Plany Wakacyjne

Gdzie jedziesz na wakacje?


  • Total voters
    0

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
JA jade na 80% do gracji do roboty. A jak nie wypali to spędzę wakacje na basenie miejskim uczac się kolejnych "eleganckich' skoków do wody ^^
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Wzorowo opieprzanie się. Może będę miał natchnienie i spróbuję znaleźć jakąś okresową robotę, ale znając siebie - wątpię :p
7-13 lipa spędzę na obozie pod Grunwaldem. Potem zapewne przyjedzie do mnie rodzinka z Norwegii i, jeśli dobrze pójdzie, ja też do nich pojadę. Poza tym - komp, kumple, kumple, koleżanki (;)), komp. No i GUP :D
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
Oj tak... wakacje :]. Odpoczynek od jakże nurtującej mnie ostatnimi czasy szkoły, niesprawiedliwości co po niektórych nauczycieli, irytujących pustych dziewczyn należących do mojej klasy i tony innych nie fajnych spraw. Posiadam wiele planów wakacyjnych, wiele alternatyw i pomysłów. Pierwszy miesiąc spędzę w pracy. Mam do wyboru kilka fajnych i mniej fajnych ofert. Na początku sierpnia chciałabym pojechać na Woodstock. Następnie na Śląsk do znajomych. Niestety moje wakacyjne plany stoją pod znakiem zapytania. Wszystko zależy od rodziców :/. Mam nadzieję, że zadecydują na moją korzyść. Byłoby pięknie :D.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Co roku mam prawie takie same wakacje.
30 czerwca na obóz harcerski na mazury. Tam planuje spędzić miło 21 dni oraz nauczyć się w końcu czegoś.
Następnie prawie na miesiąc do kuzyna i dzień w dzień to co lubię- koszykówka. Jak się uda to trochę kosz obniżymy i fajne wsady będzie można robić. Ostatnie 2 tygodnie sierpnia to obóz przygotowawczy do nowego sezonu (oczywiście koszykówka).]

Pozdro
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Wisła, Dom, Warszawa itd.
na 90% jade na dwa dni do Płocka na Reggaeland ;d
A tak to nie wiem, wszystko się okaże ;d
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
CYTAT(Adix_GRev @ 06-06-2008, 13:47) index.php?act=findpost&pid=184868
A jak nie wypali to spędzę wakacje na basenie miejskim uczac się kolejnych "eleganckich' skoków do wody ^^


http://www.youtube.com/watch?v=YTh4Pk-8mRM...feature=related Skoki do wody, najlepszy sport jaki ostatnio widzialam. jak sie nauczysz tak skakac, to przysiegam do konca zycia bede Cie czcic.

no a ja do PL na dwa tygodnie zawitam i jakies mazury czy cos ze znajomymi. Ale to w sierpniu, pozostaly czas praca, praca, praca w Londynie.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja nie mam za dużego wyboru, bo mnie praca ogranicza :p W weekedny w pracy, na tygodniu spotykam się ze znajomymi... Pewnie 3/4 wakacji mi tak upłynie nie licząc paru koncertów i ewentualnego wyjazdu nad Białe (tak, Jedi, TO Białe :p ), ale to jeszcze nic pewnego... Ogólnie w te wakacje sprawy materialne górują, bo potrzebne mi będzie trochę kasy na studiach :p
 

cruss

New Member
Dołączył
13.6.2008
Posty
1
Ja zamierzam:
1)Jechać nad myślinke ( takie jeziorko w pobliżu małej miejscowości Ozimek w której mieszkam)
2)Do Bułgarii na tydzień
3)Lenić sie
4)W końcu sie nauczyć Mange rysować ;/
5)Jump style , doprowadzić do perfekcji

To raczej tyle , pełnej listy jeszcze nie mam ;)
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Ja wakacje mam już od 10 kwietnia XD Hehehe ;p W tym czasie - przeprowadzka, trochę roboty, poznawanie otoczenia, imprezy, odwiedzanie rodzinki, sklepy - standard. Cóż tu więcej mówić - robię co chcę..., i tak do września.

Pozdrawiam
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
CYTAT(Blair @ 04-06-2008, 22:35) index.php?act=findpost&pid=184528
1 Lipca lecę do hiszpanii na miesiąc do roboty ;D Arbeit Macht Frei! Potem wracam na początku sierpnia i imprezuje ;)

Mniej więcej takie mam plany wakacyjne ;)



Wpadaj kiedy chcesz u nas zawsze coś się znajdzie , może się spotkamy :D :):).


Wracając do tematu zostanę w domu , z kumplami na jeziorko wypad zrobimy , pogram na kompie .Być może nad morze wyjadę ....dalej to nie wiem nudzić się będę .hehe
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
CYTAT
Wpadaj kiedy chcesz u nas zawsze coś się znajdzie , może się spotkamy biggrin.gif smile.gifsmile.gif.


A w jakim rejonie mieszkasz ;D
Będe w miejscowości 80km oddalonej od Barcelony ;P
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT(Jedi @ 04-06-2008, 20:52) index.php?act=findpost&pid=184510
Jezdzic duzo rowerem i w końcu wziąć się poważnie za trenowanie c-walku.


Jedi nie wiedziałem, że interesujesz się c-walk'iem. Sam ostatnio się tym interesuje, próbuje na razie zrobić samo V ale coś mi ciężko idzie (ehh) ale trening czyni mistrza. Powodzenia. :)

Co do wakacji - Jade do Chorwacji, potem na zlot GUP, potem jakieś morze - Ustka, Kołobrzeg itp.

I to tyle. Zorganizuje sobie jakoś czas. ;p
 
Do góry Bottom