Ostre Strzały

Status
Zamknięty.

Qreq

New Member
Dołączył
19.2.2010
Posty
6
Witam. Kolejny raz zasiadam do G3 (dalej mi się nie widzi po G1 i G2NK) i mam taki zgryz. Może mi coś umknęło, ale czy ktoś uczy produkcji 'ostrych strzał"? :blink:
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Nie. Tzn z tego co wiem to nie. Grę przechodziłem 2 razy jestem w trakcie 3 i jeszcze sie z czymś takim nie spotkałem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
U orka kowala (nie pamiętam jakiego) mozna kupic "przepis" na ostre strzaly ( i je wykonujesz) lub po prostu uczysz sie ostrzenia i sam ostrzysz strzaly.......
 

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Bram sprzedaje księgę strzał która daje umiejętność wyrób ostrych strzał, drugi domek myśliwski na północ od Silden. Naostrzyć da się tylko ostre strzay lub już ostre bełty nie zwykłe i dodaje to im 10 obrażeń :p. No i przepis to można kupić o paru osób :).
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jestem wręcz pewien że w gothic 3 nie ma ostrych strzał, są tylko ostre bełty, a ze strzał są obuchowe, wybuchające, zwykłe i ogniste.
 

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
beztytuuipt.jpg
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
A przepraszam :D ale w patchu 1.6 na 100% nie miałem czegoś takiego. pewnie to z jakiegoś patcha nowszego czy coś. tomi-cośtamdalej, jaką masz wersje gry? jakieś patche itp.?
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Kurcze, jak pierwszy raz tu wchodziłem to daje głowe ze było "Ostre bełty" xD.

Mój błąd...


Igor, zmieniają. Da się zdobyc przedmioty, które w normalnej wersji były zbugowane.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom