Paczka Tekstur Do Gothica 3

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Przeglądałem sobie strony o Gothicu i o to co znalazłem na World of Gothic.

"Gothic texture pak replacing textures of trees, grass and surface.
Late autumn has come to the woods of Myrtana. There is no more that violence of greens, now there are dim leaves and grass. Somebody will remind of Khorinis, somebody else of Oblivion."

Z angielskim może u mnie nienajlepiej, ale z tego co udało mi się przetłumaczyć i zrozumieć to to, że jest to paczka textur, które zamieniają się z tymi z gry oraz usuwają niektóre, by gra chodziła szybciej. Będzie mniej trawy, drzew itp. co na pewno da jakieś w grze przyśpieszenie. Zwłaszcza w lasach itp.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Download

Tutaj można to ściągnąć. Może to komuś pomoże. :D Plik ma coś koło 8,44 MB ;)

Pozdrawiam.
 

krala

New Member
Dołączył
14.1.2007
Posty
4
Faktczynie nie najlepiej z angielskim. Textury sie zmieniaja na "Jesienne" wiec raczej nie o wydajnosc tu chodzi tylko o estetyke ;d
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Nie jestem pewien, ale...

Skoro się zmienia na "jesienny" styl, to znaczy, że rośliny będą raczej ciemniejsze, bez takich mocnych szczegółów.

Ale czy to na pewno przyspiesza grę? Trzeba sprawdzić :D

Pozdrawiam
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Faktycznie coś tam z jesienią jest. ;) Ale myślę, że to zmienia wygląd roślinności i zmniejsza też jej ilość, co na pewno da jakieś przyspieszenie w grze. Ale sprawdźcie sami. :p

Pozdrawiam.
 

Uczita

New Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
21
sciagnolem zainstalowalem i stwierdzilem ze gra chodzi lepiej :D myrtana wyglada teraz troche ciemniej przypomina teraz jesnien ss nie mam ;P
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Dosłownie
Paczka tekstur do Gothica podmienia tekstury drzew,trway i podłoża/ziemi
Prszyszła późna jesien (?) do lasów myrtany.Nie masz już tyle zieleni ., teraz trawa oraz liscie są ciemne
Komuś przypomni sie Khorinis a komu innemu Oblivion.

Jak dla mnie jest to poprostu paczka tekstór żeby gra wyglądała troche inaczej..ciekawe kiedy zrobią "Christmas Pack " lol
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom