Pierścienie I Amulety Kast

Status
Zamknięty.

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Witam !

Czytałem poprzednie tematy o tych pierścieniach i amulatach, ale było tylko napisane co dają, a nie gdzie się znajdują (oprócz zestawu wojowników).

Proszę o odpowiedzi. Poza tym nie krytykujcie mnie zbytnio, ponieważ wyszukiwałem w innych tematach i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - gdzie znajdują się pierścienie i amulety z tych zestawów ?.




Pozdrowienia - pepon
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ogólnie mówiąc w Jarkendarze ( tylko ), ale to już chyba wiesz
tongue.gif

Przeszukuj wszystko co się da, od świątyń i grobowców po ciała zaitych, skrzynie i krzaki. Jeśli przeszukasz cały nowy świat w zdluż i wszeż to same wpadna Ci w ręce. Nie wiem czy jest do tego jakaś mapka, ale jak nie ma to tak poszukaj
smile.gif
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Jedna rzecz z estawu ( nie pamiętam już jaka i jakiego ) znajduje się przed wejściem do kopalni złota, właściwie w wejściu. Musisz sie dostać na to rusztowanie z drewna, które podtrzymuje wejście:) Mam nadzieje że moja pomoc okazała się przydatna:)
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Otóż jakiś bardzo dobry pierścień i znajduje się niedaleko latarni morskiej Jacka. Z tego co pamiętam, to wygląda tak:

jak idziesz ściezką na górę, to po lewej stronie jest latarnia i bandyci. Omijasz to i idziesz dalej na górę; po jakimś czasie znajdujesz tego myśliwego [on daje mieśo kretoszczura]; wtedy skręcasz w lewo. Musisz tam trochę poszukać, tak czy inaczej, będzie taki pagórek, a na nim właśnie jakiś pierścień, zwój magiczny, bron i troche złota. Nie potrafię wskazać dokładnego miejsca, ale gdzies tam obok jest jeszcze jaskinia, i tam śpi sobie Cieniostwór.

A jeśli chodzi o Jarkendar, to całe gromady amuletów znajdziesz w jakskiniach itp. Poszukaj też wokoło wieży bandytów, tam chyba tez cos było...

To tyle, pozdro
smile.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
super
smile.gif
wiem, że amulet (chyba wojowników) jest w jaskini, przed którą jest zakopany kompas Garreta. Amulet Kapłana, tak jak powiedział L T faktycznie jest na samym początku rusztowania, jeden pierścień wojownika jest w chacie Grega, jakiś amulet (nie pamiętam) jest "na" jaskini bandytów, koło drogi do Xardasa. Więcej teraz nie pamiętam.

Tak na prawdę, to założyłem ten temat, żeby dostać poradę " przeszukaj wzdłuż i wszeż " (pozdro szczurek
biggrin.gif
) co mogę zrobić w każdej chwili ( nie chce mi się )
biggrin.gif
ale aby dostać informację na temat dokładniejszego położenia
biggrin.gif
Najbardziej chodzi mi o amulety i pierścienie Uzdrowicieli i Kapłanów, bo zestaw Wojowników mam, a z tamtych tylko Amulet Kapłana. Przechodzę NK już chyba 10 raz, ale nigdy nie zapamiętywałem gdzie są te przedmioty, ponieważ gdy znalazłem np.pierścień to nie sprawdzałem co daje itd.

Wydaje mi się że ten post jest bezsensowny
biggrin.gif
no ale cóż, może "komuś" się przypomni. Tutaj apropo tematu Bory, o małej ilości userów
biggrin.gif





Pozdrawiam - pepon
 
F

#FilipAnonim

Guest
A szukałeś w domach kast?? Bo ja zdaje się że właśnie w tych domach i oaru innych miejscach to znalazłem np. na bagnie koło obozu na bagnie jest drabina wchodzisz na góre gdzie na ziemi będzie krzyż. Ja tam kopałem i znalazłem bodajże pierścień kapłanów
biggrin.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Tutaj masz mapkę ze wszystkimi amuletami i pierścieniami w Jarkendarze w tym także komplety wszystkich 3 kast.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Jak nie możesz znaleźć amuletów albo pierścieni tam gdzie powinny być to poprostu wyszkol swojego ognika tak aby szukał tych przedmiotów i po prostu łaź za nim napewno coś znajdzie. Ja tak robiłem i przez 1,5 godz. znalazłem ładną kolekcję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom