Piramidy i historia w NK

Status
Zamknięty.

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Ciekaw jestem co to za lud zrobił te piramidy co są w G2. Mają być one podobno ważne w NK. Jak ktoś ma jakiś pomysł, albo grał w NK i wie coś kto i po co zbudował te piramidy niech pisze.

Mi się zdaje że te piramidy to pochodzą z tych czasów co grobowce na całym terenie. Przypóścmy ze G2 dział się w około 1200 latach to niektóre groby miały po 600 lat. Może to z tych czasów co piramidy?

Jakie są jakieś wątki w NK o historii Khorinis i tego nowego lądu? :?
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
trudno się cokolwiek domyśleć, kto zrobił te piramidy. pewnie jacyś ludzie dawno temu, tak samo jak w normalnym życiu piramidy stawiali Inkowie w Andach. a niestety w G. nie ma informacji, czy na ziemi żyją inne ludy niż ten, który poznajemy w czasie gry. więc pewnie jest to relikt przeszłości. natomiast ciekawi mnie, czy autorzy robiąc G2 dali te piramidy po to, żeby były, czy mieli świadomość, ze mogą je później wykorzystać w dodatku?
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Wiem juz kto je zrobił Magowie wody zrobili te piramidy żeby dostac sie do świata innych stworzeń Autorzy pewnie wiedzieli że te piramidy jeszcze wkorzystają. :D :twisted: 8)
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
hehe jakoś nie potrafię sobie wyobrazić np. Vatras budującego piramidę...
ale faktycznie one mają być teleportami czy czymś takim chyba. jeżeli autorzy to przewidzieli to oznacza, że mieli w planch NK w trakcie robienia G2. tak chyba nie było. myślę, że jednak zrobili je jako element krajobrazu, w którym schowali skrzynie itp. a pomysł z NK powstał po sukcesie G2. takie jest moje zdanie, ale może sie mylę.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Magowie wody prowadzą badania nad tymi piramidami żeby zdobyć (czy tam powstrzymać) ten artefakt o krztałcie kruka!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Majowie je wybudowali :D oczywiscie to zart. Napewno nie wybudowali tego Magowie Wody poniewaz wiadomoz ze oni prowadza tylko badania i bylo gdzies wspomniane ze keidys tam zyla starozytna cywilizacja, ktora wybudowala te piramisy ale dawno juz ich tam nie ma.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Jakieś pradawne ludy musiły je zbudować... teraz są obiektem badań różnych osób... w tym magów wody... :D
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
na okładce przeciez 3 magów wody stoi na tle tych piramid już sie nie moge doczekać nowych zadań w NK i myśle że warto czekać przynajmniej będzie już profesional zrobione przez CD Projekt
 
A

Anonymous

Guest
posagi sa jak z krajiny Astekow wiec aztecy je wzniesli no nie to chyba logiczne :shock:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Co za głupie pytanie
tongue.gif
wyjdzie wtedy kiedy zostanie wydany przez CDP, a jak chcesz więcej informacji to poszukaj w sklepach internetowych z grami lub napisz do CDP
 
A

Anonymous

Guest
Te piramidy byly wybudowane przez starozytnych magow wody.... kiedy dostane te konto do choleryt skasowali konta ?? booo ja cos nie moge zalozyc
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
piramidy chyba egipcjanie wybudowali...
tongue.gif
(joke) myśle że to jednak sprawka starożytnych cywilizacjii...
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
ale

a może to były starożytne świątynie jakiegoś boga(beliara??) co otym myślicie??
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Przydałoby sie aby ktoś napisał opowiadanieo ludziach zyjacych setki lat przed Bezimiennym o tym jak budowali piramidy itp...
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
To wcale nie Aztekowiec ani Magowie Wody. To kosmici przylecieli do Khorinis i zbudowali sobie lądowiska w kształcie piramid!!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom