Pomocy - Problem z ekranem

Status
Zamknięty.

inn

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
1
Po uruchomieniu gry ekran jest przesunięty w lewo, tak że z lewej strony brakuje części obrazu, a z prawej jest czarny pasek. Nie wiem, co robić. Mam GeForce FX5500 i winXP. Aktualizacja sterowników nie pomogła. Pomóżcie, bo mam wielką ochotę zagrać w tą grę.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja ma tak samo ale tylko przy pierwszym uruchomieniu gry po instalacji. Może masz coś nie tak z rozdzielczością :?: Spróbuj zmienić na inną. Jak masz 1024 na 768 to zmien na 800 na 600 pikseli. Może zadziała
smile.gif
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
dokladnie na pewno masz cos z rozdszielczościa sprobuj ją zmienic, a jak nic ci to nie da i jak ci sie chce to se przeinstaluj Gothica.
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
Powinienieś mieć opcję ustawiania obrazu na monitorze (takie guziczki na dole) zawsze jest opcja przesuwania ekranu.
Metoda dość niebezpieczna i nie zawsze działająca- walnij w monitor. Jak walnąłem na infie to odrazu obraz się naprawił

PS: Za szkody nie odpowiadam
tongue.gif
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Możesz zmienić rozdzielczość, przeinstalować Gothica lub przesunąć obraz bezpośrednio guzikami na obudowie monitora ( mnie to pomogło nieraz )
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
34
Ja miałem ten sam problem i zmienilem rozdzielczość i wszytsko bylo ok ale sprubój coś zrobić z monitorem patelnia i w łep
biggrin.gif
hehe no to tyle Pozdro
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom