Pinnos-pustelnik

Status
Zamknięty.

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Może jest coś takiego ale to trzeba sprawdzić majczalek podejmiesz się tego wyzwania?? By znaleźć Pinnosa ja też sprubuję go znaleźć a jak znajdę to zrobię screena i wam go samieszczę a więc WSZYSCY SZUKAJĄ PINNOSA OD TEJ PORY
 

majczalek

New Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
18
Jasne że podejmę. Spróbuję w 6 rozdziale. Jestem teraz już w 5 i jak tylko zaczne 6 to pójdę w tamte tereny i wszystko przeszukam. A więc zaczynamy POSZUKIWANIA PINNOSA. Może komuś z nas się uda. Jak nie to będziemy zmuszeni uznać to za kłamstwo jedengo z userów. Polowanie na Pinnosa można uznać za otwarte.
 

Kojot

New Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
10
Pinnos na 99,9% NIE ISTNIEJE, ale zawsze mogę się mylić.

- dowód nr 1: W skryptach Gothic'a są pliki w których zapisane są wszystkie przedmioty używane do questów w danych rozdziałach i nie ma w nich wpisu o jakimś obelisku (Ciekawe może być to, że w pliku do rozdziału 5 jest mapa świątyni Sniącego i róg z wioski orków).

- dowód nr 2: W Gothic'u istnieje folder w którym są pliki każdego z NPC'ów i nie ma tam Pinnosa.
 
Dołączył
3.6.2005
Posty
30
kolega mi mówił że go znalazł w postaci wilka i powiedział żeby go zaprowadzić do starego obozu a w połowie drogi rzuca się na ciebie.tak mi mówił kolega czy to prawda nie wiem spróbuje rozwiązać te zagadkę
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
wiecie moze nigdzie niedają tego q ale to nie znaczy ze on nieistnieje jest taki koles kolo starego obozu który ukrywa sie calkiem wysoko wa jaskini niestety niepamietam imienia o nim tez mogliscie nieslyszec
tongue.gif
moze to cos podobnego, ja
tam chetnie bym poszukal tego calego Pinnosa tylko najpierw musze se zalatwic g1.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
słyszeliśmy o tym kolesiu..to Gilbert
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
..wydaje mi sie jednak że ten Pinnos bedzie w 6 rozdziale..jeżeli go znajdziemy to bedzie hit!
tongue.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Pozdro !
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
To są tylko brednie
wink.gif
... Nikt nigdy nie znalazł żadnego Pinnosa, i nikt w to nie wierzy
huh.gif
! I dobrze, bo na razie nikt nie ma dowodów na jego istnienie. Proponuję, aby ktoś poszukał tego Pinnosa, i wtedy dał tutaj zrobionego screena.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Lordzie Marcosie. Jakbys zauważył i poczytał wyżej posty to bys wiedział iż większość userów wypowiadających się w tym Temacie szuka ów tego Pinnosa. Wracając do tematu. Sam z miłą chęcią przyłącze się do zabawy i spróbuje go poszukać. Zobaczymy może nam się uda i znajdziemy naszego przyjaciela
cool.gif
A więc wierze iż może on istnieć. Powodzenia życze w poszukiwaniach. Pozdro ALLLLLLLLL
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
QUOTE (Potak @ 13-06-2005, 10:05) Lordzie Marcosie. Jakbys zauważył i poczytał wyżej posty to bys wiedział iż większość userów wypowiadających się w tym Temacie szuka ów tego Pinnosa. Wracając do tematu. Sam z miłą chęcią przyłącze się do zabawy i spróbuje go poszukać. Zobaczymy może nam się uda i znajdziemy naszego przyjaciela
cool.gif
A więc wierze iż może on istnieć. Powodzenia życze w poszukiwaniach. Pozdro ALLLLLLLLL
Szczerze mówiąc, to już dawno zauważyłem
cool.gif
, ale moze źle mnie zrozumiałeś... Ja nie czekam, aż ktoś znajdzie tego kolesia, tylko czekam, aż ktoś w końcu zrobi mu screena, czy tak trudno to zrozumieć
dry.gif
??? Nikt nie uwierzy, póki nie zobaczy dowodów na jego istnienie...
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
jezuu, ale poruszenie! w życiu nie słyszałem o ty, kolesiu ale.... jeden koleś z obozu zbójców ( czy jakoś tak - kanion trola) ma imię i po
co?
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
pierwsze słysze o takim kims ( czyms) ale jesli jest w co absolutnie nie wierze to znajde go i tak
tongue.gif
 

Balduran

New Member
Dołączył
2.6.2005
Posty
12
Moim zdaniem spamowanie w stylu "Pinnos nie istnieje", "nie wierze w niego" itp. jest poprostu spamem w najczystszej postaci
smile.gif
Ja wierze ze takie cos moze istniec, chociaz sam nie widzialem, ale ja nawet calego g1 nie przeszedlem wiec siedze cicho. Aha, jeden z userow na forum napisal ze nie znalazl pinnosa i "jego obelisku" w plikach gry. A skad wiesz ze tworcy gry niedali temu plikowi jakiejs tajemniczej nazwy, umozliwiajacej jednoznacze stwierdzenie na pierwszy rzut oka czy to jest to. Tyle mam do powiedzenia
smile.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ludzie jacy wy jesteście łatwo wierni... Koleś wam coś naściemniał a wy latacie po całej Górniczej Dolinie żeby to znaleść.... To są takie same brednie jak gildia poszukiwaczy w NK czy tajemniczy handlaż uczący kręgów magi strażnika miejskiego.

Ten koleś poprostu wziął sobie imie Innos dodał na początku literke "p" i rozpoczął bardzo owocną dyskusje w której każdy może powiedzieć czy wieży w Pinnosa czy też nie... Tak więc prosze moderatorów o zamknięcie tego tematu.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja jestem teraz w III rozdziale, może i tak go nie ma (Pinnosa) to z chęcią przejdę Gothica. Jeśli temat zostanie zamknięty to możemy porozumiewać się przez GG albo na PW.

Pozdrawiam.
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
argumentem który mnie przekaonał do tego ze pinnos nie istnieje jest gothic 2. dlaczego? bo kiedy na kodach wszedłęm tam przyciskiem F6 dokładnie zbadałęm cały obszar oddzielony palisadom (bo są tam same gołe tekstury) i widac ze nie ma tam zadnej ukrytej jaskini którewj bym nie znał i nieodwiedził jej w gothicu 1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom