Pojazdy W Gothic 3

Status
Zamknięty.

Player

New Member
Dołączył
16.7.2007
Posty
3
Witajcie!
Gothic 3 kupi?em na pocz?tku grudnia i odrazu niesamowite wra?enie zrobi?a na mnie grafika. Wspania?a fabu?a i system walki spodoba?y mi si? od pierwszej chwili, gdy walczyli?my w Ardei. Strzelanie z ?uku, efektowna (i efektywna) walka mieczem zosta?y wspaniale zrealizowane. Jednak po wygranej bitwie szuka?em (jak to w ka?dej grze RPG) czego?, czym mo?na by jecha?. Gdy niczego nie znalaz?em, postanowi?em pój?? gdzie indziej... Bardzo szczegó?owe widoki (jesczze lepiej po kupnie komputera z Gf 8800 Gtx i E-6600) spodoba?y mi si? od pierwszej chwili. Jak ciekawie obserwowa?oby si? to z konia (konni ?ucznicy i je?d?cy), smoka, karety... Od pewnego czasu marz? o stworzeniu moda dodaj?cego moliwo?? jazdy ko?mi, smokami, powozami... nie mam jednak zdolno?ci do tego typu prac. Ale chyba nikt nie wymy?li? podobnej g?upoty, jak? ja teraz powiem. Bardzo lubi? je?dzi? poci?gami IC... Ale jaki to ma zwi?zek z gr?? Otó?, czy pomy?la? kto? kiedy? o stworzeniu poci?gu i linii kolejowej w Gothic 3? "Poci?g expresowy z Ishtar do Vengardu przez Mora Sul, Brag?, Geldern, Monter?, Cape Dun i Arde? odjedzie o godzinie 12:05 ze stacji w Ishtar". To chyba moja najwi?ksza ambicja zwi?zana z Gothic 3, ale niestety raczej niemo?liwa do zrealizowania... Trzeba by napisa? kilka milionów linijek kodu, by zrobi? program odpowiedzialny za jazd? po torach. Kolejne kilka milionów-otwieranie drzwi i okien, mo?liwo?? siadania, strzelanie z ?uku przez okno w stron? za?ó?my takiego golema. Nagra? 2 godziny ?cie?ki d?wi?kowej odpowiedzialnej za stukot kó? podczas przejazdu przez ??czenia szyn, gwizd lokomotywy, ?wist powietrza i pary, i godziny odjazdów... Ponadto trzebaby doskona?ego grafika, który stworzy?by poci?gi i wagony na graficznym poziomie Gothica 3. I oczywiście dać Bezimiennemu możliwość kierowania składem-nowy interfejs. Niestety, prawie nierealne... Pomys? jednak poda?em, niech b?dzie tu co? nietypowego, zamiast kolejnego "?uku gniewu" czy "Miecza demona". Pozdrawiam!

[edit] Przepraszam za znaki zapytania w miejscu polskich znaków... U?ywam ich zawsze jak pisz? posta. Raczej chyba si? domy?licie, jaka litera powinna by? zamiast niego...
 

slawekdom3

New Member
Dołączył
17.7.2007
Posty
6
poprostu zdobac wszystkie teleporty do każdego z miast i nie bedzesz miał problemu :) (no a powuz z koniem by sie przydał ale czuje ze w nastepnym Gothic juz cos takiego bedze
 

Player

New Member
Dołączył
16.7.2007
Posty
3
Jak się posługiwać teleportami wiem :) ale to nie to samo co pędzić pociągiem IC z szybkością 80 km/h przez las i strzelać z łuku przez otwarte okno do orków... (wiem, wiem, że mam strasznie durne pomysły) Wchodzić do wagonu IC 1 klasy w Ishtar, a wychodzić w Faring :) Iść do Warsu i zjeść Potrawkę z chrząszcza... Oczywiście jadąc jakieś 5-10 minut, a nie tak, jak teleportem, natychmiast... Podobno jest planowane wydanie kontynuacji Gothica, ale pewnie pod innym tytułem, ze względu na rozdzielenie się firm. A jeśli powóz z koniem będzie, to było by wspaniale :) Tylko żeby jechać "tak interaktywnie", mogąc przyspieszyć/zahamować/zatrzymać się/otworzyć okienko/użyć broni. Takie coś było by super :) Ale raczej sobie nadziei nie robię.
 

P4B

New Member
Dołączył
31.7.2007
Posty
25
CYTAT(Player @ 23-07-2007, 00:00) [snapback]148928[/snapback]
Jak si? pos?ugiwa? teleportami wiem :) ale to nie to samo co p?dzi? poci?giem IC z szybko?ci? 80 km/h przez las i strzela? z ?uku przez otwarte okno do orków... (wiem, wiem, ?e mam strasznie durne pomys?y) Wchodzi? do wagonu IC 1 klasy w Ishtar, a wychodzi? w Faring :) I?? do Warsu i zje?? Potrawk? z chrz?szcza... Oczywi?cie jad?c jakie? 5-10 minut, a nie tak, jak teleportem, natychmiast... Podobno jest planowane wydanie kontynuacji Gothica, ale pewnie pod innym tytu?em, ze wzgl?du na rozdzielenie si? firm. A je?li powóz z koniem b?dzie, to by?o by wspaniale :) Tylko ?eby jecha? "tak interaktywnie", mog?c przyspieszy?/zahamowa?/zatrzyma? si?/otworzy? okienko/u?y? broni. Takie co? by?o by super :) Ale raczej sobie nadziei nie robi?.


oo tak pociagi IC w sredniowieczu xd
masz bujna wyobraznie, ale takiego moda nigdy nie bylo, nie ma i zapewne nigdy nie bedzie :<
pozostaja Ci jednynie symulatory xd
ale o pociagach w g3 mozesz raczej zapomniec
takie moje skromne zdanie :huh:
 

Zgrzytx

New Member
Dołączył
2.6.2007
Posty
25
dokładnie. Ja też nie czaję pociągów w gothic'u, równie dobrze mogły by być formuły 1 zamiast tych pociągów...
ja bym tu dał zamiast tych pociągów konie, bo nawet fajnie by można było strzelać z kuszy do orków wyzwalając monterę, albo z dwoma mieczami kosić asasynów jadąc przez ishtar... :)
 

milten24

New Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
1
jak tak chcesz konie to se w two worlds zagraj,a co do modu to chcialbym taowy ale niestety niemozliwe
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Player @ 16-07-2007, 18:46) [snapback]148545[/snapback]
Witajcie!
Gothic 3 kupi?em na pocz?tku grudnia i odrazu niesamowite wra?enie zrobi?a na mnie grafika. Wspania?a fabu?a i system walki spodoba?y mi si? od pierwszej chwili, gdy walczyli?my w Ardei. Strzelanie z ?uku, efektowna (i efektywna) walka mieczem zosta?y wspaniale zrealizowane. Jednak po wygranej bitwie szuka?em (jak to w ka?dej grze RPG) czego?, czym mo?na by jecha?. Gdy niczego nie znalaz?em, postanowi?em pój?? gdzie indziej... Bardzo szczegó?owe widoki (jesczze lepiej po kupnie komputera z Gf 8800 Gtx i E-6600) spodoba?y mi si? od pierwszej chwili. Jak ciekawie obserwowa?oby si? to z konia (konni ?ucznicy i je?d?cy), smoka, karety... Od pewnego czasu marz? o stworzeniu moda dodaj?cego moliwo?? jazdy ko?mi, smokami, powozami... nie mam jednak zdolno?ci do tego typu prac. Ale chyba nikt nie wymy?li? podobnej g?upoty, jak? ja teraz powiem. Bardzo lubi? je?dzi? poci?gami IC... Ale jaki to ma zwi?zek z gr?? Otó?, czy pomy?la? kto? kiedy? o stworzeniu poci?gu i linii kolejowej w Gothic 3? "Poci?g expresowy z Ishtar do Vengardu przez Mora Sul, Brag?, Geldern, Monter?, Cape Dun i Arde? odjedzie o godzinie 12:05 ze stacji w Ishtar". To chyba moja najwi?ksza ambicja zwi?zana z Gothic 3, ale niestety raczej niemo?liwa do zrealizowania... Trzeba by napisa? kilka milionów linijek kodu, by zrobi? program odpowiedzialny za jazd? po torach. Kolejne kilka milionów-otwieranie drzwi i okien, mo?liwo?? siadania, strzelanie z ?uku przez okno w stron? za?ó?my takiego golema. Nagra? 2 godziny ?cie?ki d?wi?kowej odpowiedzialnej za stukot kó? podczas przejazdu przez ??czenia szyn, gwizd lokomotywy, ?wist powietrza i pary, i godziny odjazdów... Ponadto trzebaby doskona?ego grafika, który stworzy?by poci?gi i wagony na graficznym poziomie Gothica 3. I oczywiście dać Bezimiennemu możliwość kierowania składem-nowy interfejs. Niestety, prawie nierealne... Pomys? jednak poda?em, niech b?dzie tu co? nietypowego, zamiast kolejnego "?uku gniewu" czy "Miecza demona". Pozdrawiam!

[edit] Przepraszam za znaki zapytania w miejscu polskich znaków... U?ywam ich zawsze jak pisz? posta. Raczej chyba si? domy?licie, jaka litera powinna by? zamiast niego...



Pomysł bardzo fajny nie ma to jak IC w średniowieczu :)
Widać, że masz bardzo bujną wyobraźnię. Aczkolwiek sam pomysł na moda jest głupkowaty. Nie wyobrażam sobie faktu jakby on wyglądał, chyba nie mam takiej pomysłowości jak ty.
Twój tata jest masyznistą? Pewnie stąd to zamiłowanie do pociągów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom