Playstation 3

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Prowadzimy tutaj dyskusje na temat Playstation 3. Jeżeli nie jesteś pewny spytaj się nas a spróbujemy Ci pomóc (drętwo brzmi :eek:). Różnego typu newsy i wiadomości ze świata dotyczące Playstation 3 również tutaj. Mówiąc krócej to samo co w temacie Xbox360 ;)

Zapraszam do wyrażania swoich opinii o PS 3 .
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Mam PS3 i mało gier. Nie wiem jakie kupowac bo się nie orientuje (orientuje się tylko w tych najnowszych).
Podobno świetny jest "God of war". Pomóżcie. Z góry dzięki.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Uncharted 1, Metal Gear Solid 4, KIllzone 2, Resistance 1, Resistance 2, Gran Turismo 5
To tak w skrócie, to te jedne z najlepszych na ps 3.
 

Kulpis4

New Member
Dołączył
4.6.2010
Posty
10
Ja mam takie gry na ps3 :Final Fantasy XIII ; Battlefield: Bad Company 2 ; Metal Gear Solid4 ; BioShock 2 ; Aliens vs Predator
 

Ainee

New Member
Dołączył
21.10.2010
Posty
9
Battlefield zjada czas w podejrzanie szybkim tempie,
FF XIII mnie boli z powodu ograniczenia plansz,
Uncharted da sie przejsc w gora trzy wieczory.
Co nie zmienia faktu, ze ciekawie sie gra, kiedy nie ma nic innego do roboty, a przynajmniej to moje zdanie : )
Przechodzil ktos moze InFamous? Chcialam zapytac o jedna z misji.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Polecam Tekkena6, GRID, Heavy Rain (pozycja obowiazkowa), Killzone 2, Resident Evil 5, Silent Hill Homecoming i teraz doszedl Arcania Gothic4 ;) a no i jeszcze mega gra Red Dead Redemption! przy okazji tez GTA4 :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Doc, masz RE5? Jak coś to jestem chętny na wspólną grę ;)

Ponadto mam Resistance, CoD: WaW, Uncharted, Motorstorm: PR, Rainbow Six: Vegas 2.

Moje psn id: Arven007
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wiesz co akurat RE5 pozyczylem od znajomego i oddalem po przejsciu, ale do konca roku chcialbym zakupic Golda takze mozemy pocykac przez siec nawet cala kampanie jesli bedziesz mial ochote :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Aktualnie gram w uncharteda i RE5 jednocześnie (trofea i te sprawy). Jestem w trakcie ulepszania broni (o residencie mowa) i w niektórych mam już nieskończoność amunicji, więc jak coś to kampania w miarę szybko pójdzie ;) Jak coś daj znać.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
A ma ktos moze battlefield bad company 2 ?
wlasnie nabylem wczoraj i gram przez siec - fajnie sie cyka na maxa
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ktoś obcykany z siecią prtzez playa mógłby mi objaśnić co i jak? Czy jakiś abonament muszę kupić, czy mogę z obecnej radiówki na przykład podłączyć ?

Nie ukrywam, celuję głównie na Red Dead Redemption :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Zero abonamentu, Playstation network jest za darmo. Konsolę można podłączyć do modemu przez ethernet lub bezprzewodowo (wireless). Wszystko odbywa się tak jak w przypadku komputera ;)
 

Arq

New Member
Dołączył
21.9.2009
Posty
6
HousE , ja Ci polecam znakomitego Borderlands, ale myslę tutaj o trybie multi (split screen). Doskonała zabawa, poza tym poziom trudnosci bardzo wzrasta i naprawdę trzeba się namęczyć aby ukończyć we dwie osoby kampanię ;) Ale myslę, że warto, nie powinienes żałować :)

Polecam też Split \ Second Velocity, także opcję multi. A obecnie czekam na nowego NFS Hot Pursuit... nie wiem jak dotrwam do 19-go :lol:
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Etam - pierdoły.
Ja polecam naprawde wypas gre - Battlefield Bad Company 2 no po porstu gram non stop w multi kampani jeszcze ani razu nie wlaczylem :D
czuje ze zaczyna mi juz isc coraz lepiej ;)
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Siemka
Szukam taniego pleja, 120GB, za 1050zł, nigdzie nie mogę go znaleźć, a nie mogę więcej dać.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Na allegro szukałeś? Jak tam nic nie znajdziesz, to kiepska sprawa.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Są na allegro, ale ps3 to delikatna rzecz, jak jej się coś stanie...
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wiadoma rzecz. Tyle, że kumpel kupował i PS2 i Xboxa i wszystko na allegro. Jak dobrze zapakują i wyślą kurierem, to raczej nic się nie stanie.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja wziąłem używkę z allegro i jest okej. Tak samo było z ps2. Jak kupisz od zaufanego sklepu/gościa to raczej nie powinno być problemu.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Już je mam, kupiłem za 11501 w cerfie, jutro podłączam i ciśniemy w GTA 4 ;D
 
Do góry Bottom