioskuje natalia ma 12 lat i zapewne za wiele nie potrafi nam powiedzieć ani zrobić
a więc podaj model karty graficznej to ci znajdziemy stery...tyle chyba poradzisz sobie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(natalia12 @ 08-08-2007, 21:46) [snapback]149891[/snapback]
komputer mam nowy ful wypas a te sterowniki z kąt mam je wziasc , przy wgrywaniu nie wystapiły błedy


A linki do patchy Ci dać czy znajdziesz i umiesz screnny robić z gry?
 

natalia12

New Member
Dołączył
8.8.2007
Posty
10
CYTAT(Kacperex @ 08-08-2007, 22:32) [snapback]149898[/snapback]
A linki do patchy Ci dać czy znajdziesz i umiesz screnny robić z gry?



prosze daj wszystko i napisz mi po koleji co mam robic to wtedy dam sobie rade ,
 

natalia12

New Member
Dołączył
8.8.2007
Posty
10
dzieki za pomoc , ktos mi to zrobił ale nic z waszych stron sie nie przydało , dzieki dle KACPRA ( MAŁA DYGRESJA NIE TRAKTUJ LUDZI JAK DZIECI TYLKO DLATEGO ZE NIE ZNAJA SIE NA KOMPIE JA MAM 39 LAT I UWIELBIAM GRY CHODZ O STEROWNIKACH I INSTALACJACH NIE MAM POJECIA ) WIELKIE DZIEKI JOANNA
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
heh spokojnie uwazniej proszę czytac koleżanko bo ja napisałem
CYTAT
jeśli się pomyliłem a to mżliwe.o spokojnie sobie poradzisz z instalką :]

to znaczy że teoretyzowałem na temat twojego wieku.zreszta czy to ważne xD

masz tu swięe regułki możesz z nimi spróbowac..nigdy bie wiadomo co może pomóc
przy tym wrednym gothicu
CYTAT
Dobra przejdzmy do konkretow
- po 1 zrobilem formata calego dysku (nie instalowalem zadnych zbednych programow ani gier)
- po 2 zainstalowalem program CachemanXP, ktory jest wrecz przecudowny Dzieki niemu posiadam 680-690mb wolnej pamieci fizycznej majac maxymalnie 768
- po trzecie dokonalem drobnych zmian w biosie ale to raczej malo istotne P.S.Dla unikniecia wystepowania bledu "Where is guru" radze zmniejszyc maxymalnie szybkosc pamieci( ja mam ustawione 266 przy maxymalnym 400) Pomaga w 100%
- po czwarte ustawilem bariere wykozystynia pamieci fizycznej z 80% na 90% co tez znacznie polepszylo jakosc gry. Aby tego dokonac wpisujemy w oknie uruchom "regedit" (otoworzy sie ramka) dalej postepujemy wedlug schematu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management a nastepnie dokonujemy edycji pliku "NonPagedPoolSize" w nastepujacy sposob ilosc ramu jaka posiadamy mnozymy x 90% a wynik dodatkowo x 1024. Liczbe ktora powstanie wprowadzamy w puste miejsce oraz zaznaczamy system dziesietny.
- po piate radze dokonac edycji ilosci pamieci wirtualnej.(jak tego dokonac chyba nie musze opisywac ) Powinna byc 2,5 raza wieksza niz ilosc posiadanego ramu i najlepiej ustawic ja na partycji 1 lub ostatniej gdyz to na nich dysk ma najwieksza szybkosc.
- no i na koniec nalezy dokonac drobnej modyfikacji a tak naprawde podmiany kilku plikow w katalogu G3 Mozna je pobrac z tego linkahttp://rapidshare.com/files/2569454/Gothic_3.rar.html (dolaczona instrukcja )
To co wam jeszcze tylko pozostanie to dokonac zmian w opcjach graficznych gry na takie jakie wam beda najbardziej odpowiadaly A no i zmiany ktorych dokonywalem byly wprowadzane na orginalnej polskiej wrscji Gothica.


Plus program Game XP
plus zmieniony plik ini
plus najnowsze stery do karty graf, płyty głównej


Ale z tego co widze założyłaś 2 temat...więc to co napisałem i tak ci nic nie da
a tłumaczyc można godzinami to wszystko więc załatw sobie kogoś kto się zna na kompie
iniech ci porobi to wszystko.pozdrawiam...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(natalia12 @ 09-08-2007, 19:55) [snapback]149981[/snapback]
dzieki za pomoc , ktos mi to zrobił ale nic z waszych stron sie nie przydało , dzieki dle KACPRA ( MAŁA DYGRESJA NIE TRAKTUJ LUDZI JAK DZIECI TYLKO DLATEGO ZE NIE ZNAJA SIE NA KOMPIE JA MAM 39 LAT I UWIELBIAM GRY CHODZ O STEROWNIKACH I INSTALACJACH NIE MAM POJECIA ) WIELKIE DZIEKI JOANNA



Nikogo nie traktuje jak dzieci ponieważ nie wiem, ile możesz mieć lat.
Masz 39 i lubisz grać super rzadko się to zdarza.
Tylko jak juz bierzesz się za gry to naucz się podstaw obsługiwania komputera.
Sterowniki itd to podstawowe minimum! Nawet nie trzeba się na tym znać. jest specjalny kreator instalacyjny a chyba klikac dalej, dlaej, dalej, - ok każdy umie?
I nie każe nikomu się znać na kompa, tylko proszę o jedno niech potem tacy ludzie , leniwi ludzie nie molestuja ludzi o pomoc ;)

Closed
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom