Photoshop

Status
Zamknięty.

Gol

New Member
Dołączył
14.3.2006
Posty
5
Czy mógł mi dać ktoś link do strony skąd mogę pobrać polską wersję photoshopa ???
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
..::TU::..

Kliknij tam i masz linka z sąd ściągnąć. Wersja na 15 dni( większej nie mogłem znaleźć[ to trwało 10 sekund]).A tak przy okazji to najnowsza wersja po Polsku. Sorry za krótkiego posta.

PZDR
tongue.gif


Edit:

Edgar jeśli ktoś ściągnął na 15 czy 30 dni program to legalnie. To jest wersja testowa,czyli demo. A czy demo jest płatne? Nie. Więc to też nie.

Edit 2:

Program ma licencje na 30 dni
tongue.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Photoshop to program płatny, a przecież forum nie promuje piractwa tak ? Czyli mogę ci jedynie polecić wersję 30 dniową stąd sam sobie tam poszukaj
tongue.gif


Pozdrawiam
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Generalnie z tego co wiem to to forum nie promuje piractwa ani tym podobnych "bzdetow"
biggrin.gif
ale badz co badz masz problem... sprobuj wpisac w Emule albo BearShare
biggrin.gif
biggrin.gif

BTW. polecam Photoshop CS ... cs2 jest zdaje sie bardziej do zdjec... albo na odwrot
dry.gif
laugh.gif


Edgar pisalismy w tym samym czasie
wink.gif
 

Gol

New Member
Dołączył
14.3.2006
Posty
5
QUOTE Photoshop to program płatny, a przecież forum nie promuje piractwa tak ? Czyli mogę ci jedynie polecić wersję 30 dniową stąd sam sobie tam poszukaj tongue.gif

Ale czy ta wersja jest po polsku ?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Mistrzu... W linku podanym przez Beliara masz dokładnie napisane Adobe Photoshop CS2 PL
Wystarczyło kliknąć aby sprawdzić czy jest po polsku. Ale ma 300 mb... Coś dużo
tongue.gif


TU masz linka ze stronki podanej przez Edgara, ale opinie nie wyglądają zachęcająco
tongue.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie chce zakładać podobnego tematu, (to bedzie troche off top, ale po co mam dawać linka 8 raz?) Chciałbym mianowicie się dowiedzieć o jakąś stronę internetową gdzie jest poradnik do phoptoschopa i ewentualnie spolszczenie.
Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę o nie dawanie mi warna jeśli mój post z regulaminem zgodny nie jest.



Pozdro

Edit1: Właśnie mam photoschopa cs 8 :/
ale dzięki.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
QUOTE Chciałbym mianowicie się dowiedzieć o jakąś stronę internetową gdzie jest poradnik do phoptoschopa i ewentualnie spolszczenie.
Założę się, że nie zgadłbyś jaki adres może mieć strona o photoshopie
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif

photoshop.pl
Jest to forum z tutorialami do photoshopa.
i jeszcze moja ulubiona: graffik.pl
moim zdaniem najlepsza stronka o grafice

Jeśli chodzi o spolszczenie, to musiałbyś bardziej sprecyzować swoje zapytanie. Mianowicie do Photoshop'a CS 8 nie ma spolszczenia (ja takowego nie widziałem), a do Photoshop'a CS2 (czyli 9) znalazłem mnustwo w śieci. Wejdź se na google i wisz "spolszczenie photoshop cs2", napewno coś znajdzieć. Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom