Pomoc

Status
Zamknięty.

nicniewid

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
12
Mam pyatnie gdy robilem questa z tym gosciem co go trzeba do okary dotransportowac z farmy Okare zaatakowal pelzacz i zabil kowala czy przez to nie moge czegos wykonac kupic ?? I gdzie mozna kupic (znalesc) tom tarcze taka z takim krzyzem ??

z gory dziekuję i pozdrawiam
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Ta tarcze to jak sie niemyle to kupisz w zamku nie pamietam bo dawno w to gralem a co do kowala to chyba nic sie niestanie mozesz bez niego grac :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Domyślam się, że chodzi o tarczę paladyna? Żeby ją zdobyć, musisz chyba pobić/zabić jej właściciela... Bo raczej jej nie kupisz u żadnego normalnego kupca. Nienormalnych chyba nie ma w grze ;) Możesz sprawdzić też w temacie przyklejonym o skrzyniach, ale z tego co pamiętam, w żadnej ze skrzyń nie ma tej tarczy.
 

Tukan

New Member
Dołączył
29.2.2008
Posty
3
CYTAT(Phantom Lord @ 29-02-2008, 19:02) index.php?act=findpost&pid=172369
Domyślam się, że chodzi o tarczę paladyna? Żeby ją zdobyć, musisz chyba pobić/zabić jej właściciela... Bo raczej jej nie kupisz u żadnego normalnego kupca. Nienormalnych chyba nie ma w grze ;) Możesz sprawdzić też w temacie przyklejonym o skrzyniach, ale z tego co pamiętam, w żadnej ze skrzyń nie ma tej tarczy.

W żadnej skrzyni nie ma tarczy!
 

nicniewid

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
12
juz mam bo jak doszlem ze swiatyni do zamku to straznikow zaatakowali orkowie i jeden straznik mial tarcze :)



A i mam jeszcze jedno pytanie gdzie jest kamien teleportacyjny do Mora Sul ??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Na kamieniu przed miastem z tego co pamietam :)
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Do Mora Sul? Musisz iść do tego łowcy głów, Bandaro się chyba zwał. Ten kamień jest na ławce przed jego chatą. W każdym razie na jakiejś ławce w okolicach areny. No chyba, że pomyliłem miasta, ale wątpię.

CYTAT
W żadnej skrzyni nie ma tarczy!

Tarcza runiczna jest na pewno w którejś i chyba okrągła tarcza też.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom