POŻAR!!!

Fajnie czy nie?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Co myślicie, żeby w GIII mozna było wzniecać pożar? Np kiedy upuścimy w lesie pochodnię to ona podpala trawę albo kiedy jakiś koleś nas wkurzy to bierzemy pochodnię i podpalamy mu chatę (oczywiście mozna by było podpalac tylko drewniane chaty).
Jak na mój gust to dodało by to trochę komizmu do gry
laugh.gif
I dobrze. Pomyślcie sobie, idziecie w nocy do lasu, upuścicie pochodnię, bo będzie trzeba z kimś walczyć. Wtedy pochodnia podpala las
biggrin.gif
Buhehe, po walce kiedy się odwracamy to już lasu niema
laugh.gif
Suuuper. Albo w ten soposób można by było np w jakiejs misji odwrócic uwage strażników czy coś...
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
E tam mi się ten pomysł nie podoba jakoś tak mi się z wandalami kojaży no chyba żeby jhakieś ogniste sztrzały w obozy wroba wystrzelic ale żeby podpalac bez przyczyn to tak bezsensu żadnego.
 

Kisiel

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
21
Pomysł jest dobry ale tylko w teorii. Pomyśl sobie co by zostało z pięknej Myrtany pod koniec gry. Król by się chyba zabił widząc jak jeden człowiek zniszczył wszystkie lasy i połowę wiosek
tongue.gif
.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
No mi ten pomysł też sie wydaje troszke nie dobry zauważ że w gothicu ogien nie szkodzi naszej postaci. Wejdziesz w ognisko i nic możesz stać ile wlezie. i itak Ci nic nie będzie
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
No fajnie by było ale pomysl o konsekwencjach pewnie spalil bys wiekszosc lasuw na kontynencie i chodzil bys po pustkowiach albo spalil bys zywcem ludzi kturzy mieli jakies questy do wykonania.dlatego moim zdaniem odpada :!:
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Pomuśl realnie, gra musiała by przechowywać w swoim katalogu tekstury mormalny domost oraz innych obiektów oraz tekstury pozostające do pożarze, czyli gra w sumie zajmowała by dwa razy więcej. No i oczywiście głupią sprawą by było gdybyś przez nieuwage spalił połowe planszy :?
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Pomysł z możliwością podpalania podoba mi sie. Trzeba by jednak zastosować pewne ograniczenia takie spalanie przez przypadek lasu czy całego miasta dla odwrucenia uwagi strażnika to lekka przesada. Mogły by być jakieś płonące strzały którymi byśmy podpalali drewniane konstrukcje.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo fajnie by było jak bysmy mogli podpalać chaty itp.
Mogli byśmy palić żywcem ludzi itp. Chodziasz dobrze by bylo jak bysmy chcieli kogoś wypłoszyc z domu albo zrobić sztuczne zamieszanie podpalając coś.
NP: Chcesz gdzieś wejśc a nie mozesz bo ktos tego czegoś pilnuje no to podpalamy coś i gościu leci to gaści a my obrabiamy chatke w tym czasie.
Bardzo dobrą opcją było by podpalanie!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Bardzo fajne
i bardzo realne
tongue.gif
podoba mi się ten pomysł
ta ja bym wtedy chodził w lesie z pochodniami i podpalał las
biggrin.gif
:D:D to by były jaja
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Pomysł jest super.np w lesie śpi sobie Cienostwór,a my rzucamy koło niego pochodnię :twisted: :twisted: :twisted:
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
No tak ale jakbys rzucił obok Cieniostwora to przypadkiem mógłbyś podpalic i siebie bo jesli by taki pomysł został wprowadzony to na pewno bezimiennemu by to tez odpbierało PŻ. Podobo mi sie pomysł z płonącymi strzałami. Fajnie by wyglądały podczas lotu :roll:
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Niestety, chociaż z pewnoscią byłoby to ciekawe i dodało realizmu, twórcy nie zrobią czegoś takiego - pod koniec gry wszystkie lasy byłyby spalone. Tym bardziej z chatami. CHYBA, że będzie coś takiego, że nie bedzie sie dało lasu doszczętnie spalić i po pewnym czasie zwęglona roślinność zaczynała powoli odżywać (np. po dwóch dniach, a po czterech juz jest las na nowo). W Dinku Smallwoodzie można było rozwalać niektóre sosny Kulą Ognia - ale się regenerowały, kiedy tylko wyszlismy z lokacji
tongue.gif
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
pomysł taki sobie ponieważ jak ktoś by odkrył w sobie ukryte skłonności do piromani to spaliłby wszystkie lasy i miasto to troche nierealne i niesmaczne.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Z jednej strony fajny pomysł z tym podpalaniem , bo można by to było wykorzystywać do różnych misji i do pokonywania potężnych stworów , ale z drugiej strony jeżeli to naprawdę miało by być realistyczne to jakby się podpaliło jeden tospłoneła by reszta , tak samo w lesie zamiast spalić watahe wilków to palił by się cały las , więc odrazu ten pomysł odpada , a jakby było jak w niektórych grach że podpalamy dane miejsce i tylko w tym jednym miejscu się pali , a tereny wokół zostają nienaruszone to to całkiem pozbawione by było realizmu wiec też odpada, więc jakby niebyło to by było żle. :?
 

kolo15

New Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
22
moim zdaniem po co ale jednak z drugiej strony mogło by się przyczynić do fabuły np. wchodzisz do jakiegoś młynu itp. i tam jest pełno orków a ty nawet się nie męcząc spalasz młyn i uciekasz. Można by również podpalać strzały które zadawały by więcej obrażeń albo spalic jakiś obóz!!!
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
Jeśli już byłoby coć takiego, to pewnie tylko w miejscach zamierzonych przez twórców gry
huh.gif
. Żeby gracz się za bardzo z tym podpalaniem nie rozszalał
tongue.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Mi by się to podobało. np. jesteś z wrogim księciem i ten oblega miasto króla, a ty jesteś wywiadowcą w mieście i wzniecasz pożary, aby morale wojów króla podupadły, albo zrobić swój gang, który by zbierał haracze, a jak nie zapłacą to pochodznie przez przypadek wpada im przez okno :twisted:.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Z tym podpalaniem to w sumie niezły pomysł. Np. taka misja: na kontynencie buduje się farma konkurencyjna farma. My dostajemy od innego farmera zlecenie aby odradzić temu drugiemu farmerowi budowę. Podpalamy domek, stodołę, kurnik i co tam jeszcze. A potem fajerwerki
biggrin.gif
(i oczywiście XP-ki od zleceniodawcy).
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
O tak pożary jak będą w co szczerze wątpie to będzie beka na całegi a przydało by się torche komizmu gry.Ja tam pewnie ich multum wzmiece bo jestem młodym piromanem i w każdej grze w kturą gram to jak się da to robie se ognisko z czegoś.Ale jeden fakt kto to będzie gasł bo wątie że strażaków zrobią.Fajny pomysł z tym podpalaniem ale kto to będzie gasił?? wątpie że będzie ale fajnie będzie jak tak.
A co siestanie jak się podpali las i nikt go nei ugasi
blink.gif
blink.gif
blink.gif
blink.gif
blink.gif
hehehehe
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Według mnie, ten pomysł z podpalaniem jest do bani, biorąc pod uwagę konsekwencje jakie mogłoby to przyspożyć.

Mógłby być on dobry, gdyby dali jakieś średniowieczne straże pożarne, w co nie wierze
biggrin.gif
, więc pomysł ogólnie nie za bardzo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom