Pomoc-mag

Status
Zamknięty.

rafixxxx25

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
7
Chciałbym zagrać magiem ognia, więc teraz w ogolę nie wydaje PN, żeby mieć potem dużo na kręgi i manę.
Jestem w 2 rozdziale, mam misje z pełzaczami i nie dam rady sobie z nimi poradzić!!!Co mam zrobić? Czy mogę nauczyć się kręgów przed tą misją, czy muszę zmarnować punkty na siłę lub zręczność, by mieć z nimi szanse?????
Sorry jeśli ten temat jest głupi, ale nie mogę se poradzić :/
PS: Jestem początkującym graczem w Gothica :p
 

Ciapek533

New Member
Dołączył
8.11.2008
Posty
19
Radziłbym wydać jednak trochę na tą siłę i zręczność . Ponieważ :
1 . Nie przejdziesz misji xD
2 . Jak byś grał magiem i zabrakło by ci many to czym byś bił przeciwnika ?
3 . No i Poziomy można z łatwością zrobić :D
 

rafixxxx25

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
7
Niby racja, ale jak dam duuuuużo w mane to mi się nie skończy w 1 walce(a po walce se łyknę cos) :rolleyes:
Jednak wolałbym mieć postać bez dodawania w siłe :p, da sie tak przejść to???(PS: oprocz kupowania dziesiatkow zwoi za pelno kasy :unsure: )
 

Ciapek533

New Member
Dołączył
8.11.2008
Posty
19
Jak wolisz xD ... No to może pościągaj je do strażników :D Albo nakupuj zwoje i poty na manę i idź walcz
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Wystarczy bodajże 20 siły na jakiś fajny mieczyk u fiska. Radzę trochę siły się poduczyć, przyda się.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Zainwestuj te punkty nauki w mane , siłe oraz zręcznosc.Przeciez potem zdobędziesz kolejne lvl i punkty nauki.Więc inwestuj w mane i wal ze zwojów i troche siły na jakis mieczyk jednoręczny.
 

Sarevok1120

Member
Dołączył
24.10.2008
Posty
30
a jeśli chodzi o maga to straznicy kazą ci isc do thorusa jeli juz u niego bedziesz powiedz ze bardziej interesuje cie sciezka magii niz zostanie straznikiem on wysle cie do miltena albo coristo nie jestem pewien przed rozmowa z coristo zapisz se gre bo zada ci on pare pytan i jesli odpowiesz zle nie bedziesz magiem ;)
 

rafixxxx25

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
7
Ok, dzięki wszytki. Nie grałem jeszcze magiem, tylko najwyżej strażnikiem w gothicu 2 :p Więc za dużo o tym jak nim grać nie wiem.

Nie no :-( nadal nie dam rady przejść, mam 20 siły, kupiłem se najlepszą możliwą broń(u najemników) lae pelzaczom odbieram po milimetrze :/
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
A ile ty chciałeś im brać? Po pół życia? Musisz się trochę pomęczyć, może uda ci się zrobić to zadanie... Ja życzę ci powodzenia.
 

rafixxxx25

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
7
udalo mi sie dojsc dosc daleko(nie zabijając po drodze :p). Ale teraz przy królowej jest z 5 pelzaczy, nei da sie ominac, ani zabic :/
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
To strzelaj w nie ze zwojów ! kula ognia, piorun kulisty itp.No i jak zabierasz im mało zycia to jeszcze podexp na czyms co szybko zabijasz np. wilki, ścierwojady.I zainwestuj jeszcze z 10 albo 15 w sile i zakup sobie lepsza bron.
 

rafixxxx25

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
7
YEAH!!! udalo mi sie :p Nie zabilem ani ejdnego pelzacza xD, ale udalo mi sie tam do krolowej wbiec(ze 6 pelzaczy mnie gonilo caly czas). Wykradlem kilka jaj i ucieklem :D(tylko szkoda ze nei am expa :/, jak bede magiem to tam wroce i rozwale wszystko)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom