Parę Pytań Od Maga

Status
Zamknięty.

mistrz10

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
27
Witam! Mam parę takich pytań:
1. Czy jak jestem Magiem Ognia to czy Saturas może mnie nauczyć 5 kręgu magii?
2. Czy można mieć 6 krąg, a nie być nekromantą?
3. Co czai się w zatopionej wieży Xardasa i czy można tam pójść przed 5 rozdziałem?
4. Co jest cennego w wieży mgieł z wyjątkiem chromaninów?
5. Po tym jak się okażę, że na Cmentarzysku Orków w tej komnacie z wizji Y'beriona jest tylko trochę kurzu, Baal Lukor rzuci się na nas, my go zabijamy. A jak z tamtąd wrócić?

Oczekuję rychłej odpowiedzi, a jak mi się przypomni jeszcze jakieś pytanie to napiszę w tym temacie. Pozdrawiam Glorfindel
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
1: Chyba jak Gomez wyrzuca cię z obozu i dołączysz jako mag do NO to Saturas nauczy cię 5 kręgu.

2: Chyba tylko jak jesteś nekromantą choć nie jestem do końca pewny możesz się 6 kręgu nauczyć.

3: Tu niewiem.

4: Z tego co pamiętam to tylko chromaniony tam są cenne choć nie jestem do końca pewny.

5: Wychodzisz z tego cmentarzyska taką samą drogą jak wszedłeś.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Ja odpowiem tylko na 3 (nie było na nie odpowiedzi) - w zatopionej wieży jest dużo szkieletów i zombiaków. Strasznie trudno tam przeżyć przed 5 rozdziałem.
 

mistrz10

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
27
1. Proszę o odpowiedź jeszcze kogoś, bo Darth nie był pewny
2. Proszę o odpowiedź jeszcze kogoś, bo Darth nie był pewny
3. Rozwiązane
4. Rozwiązane
5. Rozwiązane
6. A jak SO obraca się przeciwko mnie to mogę być nadal magiem ognia?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Niby możesz być Magiem Ognia ale wtedy 5 kręgu magii się nie nauczysz :) chyba niemam pewności :p
 

mistrz10

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
27
Czyli, żeby używać runy Deszczu Ognia trzeba być Magiem Wody? Bez urazy, ale trochę bez sensu.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Jak się nauczysz tej runy u Corrista to możesz jej używać jak jesteś Magiem wody wiem bo sprawdzałem taki stan rzeczy :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
1.Do Magów Wody i tak dołączysz to nauczy Cię ;)
2.Masz 6 krag to jesteś nekromantą i nic nie można z tym zrobić.
3.W Wieży Xardasa jest chyba 10 szkieletów(w tym Mag to może być ich znacznie więcej jak tam wejdziesz) i 10 zombie.
4.Doświadczenie :D
5.Wracasz tak jak przyszedłeś.
6.Nie można być(w podglądzie postaci, przycisk "B" prawdopodobnie) w miejscu "Gildia" pisze "Brak".
 

misiek10

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
21
Co do 3 punktu, to nie opłaca się iść do tej wieży bo wszystkie rzeczy są zamknięte w skrzyniach do których Xardas daje nam klucz dopiero w 6 rozdziale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom