Patch 1.12

Status
Zamknięty.

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
http://download.piranha-bytes.com/gothic3/...c3_patch112.exe z tej strony do pobrania jest patch 1.12 poprawia między innymi :


- problemy związane z dźwiękiem (m.in. ambient sound bug)
- problemy z fizyką (koniec latających kurczaków)
- naprawi bug związany z "nieskończoną" ilością przedmiotów (używasz przedmiotu i wyłączasz ekwipunek, a nie tracisz przedmiotu)
- poprawi sprawowanie się kamery


Trochę tego mało tyle czasy minęło a oni tylko jakieś gówna poprawili dajcie spokój.
 

Nike

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
23
Zgadzam sie z toba, powinni dodac % reputacji poszczegolnych miast a nie punkty grup omfg to jest beznadziejnei inne zeczy...o ktorych juz nie wspominam.Procenty poniewaz zrobilem tak zadania jak sa w orginalnej solucji, chce wejsc do wodza Cape Dun a jakis warrior mi mowi ze nie mam odpowiedziej ilosci %...teraz mam walka bo nie wiem czy mam buga czy cos omfg
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
QUOTE(Ulotnymc @ 20-12-2006, 18:06) [snapback]130547[/snapback]

http://download.piranha-bytes.com/gothic3/...c3_patch112.exe z tej strony do pobrania jest patch 1.12 poprawia między innymi :
- problemy związane z dźwiękiem (m.in. ambient sound bug)
- problemy z fizyką (koniec latających kurczaków)
- naprawi bug związany z "nieskończoną" ilością przedmiotów (używasz przedmiotu i wyłączasz ekwipunek, a nie tracisz przedmiotu)
- poprawi sprawowanie się kamery
Trochę tego mało tyle czasy minęło a oni tylko jakieś gówna poprawili dajcie spokój.




Jeśli sie nie myle i umiem czytać to ty mówisz o patch 1,12 a wyszedł już dawno 1,9 a więc czegoś tu nie rozumiem :blink:
 

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
Chodzi o to, że komuś w PB pomyliły się literki i zamiast 1.10 nazwali 1.12 nie dość, że ten patch praktycznie dużo nie poprawia to jeszcze numerki sobie dodali. Fakt błąd z ekwipunkiem jest poważny ale np. ta kamera aż takich dużych problemów nie sprawia, mogli by wkońcu wydać coś porządnego a nie co jakiś czas wydawać bezsensowne patche co mało poprawiają.
 

mat48

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
10
A wiecie moze czy ten patch rusza na polskiej wersji Gohica ? Poniewaz gdy zainstalowalem 1.09 to gra mi sie posypala :/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Rusza , każdy patch rusza na polskiej wersji :/

Na razie nei można go ściągac a Ci co go mają nie radze INSTALOWAĆ.
Zabugowanym masakra i PB go poprawia.
 

qasiunka

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
3
Wydaje mi się, że trochę jednak zoptymalizowali płynność. Ja dopiero dziś przeinstalowałam grę i zainstalowałam patcha (wcześniej grałam z obrazu). I muszę powiedzieć,że chodzi całkiem całkiem . Mam słaby komputer Athlon 1700+, 768 ramu i radeona 9600 i przed patchem grałam na tweakach i modyfikowanym ini gra wyglądała koszmarnie a dziś grałam bez modyfikacji i działało znośnie a grafika była w końcu ładna. Być może dlatego,że nie muszę już włączać efektu overglow - nie ma tego migania przy wyłączonym. I nawet nie wszystkie suwaki na samym dole :D
 

DraGaN

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
4
ja mam obawy co do tego patcha czy aby na pewno nie skopie mi on savów z gry?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ze swojej strony powiem, że mi nie skopał. ;) Jednak, jeśli się boisz to skopiuj sobie sejvy z gry do jakiegoś folderu, zainstaluj patcha i zobacz czy wszystko ok.

Sejvy powinny być w "Moje dokumenty". Ja je mam tam. :)

Pozdrawiam.

Ps: Moja opinia na temat tego patcha jest zła. Bo dla mnie on wcale nie naprawia tego co miał. Nadal latają kurczaki itp. :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom