[plik]Gothic: The Movie[plik]

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nazwa pliku: Gothic: The Movie
Autor: yeed
Data wysłania: 03 gru 2009
Kategoria: Gothic

Pełnometrażowy film stworzony przez miłośników serii Gothic. Produkcja powstała na podstawie pierwszej części Gothica. Są to fragmenty rozgrywki, pod które podłożono dodatkowo głosy lektorów i muzykę. Aby film wyglądał na zrobiony tylko w oparciu o fragmenty zabawy, twórcy zaprosili lektorów, aby przeczytali nowe kwestie. Fabuła filmu pokazuje w zupełnie innym świetle świat Gothica.

Pobierz plik
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zobaczyłem ten filmik i w sumie naszło mnie jedno pytanie.

Generalnie dotyczy momentu w, którym stary obóz atakuje wolna kopalnię i wszyscy nasi kumple maja gdzieś tajne spotkanie. na filmie zostało pokazane, jednak ja mimo tego, że tyle razy przechodziłem gothica nigdy na to spotkanie nie trafiłem. Czy ono zostało wyreżyserowane ? Czy jednak można się dostać na to spotkanie kumpli ?

Tak samo zajebisty motyw moim zdaniem na końcu, gdy schodzimy do miasta orków z wszystkimi kumplami. Szkoda, że tego nie zaimplementowali do gry. Każdy z kumpli przebijał jedno serce śniącego. Nie sądzicie, że takie zakończenie byłoby lepsze ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
filmik został specjalnie wyreżyserowane na potrzeby ukazania Gothica z "innej strony" :)
ogólnie filmik bardzo dobry lecz nie ukazuje całej gry gothic i tak jak powiedział yeed niektórych rzeczy z fabuły głównej ale jest to niezauważalne
ten film pewnie widziało już większość osób (lecz bez dialogów) w przeróbce Quariora pt : "Gothic : Historia prawdziwa " B)

yeed w specjalnej modyfikacji jest że towarzysze idą z nami do świątyni śniącego lecz zapomniałem gdzie można to pobrać B)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bardziej chodziło mi o rozwiązanie tego problemu...

Generalnie dotyczy momentu w, którym stary obóz atakuje wolna kopalnię i wszyscy nasi kumple maja gdzieś tajne spotkanie. na filmie zostało pokazane, jednak ja mimo tego, że tyle razy przechodziłem gothica nigdy na to spotkanie nie trafiłem. Czy ono zostało wyreżyserowane ? Czy jednak można się dostać na to spotkanie kumpli ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
chodzi ci o spotkanie członków poszczegolnych obozów (diego,milten,gorn,lester) aby omówić sprawy pozaobozowe?

niestety ktoś nam mówi że spotkanie sie odbedzie ty a tu a gdy tam dojdziemy okaze sie ze spotkanie sie skonczylo juz dawno temu
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
chodzi ci o spotkanie członków poszczegolnych obozów (diego,milten,gorn,lester) aby omówić sprawy pozaobozowe?
\

Ta Diego mówi nam o spotkaniu. Czyli w grze normalnie nie ma szansy na uczestnictwo w tym. Szkoda na filmiku fajnie to wyglądało.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
To jest .avi spakowane razem z napisami i po angielsku, czy po niemiecku/bez napisów?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To jest .avi spakowane razem z napisami i po angielsku, czy po niemiecku/bez napisów?

To jest Avi z Angielskim dubbingiem
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Całkiem niezły ten filmik, co mogę powiedziec. Najważniejsze momenty gry są na filmiku ukazane i ktoś kto nie grał w grę, a obejrzałby filmik w znacznym stopniu wiedziałby co jest w grze.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ok, to ściągam, z angielskim nie mam problemów więc zrozumiem.
A co do filmu, kiedyś oglądałem. Podoba mi się, ale miejscami przynudza. Pomysł z przyjaciółmi jest bardzo dobry, dodaje trochę realizmu. Cóż mogę więcej powiedzieć- najfajniej wygląda, jak zgra się na płytę i obejrzy z DVD na telewizorze- nie wiem czego, ale tak najbardziej mi pasuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom