Paladyn? Regeneration? Skad Moge Sie Tego Nauczyc?

Status
Zamknięty.

ziobek

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
8
witam mam problem czy mozecie mi powiedziec gdzie nauczyc sie skillu Paladyn albo Regeneration??
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
umiejetnosci paladyn i regeneracjauczy bodajze król Robhar po tym jak pogadasz z Inosem w monatyrze Magów ognia i dostaniesz od niego zadania oraz jak wyzwolisz myrtane od orkow,co do regeneracji uczy jej takze bodajze Kan-lider orków w Faring,jednak z tego co mi wiadomo zeby mogl tego nauczyc trzeba rozwalic wszystkie obozy rebeliantow czyt.zabic m.in wszystkich liderow.

ps.dzis prawdze jak to z tym jest bo te informacje znalazłem na WOG:p
ps2.sprawdzilem wystarczy pogadac z inosem w monastyrze i wrócić do robhara i wtedu ma opcje uczenia, kazda kosztuje 5k zlota i 5 punktow nauki
 

ziobek

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
8
dyieki mam jesycye jedna pztanie jak yostac ork slazerem?

cos z klawiatura sorka za pomylke jak zostac ork slayerem??
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
umiejetnosci orc slayer naucza cie w nordmarze,bodajze w kazdym klanie ktos cie tego moze nauczyc,popytaj wojownikow w poszczegolnych klanach.
 

ziobek

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
8
a i jeszcze ostatnie dwa pytanka :D kto naucza skillu orc hunter? i large weapons ??(mam angielska wersje)
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ja tez mam angielską i powiem tak człowieku pozwiedzaj do jasnego gwintu troche świata to się wszystkiego dowiesz a i gra będzie dla ciebie przyjemniejsza,jak masz do tego stopnia problemy z grą to lepiej poczekaj na poradnik bo se nie poradzisz.Tych umiejetności nie uczy tylko i wyłącznie jedna postać więc wystarczy tylko troche pochodzić więc wiesz........To tyle
 

Dymu

New Member
Dołączył
12.12.2006
Posty
8
a nie wiecie czasme kto uczy umiejętności z kowalstwa-coś o poprawie pancerza? i kiedy tego uczą? z góry dziekówa
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
regeneracja u Rhobara,dowódcy orków w Faring czyli Kana,a Paladyn tez u Rhobara potym jak wybierzesz droge Innosa.
 

LordChudy

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
4
Cholera,a ja zgładziłem Rhobara :lol:
Będzie trzeba poszukać czy ktoś jeszcze mnie nauczy tej regeneracji.
No i do tego chciałem się nauczyć jeszcze tego Paladyna,no ale dorwałem Lee w Nordmarze i troche widać za szybko poszedłem go sklepać,zresztą zawiodłem się na tym zabijaniu króla,tanio to zrobili.Sory za super rozpisanie steku zbędnych bzdur ale ma ktoś jakieś pomysły?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom