Po Zakupie

Status
Zamknięty.

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
ok zakupiliście upragnionego gothica III co zrobicie? otóż powiem wam że nie warto będzie grać w niego od razu!!! ja bym zrobił tak przeszedł gI gII gII nk i dopiero poruszyłbym g III radze wam to bo po tygodniu góra 2 i cała radość stracona
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Tak poza tym: genialny temat
cool.gif
... Apropo pytania, to ja i tak sie bym nawet nie powstrzymał od grania, a co du dopiero mówić o przechodzeniu poprzednich części... Na razie tylko tak mówisz, ale się przekonasz, co mam na myśli
biggrin.gif
, i dasz mi rację. Pozdrawiam...
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Zgadzam się z Lordem Marcosem, przecież chyba nikt nie przejdzie katuszy przechodzenia G1, G2 i G2 NK patrząc jednocześnie na G3 !!! To jest poprostu niemożliwe. Ja pewnie jak dorwe G3 to w ciaggu sekundy zainstaluje i juz bede smigał Bezimiennym i myślę że tak zrobi większość graczy łącznie z tobą (chyba że nie jesteś prawdziwym fanem Gothica lub masz super wytzymałą wolę).
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ja juz mam save pod koniec nk tylko wsiasc statek i pojechac na kontynent
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Po pierwsze beznadziejny temat.
Po drugie po co mam przechodzić G1 , G2 i NK , jak mam już G3 , przecież to bezsensu , chyba logiczne jest że chce się przejść grę , której się jeszcze nie widziało na oczy , a nie gry , które się już poprzechodziło po kilka razy , jak dla mnie jest to niepotrzebne , jak będę sobie chciał przejść którąś z poprzednich częśći gothica , to i tak powróce do tej gry . I jeszcze piszesz że po dwóch tygodniach cała radość będzie stracona , a co niby jak przejdziesz gry , które już powoli stają się nudne(oczywiście zależy ile razy dana osoba przeszła te gry) to co radość będzie większa , mi na przykład już by się odechciało tego G3 jakbym miał przejść wszystkie poprzednie części . Zręsztą w dwa tygodnie nie przejdiesz G3 na wszystkie sposoby więc o co się tu martwić.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Według mnie coś w tym jest, ale przechodzić poprzednie części gdy ma się już GothicaIII to lekka przesada, ale powiedzmy 2 tygodnie przed premirą Gothica3 zacząć przechodzić wszystkie części to jest to. Własnie kończysz Gothic2:NK gdy w twoje łapki trafia Gothic3. Cała ghistoria ci się przypomina. To jest coś. pomysł nie zly tylko źle wyrażony;]
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moim zdaniem bardzo głupi temat, jedynie wielki maniak gothica, albo goś z strasznie silną wolą (albo poprostu debil
tongue.gif
) mógłby przejść poprzednie części mając przed sobą nowiuteńkiego gothica 3.
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Jak mógłbyś wytrzymać przechodzenie 3 części (dwie mają prawie ten sam wątek) gdy obok masz Gothica 3 mósiałbyś się tak uprzeć że nie wiem ja bym nie wytrzymał bym zaczął szrpać w trójkę jeśli tak zrobisz to ci gratuluje
 

Reptilion

New Member
Dołączył
4.6.2005
Posty
7
]Ja bym nieprzechodził poprzednich cześci Gothica odrazu bym siadł i zaczoł grac w III
biggrin.gif
4.jpg
 

Obi-Wan

New Member
Dołączył
4.6.2005
Posty
16
Po zakupie gothic3 wrócił bym do domu (biegiem), włonczył kompa, zainstalował G3 i zaczą gre bez względu na nic (trzęsienie ziemi lub powuć
laugh.gif
).
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Ja na pewno od razu zaczne grać w g3 ale eprawdopodobnie zanim kupie g3 to przejde NK i może nawet g1. Przypuuszczając że za ten czas kupie nowego kompa bo ten nie wydoli a uleprzać się go nie opłaca
dry.gif
,
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Każdego z Gothiców przchodziłem ponad 10 razy i ich fabułe znam prawie na pamięć więc narazie jakoś nie mam ochoty grać ale G3 ma wyjść dopiero w 2006 roku więc pewnie sobie zgram ale zaczne przed premierom a nie gdy już będe posiadał trzecią część poprosyu bym nie wytrzymał
biggrin.gif
 

owen10

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
47
ja bym się nie powstrzymał a w ogóle po co mam przechodzić PO RAZ SETNY g1, 2 i nk przecierz każdy go już tyle razy przeszedł temat do zamknięcia
cool.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Gothica 3 nie prezjdzie sie raz w 2 tygodnie a prezjscie kazda gildia pomaganie kazdemu zajmie ci jakies o kurde ze pol roku ale sejf ze plynacym stateczkiem mozna dla klimatu miec:D:D:D:p
 

GreybiX (Diego)

New Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
23
mi prawde mowiac tych pozostalych czesci niechcialo by sie przechodzic 5 raz....
przeszlem je wszystkie 4 razy...kazda z osobna 4 razy...styknie mi...w g3 zagram od razu...
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jakoś nie bedzie mi sie chciało przechodzić wszystkich części od początku. Przynajmniej ja nie mam takiej potrzeby ponieważ wszystkie przeszedłem około 30 razy i znam je na pamieć. Jak bede maił GIII to odrazu zaczne grać
smile.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
cool.gif
POZDRo ALL
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Bez sęsu jest przechodzić wszystkie poprzednie części gothica jak sie je przeszło 10 każdą postacią a zresztą jak będe miał przed nosem nowiutkiego śliczniutkiego Gothica III to nie wytrzymam choćby nie wiem co i zagram. Jak ktoś ma taką silną wolę to go podziwiam
smile.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Nie wytrzymałbym takiego stresu Gothic3 pod ręką a ja gram w poprzednie częśći o nie...
Od razu instal i niewychodzę z domu przez przynajmniej mięśiąc
smile.gif

A pozostałe Gothici mam na dysku więc napewno zanim G3 wyjdzie to przejde je sobie jeszcze kilka razy.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Ja niestety miałem cos podobnego kupiłem sobie Piratów z Karaibów, wczesniej grałem w to u kolegi i bardzo mi sie spodobało, pozniej miałem kare na tydzien, wiem ze tydzien to mało ale z nowa gierka nie mogłem wytrzymac. Zainstalowac tez nie mogłem bo ojciec sprawdzał liste zainstalowanych programów, ale i tak zaczołem grac wczesniej.
biggrin.gif
Dostawałem w tedy ku**icy, a co dopiero bedzie z GIII, tylko trzeba bedzie czekac juz pod sklepem zeby to kupic
laugh.gif
. Jak juz zdobede to przez najblizsze 3 dni nie chodze do szkoły!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom