phootoshop

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Logo, które można oglądać na tym forum, także jest zrobione w photoshopie. To najleprzy program graficzny jaki znam i wszsytko co wykonuje to jest za pomocą Photoshopa.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
też mam Photoshopa ale niestety jestem zawiedziony... ale z siebie bo nie potrafię wykożystać choćby małych możliwości tego wspaniałego programu

PS: Ur-shak - ja bym prosił te prace jestem ciekak co tam masz :D tibrion@vp.pl
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Wiecie... próbowałem już wysłać kilka, ale mi nie wyszło. Chyba dlatego że mam jakiś program AntiVirus. :(
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Jeśli masz program AntiVirus to dobrze bo przecież to nie virus tylko antivirus coś co je usuwa
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
e

reven_12@wp.pl lub mag97@poczta.onet.pl czekam 8)
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Nic z tego :( . Próbowałem to wysłać dwa razy, i za karzdym razem skanowało mi przez godzinę, a potem wychodziła informacja że adres odrzuca przesyłkę czy jakoś tak. Niestety :( .
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
git

Jeszcze mi powiec że wysyłasz za pomocą Qutlocka i masz Norton antivirus 2003 internet security :] bo ja tak własnie mam dlatego wysyłam z 2 poczty wiadomosci :]
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no racja ja tez tak miałem i to był raczej niezbyt trafiony pomysł teraz wysyłam poczte z Onetu a anty vira mam Pande i jest wsszystko OK
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
o nie

DobrA mnIej z TyM Mi tAM się SzcZerZe poWieDziAwSzY niE cHce roBiĆ niC grafiki :p
 
A

Anonymous

Guest
Ja mam dużo screenów samodzielnie zrobionych. A o co chodzi z tym HP EXP i tak dalej.
 
A

Anonymous

Guest
Może poprostu podaj linka do pracy (jak masz w necie) jak nie masz to prześlij gothic2world@op.pl :)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
OSZ

KURDE mniejsza z tamtym i siamtym :] ALe czy nikomu innemu nic się nie udało "sporzadzić" ;D
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Logo stronki jest O.K Ludzie photoshop jest prosty tylko trzeba troche czasu mu poświęcić
smile.gif


P.S Ur - shak zaślij te screeny jak jeszcze masz
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ej mi też

ej mi też możecie wysłać na e-mail

wszystkie obrazki jaikie mozecie
wzamien terz moge cos wysąłć (jak zrobie (ale nie w phobosie tylko ws paicie ale będzie z G2) to jak ktoś będzie chcieć i mi wyśle to prosze przy wysyłąniu napisać prosze o wysąłnei twoich OKI ????)

wink.gif


mój e-mail to

lord_jodelko@interia.pl
 
E

Electric_Dragon

Guest
Prześlij tu sirgecko@02.pl i tu electric_dragon@o2.pl

thx z góry

pozdro 4 all
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A nie lepiej po prostu wrzucić na server Lycosa? Jakby co, mogę urzyczyć jednego z moich:

FTP: ftp.members.lycos.co.uk
LOGIN: kalasanty
HASŁO: kalasanty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom