Ornamenty

Status
Zamknięty.

Fixty

New Member
Dołączył
8.3.2007
Posty
5
Mam taki problem, najpierw poszedlem do Hagena, a później dopiero dołączyłem do kręgu wody. Zrobiłem już wszystko poza odnalezieniem ornamentu. I tu jest moj problem, byłem w kazdym z tych miejsc gdzie sa ornamenty no ale bug... po nacisnieciu przyciskow nigdzie sie straznik nie pojawia, ani u Lobarta, ani Onara, ani w lesie. Moge dostać kod albo ktoś może mi udzielić informacji co źle zrobiłem i pomóc naprawić? pozdrawiam

edit: zawsze dwa przyciski naciskam. wkoncu mi sie udalo jeden uruchomic ale wydaje mi sie ze dwa nacisnalem bo tylko tyle tam bylo. Popatrze jeszcze thx za rade
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A czy za kazdym razem naciskasz 3 przyciski ?? Bo niekotrzy nacisną jeden i myślą że styknie ;]
 

rzepa14

New Member
Dołączył
15.5.2007
Posty
9
O ile dobrze pamiętam przy każdym kręgu są trzy przyciski. Ja, choć przechodziłem ta grę już przynajmniej 4 razy, za każdym razem musiałem się nachodzić wokół kręgów aby odnaleźć wszystkie przyciski. Coś mi jeszcze miga, że trzeba je wcisnąć w odpowiedniej kolejności... ale pewnie mi sie pomyliło.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Trzeba nacisnąć wszystkie trzy przyciski - każdy znajduje się na oddzielnej kolumnie. Wtedy pojawi się dopiero ten strażnik (musisz go zabić, i w jego szczątkach znajdziesz kawałek ornamentu). I kolejność ich wciskania jest przypadkowa (przynajmniej ja nie musiałem tak robić, albo robiłem to nieświadomie). Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości.

Jak Cisu powiedział rozwiał wszelkie wątpliwości- topic closed -God
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom