Po Wgraniu Patch 1.3.1 Nie Widzi Obrazu Płyty

Status
Zamknięty.

Misyo

New Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
5
Witam

Po wgraniu do w/w wersji nie widzi obrazu płyty. Szukałem jakiegoś cracka ale niestety nic nie znalazłem.
Proszę o jakaś pomoc.

M.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Rozumiem że nie posiadasz oryginalnej wersji gry i prosisz o cracka pod wersje 1.3.1 ??
 

Misyo

New Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
5
Rozumiem, ?e skoro pytanie zadaje Mod to zaraz dostane bana i tyle ;D

Powiem tak. Nie gram prawie wogole na komputerze. Ale ostatnio nabra?em ch?ci. Niestety nie znam wogole sensownych tytu?ów 9kurcze za stary chyba ju? jestem). Dlatego ?ci?gn??em par? tytu?ów. Szukam gry w stylu diablo albo co? takiego gdzie tygodniami tworze posta?. Na jakim? forum kto? mi napisa? par? tytu?ów m.in. Gothica. Pozosta?e gry sprawdzi?em i jest to totalne nieporozumienie (Settlers V okazao si? nudne po godzinie, Civ4 wogóle do mnie nie przemawia, SIMsy okaza?y si? bezsensowne). Dlatego chce najpierw odpali? gr?, pogra? par? godzin i jak oka?e si?, ?e tytu? jest ciekawy gonie do empiku i kupuje.

Dlatego potrzebuje tego cracka. Bez patcha gra mi sie wysypuje. Dlatego od razu wgra?em najnowsz? wersje niestety nie mog? poradzi? sobie z crackiem.

Btw z mp3 robi? tak samo. Najpierw ?ci?gam ca?y album, katuje go pó? dnia a pó?niej jak warto gonie do sklepu. Zw?aszcza, ?e zadna mp3jka nie zagra mi w aucie tak jak orgina?.

Wi?c prosz? nie traktujcie tego posta jako co? strasznie zakazanego i niew?a?ciwego. Po prostu nie chce zaliczy? wtopy takiej jak z settlersami.

A przy okazji jakie tytu?y by?cie mi proponowali? Nie lubie gier "w pierwszej osobie" jak quake, zadne zr?czno?ciówki. Liczy si? zdobywanie do?wiadczenia, rozwijanie postaci... kurcze nie wiem jak to opisa?...

Orgina? kosztuje 50pln ;D Gdyby nie ten deszcz to ju? by? polecia? do empiku.
Podajcie linka z crackiem co bym szybko sie przekona? czy warto i sprawa za?atwiona
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Linka z crackiem podać nie możemy z prostego powodu - frum nie promuje piractwa, obojętnie w jakiej formie sie to odbywa.
Nawet jeśli robisz tak jak mówisz nie moge zamieszczać takich linków. Inni zaczeliby robić tak samo i nam wytykać "a on mógł..."

Co do gier, na prawde dobra zabawa czeka Cię przy MMORPG, ale z tym odsyłam do odpowiedniego działu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom