Piwo Vs Starzy

Status
Zamknięty.

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
w domu: matka nie lubi jak pije piwo, ale nic się nie czepia
ojciec czasami pija ze mną
a jak gdzieś wyjde: to oboje dobrze wiedzą, że jak mówię, że ide na impreze to idę się nawalić i już.
Ogólnie nie mam z tym żadnych kłopotów
 
E

eMzi

Guest
Cóż, kłótnia Blizny z Paniscusem zakończona, a chętnie bym dopisał tam parę rzeczy, ale nie ma sensu odgrzebywać starych śmieci.
QUOTE w domu: matka nie lubi jak pije piwo, ale nic się nie czepia
ojciec czasami pija ze mną
a jak gdzieś wyjde: to oboje dobrze wiedzą, że jak mówię, że ide na impreze to idę się nawalić i już.
Ogólnie nie mam z tym żadnych kłopotów
Weź się zamień rodzicami ;D . Pamiętam jak miałem pierwszy raz kaca i na moje nieszczęście do domu wpadli rodzice i zastali mnie klęczącego przed kiblem i eee... wiecie sami :] .
Od tamtego czasu moi rodzice za każdym razem gdy wypowiem słowo "piwo", "alkohol" itp. robią się dziwnie czujni i podejrzliwi :/ . I jak tu żyć?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Sczerze powiedziawszy to ja żadko pije piwo. ALe jak się juz napije to oczywiście nie przy rodzicach. No...czasami mój stary pozwala mis się napić ale to łyczek czy dwa, albo też przy specjalnej okazji wleje mi do kieliszka trochę wina albo wódki ale to wszystko. Co innego jest na sylwestra ale w ten dzień to chyba każdy, który miał kontakt z alkoholem wypije więcej. Pamietam, że wtedy wypiłem całego browara i chyba dwa kieliszki wina i jeden wódki. Napewno dużo osób może poszczycić się lepszym wynikiem, ale dla mnie to i tak cos ( mam przeciez 15 lat )
wink.gif
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom