Piosenka Reprezentacji Na Euro 2012

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wiele kontrowersji wzbudził wybrany w bólach hit reprezentacji na Euro 2012. Tak naprawdę nie było z czego wybierać i chyba to usprawiedliwia taką decyzję.

[yt]YtDhMzDkois[/yt]

Jaka jest wasza opinia na temat wyboru?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Na szczęście jest to tylko polski hymn na euro, ogólnoeuropejski jest inny.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
W sumie nie słyszałem innych "hitów" ale jesli ten jest najlepszy z nich wszystkich to nie jest dobrze. No piosenka może i lekko wpada w ucho ale bardziej na jakąś wiejską potańcówkę się nadaje a nie na Euro : d
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
NIEEEEE!!!!!! To sen!!! To kłamstwo!!! Nie może być!!!

Wstyd na całej linii będzie. Będą się z nas śmiać do końca świata...chociaż Ukraina ma podobne :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
ogólnoeuropejski jest inny.

czy taki rewelacyjny?

[yt]L2FG6bfzyxY[/yt]

jak przypominam sobie Forza na Euro w Portugalii i Waka waka na mistrzostwa w RPA...to mizeria tutaj jest.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ta europejska piosenka nawet wpada w ucho, ale ten nasz hymn to o kant upy potłuc. Z folklorem nie na takie imprezy.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
:blink: Powiedzcie, że to żarcik taki. Powiedzcie. PROSZĘ.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie. Najprawdziwsza prawda.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
To się nazywa polski trolling XXI wieku.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehe będzie beka z tego i tyle,
tylko zeby te babinki dożyły tego wsytępu bo nie będzie miał kto tego wykonać, chyba że wybiorą do tego młode zgrabne pięknie... koko :lol:
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja za to zacytuję :D
A mnie, dla odmiany, zarąbiście się podoba :) Oparta na rytmach ludowych - coś wyjątkowego z rejonów polsko-ukraińskich, coś naszego, coś tutejszego czego zachód nie ma :) Jeszcze do tego na stadionach powinno się sprzedawać pierogi i takie tam zamiast hamburgerów :) Witamy w Polsce, bramie wschodu i murem zachodu, koko euro spoko :) Bardzo fajnie że taka śmiszna wygrała, jest w tym narodzie jeszcze sympatia do tego, co po prostu nasze! :) Fajowo :))
496ad0af_yo-dawg-xzibit-48.jpeg
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja tego jeszcze nie słyszałem i słuchać nie zamierzam. Wiem że odwlekam nieuniknione, ale staram się ile mogę ; ]
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
A co wy chcecie? "Koko koko Euro spoko" - zarąbisty kawałek, nawet głosowałem na niego :D

Wiecie dlaczego taka piosenka? Fatalna reprezentacja piłkarska = fatalny hymn. Proste jak konstrukcja kija do baseball'a
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Już tej reprezentacji dajcie spokój. W ostatnich meczach grali całkiem dobrze.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ale nadal sto lat za innymi reprezentacjami są :p
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Szczerze mówiąc tylko to nadaje się jako przyśpiewka, która mogłaby być śpiewana na stadionach. Z całej reszty propozycji może tylko OTTO byli lepsi.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
nie wiem co myslec

motyw z babuszkami mi sie podoba, ale koko koko euro spoko w ich ustach brzmi nieklimatycznie
no i nie wiem czy babcie dalyby potrzebna motywacje pilkarzom, kies glupie laski by sie lepiej nadawaly
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Może skojarzą to z karcącą babcią ;D i to ich zmotywuje. Piszczka powinno zmotywować, że Real go podobnież chce :D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Smudę powinno zmotywować, że podobnie jak Lato będzie traktowany :|
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Jak dla mnie to jest żenada. Nie te klimaty.
Piosenka może i wpada w ucho ale nie wiem czy pójście w rytmy ludowe było dobrym posunięciem. No, ale ktoś musiał na głosować bo wygrali na to głosował.

Hymn Euro jest o wiele lepszy od naszego hymnu na euro. ale w porównaniu np z Waka waka i tak jest słabo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom