Otineo

Status
Zamknięty.

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam... Chciałabym Was prosić o małą pomoc ;)

Otóż czy moglibyście się zarejestrować na tej stronie https://www.otineo.com/pl/app/register ?

Można tam wpisać różne bazgroły, nawet maila prawdziwego nie trzeba, bo nie ma aktywacji... po rejestracji od razu następuje automatyczne logowanie, więc nawet loginu i hasła nie trzeba pamiętać.
Poprawny trzeba podać tylko swój nr telefonu.

I chodzi o to, że tam jest rubryka numer polecający... I czy moglibyście tam się zarejestrować i wpisać ten polecający nr 511621527. Później trzeba aktywować konto dzwoniąc pod numer 222053944, koszt tego połączenia to 3 grosze, trzeba czekać tylko aż automat powie, że konto aktywne, więc z konta Wam tylko 3 grosze zabierze, a ja dostanę 10 punktów i sobie mogę na doładowania wymieniać za odpowiednia ilość tych punktów...

Z góry bardzo dziękuję i liczę na wsparcie ;)) To jest jakieś 20 sekund roboty... ^^
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
A i jeżeli ktoś nie wierzy w koszty tego połączenia, to elessar może potwierdzić, że max 5 groszy zabierze... Mnie 3 zabrało, jak aktywowałam ;P

Dziękuję elessar ;) :*

EDIT: Proszę Was... To trwa 20 sekund, a mi brakuje 103 pkty do doładowania za 50 zł ;)) Jakby się 11 osób z polecenia mojego nru zarejestrowało, to bym się cieszyła hah ;)) Na prawdę koszt tego to kilka groszy ;))


EDIT: @DOWN
Dzięki chłoapki ;)) ;**
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Gotowe, i tak przy okazji wpadłem na taki pomysł żeby wszyscy z GUPa sie tam rejestrowali i byśmy tak se kase na fony ściągali. Ktoś chętny?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dzisiaj mam dzień dobroci - kumplowi pożyczyłem 100 zł, drugiemu dałem 2. Staruszce błagającej o 2 zł na leki dałem 5. A teraz na ciebie wydałem te kilka groszy xD. Będę smażył się w niebie ;p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom