Pisanie Swojego Nicku Kolanem

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Oglądając wszystkie konkursy typu: pisanie swojego nicku lokciem i czołem wpadłem na pomysł żeby napisać swój
nick kolanem. może troche prymitywne, ale komuś sie może spodoba xD.

Mi wyszło:
gftvl,km nfjkmn c fvcguhjnkmn
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
nfgklonb o bn.löjh_

zajebiste imię dla większego demona z Warmłotka 40k

;p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Wy zamiast trzaskać kolanami po klawiaturze, pieprznijcie się nimi w czoło!

Zamykam.

a ja otwieram. miejcie zbawe chlopaki, a Boom ma okres wiec wiecie ;p ciezka sprawa. i patrzcie jaka ladna choinka ^^
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
4r0-5 cfdrrrrrrrrr5eddedcdcafr 2321

xD

Ave
 
V

Vergil

Guest
gV0fb c trfbv rEsctdggdbeRtfhGl.okIup,Lok;im
Lol xD
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
sdsjhuynwnhjn z

a kushi to cziter xa0xa0xa0xa0
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
oigfbvc uij8\

W trakcie pisania weszła moja matka o_O... "Zadziwia mnie Twoja inwencja w wymyślaniu sobie zajęć. Weź się do nauki, zamiast walić kolanem w klawiaturę". Coś w tym stylu xD.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Temat cholernie stary, ale nie zamknięty, a nowych jest sporo.. Trza odświeżyć ;]

zomin p;olweraszczazc

Ekhm...

@Edit:
Ano, nie wspomniałem.. Jestem dosyć szczupły jak widać, no i mam sposób żeby trafić tylko w jedną literkę..

(Próba druga)
zomin powraca

Oh My God.. Jestem pro B)
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
dsaköltzuzdgfrfesdre

:D

@Edit
CYTAT(Pax @ 05-08-2009, 12:09) index.php?act=findpost&pid=227665
Boom ma rację. Potem przyjdzie czas na inne części ciała służące do bicia klawiszy podczas próby pisania swojego nicka. Część osób z Forum może czuć się niedowartościowana a część nawet uznać to za dyskryminację. RoMek, wiem okropnie się nudzisz jak nie możesz gierki odpalić ale zawsze zostają książki i własne marzenia. ;)))) Teraz wiem skąd się bierze taka pokaźna ilość postów na tym Forum. Prorokuję tym osobom w przyszłości zasiadanie w którejś z izb naszego Sejmu lub bycie co najmniej znaczącym członkiem równie znaczącej w życiu politycznym partii. A teraz tak mnie skonfudowaliście, że muszę usiec coś mieczem lub przeszyć strzałą, więc do zobaczenia na Khorinis ;))))
Pax z Balmory

Czlowieku, czy ty zamiast pisac cos co mozna napisac w 2-3 zdaniach piszesz jak bys pisal encyklopedie? Ten temat jest zrobiony tak o, dla jaj, zeby rozluznic nieco atmosfere na forum, zeby sie pobawic, itp, anie zeby nad nim filozofowac. <_<
 

Pax

Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
38
Boom ma rację. Potem przyjdzie czas na inne części ciała służące do bicia klawiszy podczas próby pisania swojego nicka. Część osób z Forum może czuć się niedowartościowana a część nawet uznać to za dyskryminację. RoMek, wiem okropnie się nudzisz jak nie możesz gierki odpalić ale zawsze zostają książki i własne marzenia. ;)))) Teraz wiem skąd się bierze taka pokaźna ilość postów na tym Forum. Prorokuję tym osobom w przyszłości zasiadanie w którejś z izb naszego Sejmu lub bycie co najmniej znaczącym członkiem równie znaczącej w życiu politycznym partii. A teraz tak mnie skonfudowaliście, że muszę usiec coś mieczem lub przeszyć strzałą, więc do zobaczenia na Khorinis ;))))
Pax z Balmory
 
Do góry Bottom