Pomocy! Nie Mogę Włączyć Gry!

Status
Zamknięty.

yO_aSiA

New Member
Dołączył
17.3.2007
Posty
4
Nigdzie nie znalazlam pomocy, wiec pytam tu.
Mam pirata.
Zainstalowalam gre, zainstalowalam patcha 1,12, skopiowalam cracka i spolszczylam gre (taka byla kolejnosc).
I teraz nie moge uruchomic GOthica, bo o probuje - nie wazne w ktirej czesci - to wychodzi "Aplikacja lub biblioteka DLL dbghelp.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Winows NT" CO to znaczy?? Podesle mi ktos ten plik?? Plizka!!
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Nie instaluj patcha 1.12 to gra bedize chodzić na tym cracku. Po prostu masz cracka do starszej wersji.

!!! NAJLEPIEJ IDŹ DO SKLEPU I KUP GRE !!!
 

remiq

New Member
Dołączył
3.3.2007
Posty
10
wg mnie najprawdopodobniej nie zainstalowales direckta 9.0c z plyty
 

yO_aSiA

New Member
Dołączył
17.3.2007
Posty
4
Direct zainstalowany, bo tuz przezd formatem i zainstalowaniem gry zmienialam karte na GeForce 7600 GS 256mb ram wraz ze sterownikmi i aktualizowalam. Bez aktualizacji tez nie dziala...
 
G

Gray_Fox

Guest
CYTAT
DLL dbghelp.dll


Wpisz to w google, sciagnij pliczek, i włóż do folderu windows lub system. Albo powkładaj to tam i tu i do katalogu DirectX xD
 

yO_aSiA

New Member
Dołączył
17.3.2007
Posty
4
Podmiana nic nie daje. Z ciekawosci usunelam ten plik z katalogu z gra i zauwazylam, ze zaczelo sie to wyswietlac po kolei z kazda biblioteka, m.in. engine.dll itd. Wiec to moze wina obrazu gry?? Chcoiaz wczesniejinstalowalam to i szlo bez problemu, a po firmacie nic...
 
G

Gray_Fox

Guest
Cóz, tak to bywa z pirackimi kopiami. Jednego dnia działa ci bez zarzutu, drugiego całe sie sypie :)
Na twoim miejscu g3 bym zassał z jakiegoś dobrego polskiego Torrenta :)
Lub kupił :)
your choise :p

Na forum nie promujemy piractwa. Osobiście proponuje zakupić oryginalną grę i cieszyć się grą - xarox.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom