Polska Vs. Austria

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jakie są wasze emocje po meczu z Austrią ?
Ja jestem szczęśliwy , zacząłem wierzyć w Polskę . To był spoko mecz , emocje oraz dramaturgia były niezłe . Na koncu to było najbardziej ciekawe , tak sie bałem , tak chiałem żebyś my się obronili i moje marzenia się urzeczywistniły . Teraz pozostaje mi czekać na mecz Polska vs. Walia , musimy wygrać . Mamy już na bank baraże , ale musimy grać teraz o awans prosto z 2 miejsca bez baraży a możemy nawet zająć piewrsze miejsce w grupie a wteyd byłbym w sódmym niebie . Gratulacje dla reprezentacji .
Pozdrawiam Jodełko
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Faktycznie ja tez bardzo ucieszylem sie wynikiem, najbardziej dramatyzujaca byla koncowka(jak zawsze), ale nasi reprezentanci pokazali sie z dobrej strony, widac ze sa dobrze przygotowani i ja tez w nich wierze.




pozdrawiam
tongue.gif
 
E

eMzi

Guest
No no, mecz był naprawdę dobry. Przez 60 min dosłownie Austraicy nie istnieli na boisku. Pierwsza bramka trochę ich ożywiła i zaczęli grać odważniej. My niepotrzebnie daliśmy się zepchnąć do obrony, a Austriacy co raz śmielej atakowali. Całe szczęście nie wykorzystywali swoich okazji i strzelili tylko 2 bramki.
Wierzę, że w meczu z Walią Polacy pokażą charakter i wygrają zapewniając sobie tym samym awans do Mistrzostw Świata 2006 w Niemczech. Bądźmy dobrej myśli
wink.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Mecz był ciekawy, było wiele sytuaci, ale moim zdaniem nasza reprezentacja zagrała poniżej moich oczekiwań, jest powiedzenie że zwycięzców się nie sądzi, jednak po takim początku spodziewalem się po naszych lepszej drugiej połowy, niestety grali słabo, według mnie. Fakt baraże juz mamy co cieszy, ale bardziej będe się cieszył po zwycięstwie nad Walią..Jeśli awnsujemy bezpośrednio z 2 miejsca będzie poprostu zarąbiście. Nic tylko czekać do środy ;]
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
A mnie postawa reprezentacji Polski zażenowała. Mieli taką przewagę, powinni wygrać z łatwością a zrobili z tego meczu dreszczowca. Tutaj wychodzi mentalność Polskich piłkarzy. Zamiast po strzeleniu gola iść za ciosem i przycisnąć to oni się na maksa cofają i zamykają w defensywie. Wtedy wystarczy jeden błąd i przewaga poszła!!! Trzeba wsiąść przykład z Brazylii, dla nich nie ma czegoś takiego jak gra w defensywie. Oni zawsze prą do przodu, aby strzelić jeszcze więcej goli.

Co do meczu to był bardzo ciekawy, dużo akcji i bramek. Warto też wspomnieć, że sędzia spotkania nie wykazał się za bardzo gdyż powinien usunąć z boiska, co najmniej dwóch piłkarzy reprezentacji Austrii.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Ufff , po ostatnim gwizdku moglem w koncu spokojnie odetchnac
dry.gif
mecz byl pelen dramaturgi , podobnie jak wy po pierwszej polowie sadzilem ze , druga bedzie po prostu formalnoscia ;p , no ale coz wazne ze sie udalo ;] jednak ja rowniez sadze ze nasz zespol spisal sie ponizej oczekiwan , ale z Walia i tak se poradza
tongue.gif
, gorzej z Anglia bedzie
tongue.gif
, ale mam nadzieje ze damy rade
smile.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Mecz naprawde był na wysokim poziomie
smile.gif
. Gdy Austria w ostatnich minutach strzeliła w poprzeczke myślałem, że już będzie 3:3 ale cóż udało się utrzymać wynik do ostatniej minuty
smile.gif
. Bardzo dobry mecz odegrał Kosowski i Boruc
biggrin.gif
tongue.gif
. Jestem z nich dumny. Mecz naprawde trzymał w napięciu do ostatniej minuty i moge stwierdzić, że warto było go oglądać. Jak już powiedział Verin do 60min Austria nie istniała na Boisku, myślałem, że tak będzie już do ostatniej minuty ale się obudzili, niestety
smile.gif
. Mecz ogólnie dobry. Pozostaje czekać co dalej.

Pozdro
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Świetny mecz i emocjonujący, cieszę się że austria obudziła się dopiero w drugiej połowie
wink.gif
bo jakby od początku grali, tak jak to pokazali w drugiej połowie to mecz byłby bardziej emocjonujący i obejżelibyśmy więcej bramek. W końcówce gry myślałem że polska zremisuje 3:3. Stało się inaczej, polska wygrała z czego jestem szczęsliwy gre w barażach mamy już pewną jakby niewyszło w innych meczach, ale jak na koniec mówił maciej żurawski, że ich plan to zajęcie pierwszego miejsca i pewny awans, cóż tego im życze, ale przeprawa przez anglie będzie chyba najtrudniejsza....
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
Hejże hej!!
Nie zgadzam się z większością postów, że niby mecz był na wysokim poziomie, czy aby na pewno?
Pierwsza połowa odznaczała się przewagą Polaków, ale na tle bardzo słaby Austriaków. Polska nie grała super, grała przeciętnie, co pokazała końcówka drugiej połowy. Wszyscy mówią, że się zmęczyliśmy i w ogóle pogubiliśmy się w II połowie. My graliśmy cały czas tak samo, tylo jak Austria przycisnęła to pokazała prawdziwą twarz Polskiej reprezentacji i Janasa.
W ogóle nie rozumiem działań naszego selekcjonera.
Puścił Rasiaka z Żurawskim, zamiast Franka, gdy to zrobił. Myślałem, że to tylko na jedną połowę, gdzie będzie dużo walki, bo tam Rasiak w miarę się spisuje, wie gdzie się ustawić. Ale w drugiej połowie... co ON ZROBIŁ DOBREGO?? Widzieliście ten rajd Rasiaka, gdy był spalony (choćby nawet go nie było, bramka by nie padła) przecież Rasiak biegł tak koślawo, gubił się z piłko, bez jaj...
Zdziwiło mnie puszczenie Mili, który nic nie wniósł do gry.
Zamiast tego mógł puścić Franka bądź Olisadebe, który ma technikę i jest cholernie szybki.
Gdy Austria zaczęła nam strzelać bramki, Janas zmienił taktykę, wprowadzał samych defensorów, to był wg mnie błąd. Austria ma słabą obronę, mieliśmy atakować. Miał wpuścić ofensywnych graczy, tj Frankowski lub Oli.
Frankowski nie zasłużył sobie na to by siedzieć na ławce rezerwowych, gdyby nie on nie mielibyśmy drugiego miejsca, to on pogrążył Austrię i Walię w pierwszych meczach, oraz Azerbejdżan.
Nie zmienie chyba nigdy już opini odnośnie Janasa, Mili, no Rasiak trochę wczoraj pokazał, że umie walczyć, ale i tak nie dorównuje ani Żurawskiemu, ani Frankowskiemu czy też Olisadebe, a nawet Brożkowi.

nota za mecz 5/10

NaRka
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Muszę przyznać z ciężką ręką na sercu, że oglądałem ostatnie 10 minut meczu. Ale widziałem i przeżywałem tą dramaturgię. W pewnym momencie Austriacy tak parli do przodu, a ta nasza obrona jak kołki. Z tą poprzeczką mielimy wiele szczęścia. Na szczęście później nasi przetrzymali ich na własnej połowie dzięki czemu zabrzmiał ostatni gwizdek.
Wierzę teraz w Polskę. Mam nadzieję, że nie spartolą tego jak to było na poprzednich mistrzostwach. Ale najlepsze jest to, że prawdopodobnie pojadę do Monachium xD. Niestety to dopiero za rok
ph34r.gif
 
K

k_a_r_i

Guest
Nasza reprezentacja grała bardzo ambitnie ale tylko i wyłącznie w pierwszej połowie. Jak niektórzy wspomnieli w tym s_e.b_a druga połowa okazała sie dreszczowcem z czym sie w 100 % zgodzę. Polacy mysląc że nic im już niezagrozi poprostu bawili się.
A tu prosze leci pierwsza bramka dla Austri. Później druga. Było 2:2 wiec polacy sie wzieli i ok 80 min strzelili na 3:2. Moim zdaniem najwiekszym błędem polaków w całym meczu było zbyt duża pewnośc siebie że "my wygramy na bank" po strzeleniu 2 bramek. Polacy powinni dalej atakować i coraz bardziej pogłębiać i dołować przeciwnika aby się nie zrewanżył.
To tyle :]
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
A ja z góry zakładałem, że Polska przegra i się rozczarowałem, ale miło
smile.gif
. Całego meczu nie oglądałem, a za to siedziałem przed kompem, ale i tak słyszałem okrzyki radości i wyrazy smutku kiedy mój tata i brat oglądali, tak więc wiem ile było 3:2
biggrin.gif


Pozdro all
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Mecz był taki sobie ale tylko pierwsza połowa była dobra w wykonaniu polaków ale jak zwykle polacy graja dobrze pierwszą połowę a potem padają z sił np mecz Wiśły Kraków z Panathinikosem w atenach pierwsza połowa wyśmienita choć bramki nie strzelili a druga lepej nie mówic.
A wracając do meczu reprezentacji Franka nie wpuścił Janas bo jest mały a Rasiak kawał chłopa Franka by stratowali bo tam grali agresywnie a franek tak nie gra.
Ale najbardziej rozczarowała mnie gra Kłosa i Bąka poprosu są jużza starzy i zawolni do gry w reprezentacji gdzie napastnicy są szybcy a Kłos zamias wybijać to podawał do Austriaków
Bramki dla Austriaków padły z niczego tak po prosu jakiś kopnął i od słupka ta bramka mnie rozbroiła kompletnie.
Żurawski nie wykorzystał Karnego tylko z dobitki Strzelił gola ja bym wolał żeby karne kopal Sobolewski lub Szymkowiak bo oni potrafią mocno kopnąć piłkę
biggrin.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ten mecz to był prawdziwy horror, myślałem że po tych dwóch bramkach na początku zwycięswo będzie na bank, ale stracić taką przewage i to jeszcze u siebie przy wspaniałym dopingu i ogromną ilościa kibiców, naszczęście Zuraw strzelił 3 bramke co podłamało troche Austriaków ( na szczęście ) i mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla naszych.
 

mario_13

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
28
No mecz był ciekawy szczegulnie podobał mi sie gol Kosy ale i tak nawet takie mecze nie umią mi zastąpić tego przepięknego finału ligi mistrzów, ale ten mecz tesz był piękny. Faule Austri były ostre a mimo to nie było zbyt dużo kartek
mad.gif
 

mario_13

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
28
Sorry za pomyłke nie gol kosowskiego tylko żurawskiego

zdaża sie
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Mecz bardzo emocjonujący i dramatyczny 1 połowa w wykonaniu polaków rewelacyjna. Druga cóż dużo gorsza ale bardzo ładny gol Żurawskiego. Nie strzelił z karnego ale zachował się jak bardzo doświadczony zawodnik no i dobił na szczęście celnie:) Kosowski godnie zastąpił Krzynówka no i strzelił przepiękną bramkę z "woleja" bardzo podobała mi się również postawa młodego Ebiego Smolarka. Polacy mieli sporo szczęścia że Austrii nie udało się wyrównać ale cóż szczęście sprzyja lepszym a tacy właśnie byli polacy w przekroju całego meczu. Nie pozostaje nic innego jak tylko wierzyć w dzisiejsze zwycistwo nad Walią. Ja liczę na przynajmniej 2-bramkową przewagę.
POZDRO!!!!
P.S
Fajny temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom