orkowie

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
jestem jakos na 12 levelu, mam mieczyk 100 i kusze 90, jestem wojownikiem broni jednorecznej. poszedlem sobie do GD i mam problem z orkami, mianowicie nawet z orkiem wojownikiem nie moge sobie poradzic. Bogu dzieki za ten taran przy zamku bo bez niego to bym chyba nawet zadnego orka nie zabil. Czy mozecie doradzic mi w jaki sposob moge poradzic sobie z tymi orkami?? :oops:
 

DDragon

New Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
5
Najprościej będzie zdobyć większy level albo więcej punktów życia, bo orkowie w NK są dość silni.
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Zaraz nie wytrzymam.
Co ty za rady dajesz?
Najlepiej na orków zaczaić się na jakiejś górce i strzelać dopuki nie padną.
Pamiętaj o wykorzystaniu zwojów,bardzo pomagają a potrzeba niewiele many żeby ich użyć.(5pkt.)
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jeżeli nie chcesz się męczyć z wybijaniem orków z taranu to narazie sobie ich odpóść . Mi osobiście zaczęło w miarę dobrze iść z orkami jak miałem 25 poziom, szpon beliara i ciężką kuszę albo ich z odległości z kuszy atakowałem lub szponikiem ich ciachałem ale maksymalnie dwóch. No oczywiście możesz próbować robić tak jak napisał Ziomal_Tomal albo wybijać z taranu ale jak masz kuszę obrażenia 90 to będzie to długo trwać, ale zawsze możesz próbować.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Najlepiej stan sobie na taranie wyjmij kusze lub jakies zaklecie i pakuj w tych co widzisz.Łykaj mikstury i biegaj.W 2 Rozdziale nie amsz praktcznie szans z Orkami chodz jak sie podtrenujesz to moze moze ,ale narazie na nich nie patrz 8)
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Najlepiej ustan na taranie i ich po prostu nawalaj nic ci nie zrobia bo dla nich to za blizko do zamku mi to juz dobrze idze mam 24 lvl i czasami zabije 2 wojownikow i 1elite albo 3 wojownikow z 4 jeszcze nie probowalem :]
 

Mumin

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
12
Zwoje

Dobrym sposobem na orków są jeszcze czary, np. deszcz ognia.
Pobiegaj sobie wokół zamku, tak żeby zaczęło cie gonić paru zielonoskórych, najlepiej tak z 5-6 (albo i więcej
smile.gif
). Jeżeli w odpowiednim momencie użyjesz deszczu ognia to wokół siebie zobaczysz tylko ich martwe ciała (dead bodies everywere
biggrin.gif
).
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Eee tam ja sobie rade z orkami dawałem juz na końcu 2 aktu.
Dodawałem tylko do zręczności i jak mialem 15 poziom to juz nawalałem
jako wojownik jednoręcznej i kosiłem orków wojowników a wszysko dlatego bo miałem miecz cassi przywódczyni złodzieji. Dlatego właśnie
na początek polecam dodawać w zręczność
smile.gif
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
olej sobie orki albo rozwalaj pojedynczo jak nie mozesz wyjsc i sobie poradzic to zmieniasz sie w jakies zwierze i jest lajcik a lazac wokol gorniczej doliny zabijaj inne stwory i expa nabijaj
 
A

Anonymous

Guest
w jakim wy swiecie zyjecie
biggrin.gif
moj kumpel na 5 levelu zabil orka elite chyba wilczym kielem a wy tu jakies wyjebane w kosmos 24 level
smile.gif
poprostu trza umic grac
smile.gif
czarnego trola tez zabil bez sposobu ze skalom, biegal mu miedzy nogami i juz
tongue.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
jasne ze elite orka zabił na 5 levelu . hahahaha . nie ma szans z tym levelem zabić ,chyba ze z kodem na nieśmiertelność
tongue.gif
Powodzenia zycze twojemu kumplowi chaetowi
smile.gif
 

ktos

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
12
zadne kody, a sio, poprostu umie w to grac! Wie kiedy zrobic unik, kiedy sie ochronic, kiedy zaatakowac a nie biec i klikac w mysz jak opentany.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Weś se kup deszczyk ognia pobiegaj wokół zamku zwab ich koło taranu i heja ich deszczem
biggrin.gif
Ja tak 1 zwojem zabiłem 8 wojowników 2 elity i 3 wagry
laugh.gif
[smiley poster=grins:eca408fb74]Sprawdz to ![/smiley:eca408fb74]
 

August2

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
106
ja tez niewierze ze pokonal orka na 5lvl. bedac tak slabym niedasz mu rady kiel zadaje zamalo obrazen a ork gdy cie ciachnie to zgon na miejscu.
 

ktos

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
12
50% szans na krytyka + odrobina wytrwalosci i cierpliwosci = zgon orka
smile.gif
 

Lukasik

New Member
Dołączył
17.9.2004
Posty
8
HAHA.Co ty tu nam piszesz jakies opowiesci z krypty.Twoj kumpel zabil orka na 5lvl.
laugh.gif
Jest to mozliwe nawet z kielem ale gdyby mial z 1000sily. 8) Wtedy 1 ciosem by zabil orka.A takie kity to mozesz se walic na innym forum a nie na tym. :evil:
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom