Podbijanie Teris

Status
Zamknięty.

deszczu

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
15
no wiec tak wybilem wszystko co sie rusza w teris , orkow kolo siwatyni i na farmie ale miasto nie chce sie uznac za podbite czyli stoi puste i buntownicy nie cha sie wprowadzic czasami nawet wygrywa tam muzyczka ktora zwykle gra podczas walki a miasto jest puste :/ a i ten buntownik co znim podbijalem umarl :D
 

Lotosisko

New Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
8
Moze kilka orkow sie zaklinowalo w domu , w skale czy w podlodze jesli gra nieraz muzyczka walki to moze chca cie zaatakowac a sa zaklinowany? wczytaj save przed zdobywaniem Trelis i dawaj od nowa. Jesli wogule masz taki save :p
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
A napewno zabiles Vaka? Wodza Trelis? Wiem ze napisales ze wszystko zabiles ale mozliwe ze go przeoczyles ;)

~Pozdrawiam
Filip3k
 

deszczu

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
15
na bank zabilem :) thorusa i reszte tez :) wogle teraz wszystko jest w porzadku muzyczkanormalnie grai wogole tyle ze buntownicy sie nie wprowadzili i zamek stoi pusty :D moze to przez to ze flint(czy jakos tak) i tyler zgineli :)
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Hmm... Ja gdy podbije jakies miasto i chce zobaczyc w nim buntownikow przenosze sie za pomoca kamienia teleportacyjnego do innego miasta a pozniej do tego ktore podbilem. Mi zawsze dzialalo. Mozliwe ze zle zrozumialem twoj problem, ale bynajmniej ja mam takie rozwiazanie.

~Have a nice fun!
Filip3k
 

deszczu

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
15
heh od tamtego czasu minelo z 25 dni:) a jest moze jakis kod zeby miasto zrobilo sie zdobyte bo tak to bym mial podbita cala mertane :) gdyby nie to teris to juz bym mial :/:/:/
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(deszczu @ 16-11-2006, 12:55) [snapback]127042[/snapback]

no wiec tak wybilem wszystko co sie rusza w teris , orkow kolo siwatyni i na farmie ale miasto nie chce sie uznac za podbite czyli stoi puste i buntownicy nie cha sie wprowadzic czasami nawet wygrywa tam muzyczka ktora zwykle gra podczas walki a miasto jest puste :/ a i ten buntownik co znim podbijalem umarl :D



Jak ja wybijałem/uwalniałem Teris to kilku ( 4-5 ) Orków łaziło w fosie ( pod mostami)
tych tez wybiłeś( zauważyłem, ze jak orkowie zaczynają wiać to te głąby biegną w ślepą stronę fosy i może stąd ten problem )
 

deszczu

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
15
wybilem wszystkio w promieniu 10 km fose sprawdzilem rzeke wszycho :)
 

Cinos

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
1
Miałem ten sam problem, ale znam rozwiązanie. Ci 2 buntownicy nie mogą zginąć podczas podbijania. Tyle że jak ty deszczu jesteś już tak daleko to czy masz takiego save' a wczesnego... No ale cóż może innym moja rada się przyda. B)
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
Ja mam takie cos w Lago . Wybilem wszystkich , uwolnilem Vatrasa i nic . A i jak ukonczyc zadanie z niewolnikami do tego tunelu ? Z kim mam pogadac jak tam dojda?
 

deszczu

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
15
przez to glupie trelis niem oglem przejsc gry na drodze innosa i musialem na xardasa ;) jeszcze 2 razy musze ja przejsc :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom