Pare Pytan Dtyczacych Rozwoju Postaci Od Poczatkujacego.

Status
Zamknięty.

k00ba

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
33
MAm pare pytan. Jak moge dolaczyc do gildi? mmam wtedy napisane ze naleze np do rebeliantow czy musze wykonywac po prostu zadania? gdzie znajd lee zebym mogl dojsc do najemnikow. czego potrzebuje do tego aby wladac 2 ostrzami i gdzie naucze sie pierwszej fazy walki dwoma ostrzami (chodzi o to zebym mogl po prostu wziasc je do reki) najwczesniej ( w jakim miescie i u kogo). :lol: :ph34r:
 

Norek11

New Member
Dołączył
12.2.2007
Posty
5
do gildi sie dolacza tak ze robisz zadania w wybranej gildi.Lee znajdziesz w nordmarze w klanie ognia (jest juz taki temat) Wladaniem 2 ostrzami nauczysz sie w Bakaresh u wojownika ktory wlaczy na arenie.mistrz dwoch ostrzy nauczysz sie w Ishtar czy cos takiego nie pamietam juz i nie pamietam czy musisz miec 75 % reputacji assasynow aby sie teg onauczyc (na dole niech ktos potwierdzi :D) u straznika bramy
 

garond33

Member
Dołączył
29.9.2005
Posty
45
Mistrza dwuch ostrzy uczy kolo w Isthar, ale najpierw trzeba zdobyć 75% repa u Assasynów
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ehhh kręcicie. W G3 nie ma gildii. Są frakcje, a w każdej z nich możesz zdobywać reputację przez robienie zadań (np.: Zabij Rhobara - reputacja i asasynów). W każdej gildii możesz też zepsuć całą sprawę, np.: zabić za dużo orków, po czym orkowie już nie będą do ciebie dobrze nastawieni. Tak samo z innymi frakcjami.

Skoro już to wyjaśniłem to domyślasz się, że Lee nie przyjmie cię do najemników? Z Lee możesz zabić Króla Rhobara, jak wiadomo, zemsta było marzeniem Lee, teraz można je spełnić.

Walki dwoma ostrzami można się nauczyć w Bakareszu, Ishtar, Mora Sul. Nie jestem pewny co do Ben Erai i koczowników.
 

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
2 ostrzy możesz nauczyc sie(w podstawowym zakresie) u koczownika Asaru bodajże do niego masz doprowadzic Riordiana. To jest chyba najbliżej(niedaleko Bragi) trzeba tylko kawałek iść w góry z Rordianem do siedziby koczowników :D
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Może cię także nauczyć gość pilnujący wejścia do kopalń w Ben Erai
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom