Pc Games Daje Tylko 64%!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nikt się nie spodziewał, że pierwszy oficjalny dodatek do Gothic 3 - Forsaken Gods otrzyma od serwisu PC Games ocenę rzędu 64%.Wynik ten jest szokujący zważywszy na to, że każdy fan liczył , iż JoWooD zatuszuje plamę na serii Gothic, jaką okazał się niedopracowany Gothic 3. Już za kilka dni na Polski rynek trafi dodatek i wtedy przekonamy się na własnej skórze co prezentuje Zmierzch Bogów.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wcale ale to wcale mnie nie dziwią takie oceny.
Od początku mówiłem, że to będzie tylko żerowanie na graczach i popularności seria.
Z czego tak naprawdę do ręki dostaniemy niedopracowanego gniota
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nie jestem zadowolony z tej oceny <_< Mam nadzieję że aż się tak strasznie nie zawiedziemy. Ale skoro serwis PC tak nisko ocenia grę to może mają powody.
A z resztą wkrótce się przekonamy. To fani będą oceniać grę,
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Czyli moje przeczucia się sprawdzają bo z tego co wynosi ocena PC Games można wnioskować że szykuje się Deja Vu Gothica 3 tyle że tym razem będzie to dodatek ale zawsze istnieje szansa że panowie z PC Games mogą się mylić więc poczekajmy do premiery gry :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ohhh, wszyscy tak narzekają... A napisali coś konkretnego?
Bo jeśli nie, to nie ma, co wywodzić. Zobaczymy sami, może im chodzi o fabułę, a może nam ona będzie pasować.
Lepiej jest poczekać wg mnie, a nie od razu grę na straty spisywać. Już niedługo sami będziemy mogli wszystko oceniać, więc nie kierujmy się ocenami innych...
Nie znam się na tych serwisach, nie wiem, jaką pozycję ma PC Games, ale dla mnie jest to w ogóle nieważne. Ważne jest to, co ja zobaczę, i to, co mi się będzie podobać, a co nie. Ot co!
Tyle ode mnie na ten temat ;)

Pozdrawiam, Daria.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Cóż, patrząc na G3 nie dziwi mnie ta ocena. Ale szczerze to nie patrzę na oceny czasopism tylko najpierw gram a później oceniam. Myślę, że to będzie świetna gra.

Pozdrawiam
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Nie powinno się brać n poważnie tych ocen, bo z nimi jest różnie.
Jedne serwisy bądź gazety dają niskie noty, a inne wysokie.
Liczy się własna ocena. ;)
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Tak najlepiej każdy sam to oceni ale później może się okazać, że jesteśmy 80zł w plecy bo gra jest nie warta nawet 20 zł.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
To się dopiero okaże Wrb. Poczekamy, zobaczymy... Ja liczę na szybkie wystawienie patcha do polskiej wersji.
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
hmm... gothic 3 w CDA otrzymał 8 albo nawet 9 (nie pamiętam), a niewiele osób zgodzi się z tą oceną.
Problem w G3 leży w subiektywnej ocenie i odbiorze gry- stąd biorą się te rozbieżności.
Wiele osób trzeciemu gotikowi wystawiłoby 2, góra 3/10, a ja 8, może nawet 9/10.
Dlatego też jeśli ZB (głupi skrót :|) ma być takie, jak Gothic 3 1.6, to dla mnie miodzio ;]
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(Szpeniu07 @ 25-11-2008, 20:31) index.php?act=findpost&pid=203925
hmm... gothic 3 w CDA otrzymał 9 albo nawet 9 (nie pamiętam), a niewiele osób zgodzi się z tą oceną.
Problem w G3 leży w subiektywnej ocenie i odbiorze gry- stąd biorą się te rozbieżności.
Wiele osób trzeciemu gotikowi wystawiłoby 2, góra 3/10, a ja 8, może nawet 9/10.
Dlatego też jeśli ZB (głupi skrót :|) ma być takie, jak Gothic 3 1.6, to dla mnie miodzio ;]



Tu się akurat zgodzę - jeśli pojawią się patche poprawiające bugi (np. taki 1.6 w g3) to od razu lecę do sklepu.
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ej zaraz zaraz! Po co niektorzy mowia(nie tylko na tym forum ale i na innych) ze nie kupia gry po PC Games dal 64%.To glupota! Kazdy gracz powinien sam ocenic czy ta gra jest dobra czy totalne dno bo to odczucia indywidualnych graczy sa tu najwazniejsze a nie opinie waznych firm z branzy komputerowej. A chyba z 80% ludzi nie gralo w ta gre tylko widzieli filmiki na YT i ocene PC Games i juz skreslili ta gre i mowia ze jej nie kupia. To troche dziwaczne ja kupie ta gre i sam ocenie w koncu sa w niej tez odpowiedzi na pytania ktore od dawna nas nurtuja z G1 i G2.

Pozdro
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja zgadzam się z Rollandem, to gracz powinien decydować czy gra mu się podoba, a nie sugerować się opisem jakiejś "firmy".Ja też kupię ZB(bardzo głupi skrót :{) i sam ocenię.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Zrobic dziadostwo...a potem znowu wydać następne badziewie, jak dla mnie to ośmieszenia wieksze niż jak w mojej szkole na występie na jakimś święcie ( aby z czego się śmiać :lol: ). To jest nie teges. Ale tak czy inaczej coś mnie to w sumie za bardzo nie zraża do Gothica, teraz tego nie traktuję jak Gothic, tylko jak niezłą gierke w ktora można pograć od czasu do czasu ;)
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Ja w ta gre gram głównie z jednego powodu:
Jest to Gothic
Ale gra u mnie ma zaledwie 2,5 A jestem fanem także trójki, która u mnie miała 8/10
Wiec dodatek dla mnie jest Extra słaby
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom