Pajacyk

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Po konsultacji z jednym z modów uzyskałem pozwolenie na umieszczenie tego topu tutaj.Sory ozz ze nie z toba ale nie było cie wiec mam nadzieje ze sie nie obrazisz
tongue.gif
tongue.gif
. // Spoko, przecież wszystko mnie omija ;PPP

Ale do rzeczy,jak wiecie w Polsce bardzo niepokojące i niestety coraz bardziej powszechne jest zjawisko głodu wśród najuboższych dzieci.Jak sami wiecie dzieci te nie mogą jeść tyle ileby chciały ze względu na ciężką sytuacje rodziców czyli warunki materialne.Jak wiecie Polska Akcja Humanitarna stworzyła w celu pomocy tym dzieciom program Pajacyk mający za zadanie choćby częściowe ich dożywianie,jednak jak zwykle to już w Polsce bywa potrzebne są fundusze.Proponuje by aktywnie włączyć się (ci oczywiście którzy chcą)w pomoc głodnym dzieciom,która polega na klikaniu raz dziennie w brzuszek pajacyka na stronce do której linka podam na końcu tematu.Oczywiście jeśli ktoś ma troche zbędnej kasy to mógłby wpłacić na konto tego programu.Wiem jednak że z tym bywa różnie i dlatego rekomenduje aktywne branie udziału w programie za pomocą pierwszego wariantu.Pamiętajcie że w brzuszek Pajacyka wystarczy kliknąć raz a zdobywa się dla programu 5 groszy na dożywianie.Sam zamierzam aktywnie wspierać te inicjatywe i zapraszam innych bo cel jest szczytny.Apeluje również do userów którzy mają własne strony aby napisali o niej również u siebie.
Tytułem podsumowania proponowałbymtym którzy zamierzają wspierać PAjacyka umieścić sobie stronke w ulubionych/zakładkch lub ustawić jako strone startową ale w tym względzie macie już wolną rękę byleby nie zapomnieć kilknąć brzuszka pajacyka raz dziennie.

oto stronka programu:

http://www.pajacyk.pl/



To tyle

Inpetfessa
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem to świetny pomysł. Każdy dziś jest zagoniony, ma na głowie wiele innych spraw i często zapominamy o rzeczach naprawde ważnych. I dlatego będe klikać w Pajacyka, co mi szkodzi. A i przy tym komuś pomogę.


Ai sospiri, al dolore,
ai tormenti, al penare,
torna o mio core...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Kiedyś ktoś juz zamieszczał tu ten link i pamiętam żę przed formatem miałem go w ulubionych. Ale potem nie miałem z kąd juz go wziąść. Teraz mam okazję wznowić moje działania w tym kierunku. Mam tylko nadzieje, że te pieniądze są na prawdę przekazywane na ten cel.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
ten temat, ten link i podobny tekst już był na g.up. Ale dawno temu.

Pamiętam to. Od tamtej pory wchodzę na tę stronę i kilkam na nią codziennie. To bardzo dobry pomysł, zdobywać w ten sposób pieniądze; to nas nic nie kosztuje, a można dać w ten sposób dużo radości innym. Pomyslcie, że co mniej więcej 4 z nas nie może zjeść ciepłego obiadu w domu. Bo go na to nie stać; naszą rolą wtedy jest pomóc, w jak najlepszy możliwy sposób.

Dlatego apeluję o dodaniu tej strony to ulubionych, czy ustawić na startową; bo to nic nie kosztuje, a może dać wiele.
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
pomysł bardzo dobry i uważam ten cel za szczytny. Jedno kliknięcie daje niewiele ale gdy każdy użytkownik g.up dorzuci codziennie od siebie te 5groszy to możemy podarować posiłek jakiemuś biednemu dziecku.
smile.gif
Przyznam że wcześniej nigdy nie brałem udziału w tego typu akcjach a teraz mam zamiar to zmienić
pozdro
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja wtedy robiłem ten temat.
tongue.gif


Mam tą stronkę w ulubionych, ale nie klikam w nią codziennie, bo po prostu zapominam. Ale dzięki, że przypomniałeś.
smile.gif
Warto klikać w link, bo w ten banalny sposób pomagamy głodnym dzieciom, ale nieraz zastanawiam się w jaki sposób działa ten system i czy te pieniądze rzeczywiście przeznaczane są na jedzenie dla biednych dzieci.

Pozdrawiam.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Wydaje mi sie ze temat powinien byc w dziale "Inne Strony"
:/

ja mialem pajacyka dluzszy okres jako startowke ;P
a tak wogole wiecie jakim szkolom pomagacie ?
tongue.gif
glupio tak troche nie wiedziec ;P

biggrin.gif


generalnie to wystarczylaby krotka informacja a nie odrazu wyklad
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Myślę że to dobry pomysł i postaram się klikać w pajacyka za każdym razem kiedy będę mógł.Może nie codziennie bo nie jestem w necie codziennie ale za każdym razem kiedy będę to nie zapomnę o pajacyku. Powinno być więcej tego typu akcji...
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
No faktycznie, sprawa poważna, choć mało się o niej mówi.
Może zrobię tak jak jakiś maniak, ale trzeba:
Userze! Pomyśl, że i ty mógłbyś być głodny, jeśli jesteś syty. A jeśli chodzisz głodny, ja Ci współczuję i przyłączam się do akcji
Reynevan
 

Kamexo

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
10
Hmmm, naprawdę świetny pomysł. Jedno kliknięcie myszką dziennie może napełnić pusty brzuch, a im więcej osób będzie włączało się w tą akcję to coraz mniej dzieci z ubogich rodzin będzie miało tylko jeden posiłek w ciągu dnia. Popieram tą akcję i będę wchodzić na tą stronę i klikać na pajacyka codziennie. Mała rzecz może dać tyle dobrego...
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja klikam już około miesiąca. Nic mnie to nie kosztuje, więc pomogę innym
smile.gif
.
Na pewnym forum znalazłem to:



Jest to związane z tą akcja no to dałem.
Zresztą to może służyć jako reklama albo jako banner.

A co do tego wszystkiego to dobry pomysł. Przecież dużo ludzi ma Internet wiec to może zrobić i pomóc dzieciom, a samemu można być dumnym.
Tyle na ten temat.

Pozdro
tongue.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Jeżeli klikając w mysz nakarmie głodne dziecko to mogłbym to robić bezprzerwy . Pomysł świetny , będe klikał dzieńnie aż mi znowu neta nie odetną . Ruch palcem może nakarmić czyjś brzuch .

Pozdro
 
Do góry Bottom