Parę Problemów Początkującego...

Status
Zamknięty.

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
1. Gdzie można nauczyć się walki 2 mieczami? (spełniam wymagania)
2. Jak najszybciej zdobyc jakąś dobrą zbroje? (najlepiej nie kupując jej)
3. Gdzie znajduje się Ortega? (przeczytałem w innym wątku, że w jaskini obok Chrisa, ale tam tylko topielce były :/)
4. Gdzie znajde rzeczy Urkrassa (czy jakoś tak)?
5. Jaki na początku kupic sobie miecz? (kupiłem flame sword, dobry on na początek?)
6. W jaki sposób najlepiej rozpocząć rewolucje w Cape Dun? (wiem, że porozmawiac z Wenzelem, ale jaką najlepiej obrać pozycje żeby przeżyć?)
7. Kogo polecacie żeby się przyłączyć? (od razu mówie, że nie chce być z orkami)

PS. Trochę tego dużo, ale mam nadzieję, że chociaż na część znajde tu odpowiedź. Z góry dzieki!
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
4) Na trawce, przy wybrzeżu siedzi kilku bandytów, po których zabiciu mozemy wziać skrzynki Urkassa.

Co do Cape Dun- nie obieralem zadnej techniki. Miecz(zabójca orków) w dłon i w orków xD
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
A tak jaśniej to na jakiej trawce? (powiedz może jak mam iść z najbliższego miasta)
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
1. U assasynów w varrandzie
2.nie ma takiej mozliwosci, musisz kupic a zeby miec najlepsza trzeba miec 50% reputacji u jakiejsc grupy (nie miasta) co sie robie mnnjeij wiecej przez polk gry :D

Wiecej ci nie powiem bo nie wiem :p




Pzodro
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
QUOTE(Rick @ 11-11-2006, 16:13) [snapback]126308[/snapback]

A tak jaśniej to na jakiej trawce? (powiedz może jak mam iść z najbliższego miasta)



Hmm idź z cape dun w kierunku Ardei, przy tym zboczu do wody nie schodząc na piasek. Predzej czy pozniej na nich natrafisz :) Ja ich zobaczylem zupelnie przypadkowo...
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
sou ---> Ale tam gdzieś obok farmy na której było paru orków? (było bo już nie ma :))
 

systemfyck

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
5
TAk tam. Poprostu pośmigaj po krawędzi trawki. A tak dokłądniej to jeśli pamiętam to oni za jakimś takim większym kamieniem są.
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
hyhy u mnie ci orkowie tam dalej są i nie wiem jak ich wywalć, no ale kit z tym

bandyci ze skrzynkami tego brzydkiego orka są powtarzam: na trawce, przy zboczu na dole ktorego jest piasek i woda :] Mozna idzice od cape dun jak najblizej tego zbocza nie schodzac na piasek i na pewno na nich traficie.

Jesli chodzi o tych co byli na farmie to ja tylko kowala stamtad zabralem :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
1. Gdzie można nauczyć się walki 2 mieczami? (spełniam wymagania)
2. Jak najszybciej zdobyc jakąś dobrą zbroje? (najlepiej nie kupując jej)
3. Gdzie znajduje się Ortega? (przeczytałem w innym wątku, że w jaskini obok Chrisa, ale tam tylko topielce były :/)
4. Gdzie znajde rzeczy Urkrassa (czy jakoś tak)?
5. Jaki na początku kupic sobie miecz? (kupiłem flame sword, dobry on na początek?)
6. W jaki sposób najlepiej rozpocząć rewolucje w Cape Dun? (wiem, że porozmawiac z Wenzelem, ale jaką najlepiej obrać pozycje żeby przeżyć?)
7. Kogo polecacie żeby się przyłączyć? (od razu mówie, że nie chce być z orkami)


Eh zaczyna się spam. Na 3 pytania była odpowiedź na forum. U góry masz przycisk szukaj jakbyś nie widział. Polecam używać.

Ale by nie było offtopu.

1. Na pustyni Varant. Miedzy innymi w Bakareshu i Ishtar.
2. Kupić ją. Nie da się zdobyć zbroi za darmo. Po za tym by móc kupić lepsze zbroje musisz mieć reputacje w danej organizacji.
3. http://gothic.org.pl/forum/index.php?showtopic=13691 Tu masz napisane.
4. http://gothic.org.pl/forum/index.php?showt...8&hl=Urkras Rzeczy Urkrasa.
5. A kup sobie, co ci się podoba i na co masz kasę. Co ci po tym, że ktoś napisze, jaki skoro np. nie masz na niego kasy. I tak twój ognisty miecz jest dobry na początek.
6. Jak już masz 75% reputacji i gadałeś z głównym orkiem to idziesz do Wenzela i razem z nim bijesz orki. Polecam zostać w latarni tyle ile się da. Na zewnątrz jest trudniej. Po za tym możesz uciec z latarni i zbiec na dół i tam walczyć.
7. Polecam przyłączyć się do tych do których ci się podoba. Eh prosić o opinie zamiast samemu grać z przyjemnością. Na początek polecam buntowników.

Pozdrawiam.
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Dobra, dzięki! Chyba już wszystko wiem i można zamknąć temat.
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
Gdzie moge kupic ten płonący miecz bo wczesniej kupiłem go w Ardei u kowala, ale jak gram teraz drugi raz to on go nie ma... :(
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Szukaj u różnych kupców. Przedmioty są dawane losowo. Spróbuj głównie u kowali. :)

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom