Ostry start gry ....

Status
Zamknięty.

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Jeśli chce sie mieć dobry początek gry to tak: po wejściu do miasta Khorinis uczymy sie przede wszystkim skradania sie i włamywania a następnie idziemy do statku paladynów. Gdy już będziemy kołos statku (najlepiej w nocy 8) ) wchodzimy na jedną z lin cumujących statek, najlepiej tą z samego tyłu statku. gdy już na nią wejdziemy naciskamy " shift " i przechodzimy po linie na statek na statek. następnie prekradamy sie do ładowni pamiętajcie że trzymamy się ścian żeby nie wzbudzać podejżeń i zabieramy co sie da ale najważniejsze są : mikstura siły i mikstura zręczności. możemy tak przejśćcały statek
biggrin.gif
po zbraniu tego co nam sie podoba wyskakujemy za burte :twisted: To mi troche przypomina gre skradanke ale warto
smile.gif
 

moostuu

New Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
21
brawo za pomyslowosc

strasznie wyczerpujący post. OSTRZEŻENIE.- bobek_666
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
naprawde dobry pomysł, jak grałem pierwszy raz w G2 też szukałem jakiegoś wejścia na ich statek ale nie znalazłem :?
też bravo za pomysłowość
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
zgzdzam sie z cavalornem jesto swietny pomysł giedy kumpel odda mi g2 odrazu idę na statek
biggrin.gif
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
NIe no spoko tylko po co skradanie jak sie skacze to tez nikt nie zauwaza i nie wstaje wystarczy nie chodzic tylko skakac 8)
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
A tam na statku to cos wogole jest ja tam wogle nie zaglodalem i sobie zajze dzieki za patenta | to ja Buster jestesm u cioci jutro wracam wiec bede pisal znowu duzo postow pozdro|
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Wiesz nawet nie wiedziałem o tym fajnie że napisałeś że tam jest mikastura siły bo jak wiecie siła jest bardzo potrzebna teraz to ja tam wejde bez skradania bo jestem paladynem na 48lv. i ide zabić smoki
smile.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Gratulacje !!!! widze że ładny z ciebie obierzyświat
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No więc wielkie brawo za pomysłowość bo siła i zreczność zawsze się porzydaje. Na samym początku jest nam potrzebne tego jak najwiecej wiec to się przyda
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom