Osmund Z Nordmaru

Status
Zamknięty.

Dzioba

New Member
Dołączył
25.12.2006
Posty
14
Wybilem oboz orkow w Nordmarze znalazlem u szamana orkow kamien to grobowca pozniej zauwazylem kolesia Osmunda poprosil mnie o zabicie szamana orkow i odzyskanie kamienia ktory juz mam pobieglem za Osmundem a on mowi ,,Tam jest'' na Szamana ktory juz nie zyje ;) nie moge mu oddac kamienia bo chce zebym tego szamana zabil jest jakis sposob na ozywienie go albo wejscie w jego cialo i wtedy uzycie kody fullhealth moze kod spawn ale co trzeba wpisac aby pokazal sie Szaman Orkow wielu kombinacji juz probwalem i nie mam pojecia prosze o pomoc


EDIT
Prosze o pomoc! Plisss
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Ja nie mialem problemu z tym zadaniem Pierw zabilem zszamana a potem spotkalem Osmunda i normalnie mialem questa ze Juz nie zyje
 

Dzioba

New Member
Dołączył
25.12.2006
Posty
14
ja zabilem szamana podbilem do kolesia Osmunda czy jak mu tam i najpierw mowi ze napadli go orkowie jego kumpla zabili itd pozniej zebym mu pomogl lece za nim do tego obozu orkow i podbiega ze mna do namiotu szamana on juz martwy i mowi tam jest zabij go czy cos takiego no i tu sie sprawa komplikuje bo on lezy zabity na ziemi a w opcjach do rozmowy mam tylko Pohandlujmy chyba najlepsze wyjscie bylo by ze Spawnem tylko co wpisac aby pojawil sie Szaman Ork pomozcie plisss!!!

:(
 

Dzioba

New Member
Dołączył
25.12.2006
Posty
14
Czy naprawde nikt nie wie co trzeba wpisac w konsoli aby pojawil sie ork szaman? pomocy plisss!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom