Orkowie W Nordmarze

Status
Zamknięty.

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Mam taki problem że wydaje mi się że byłem we wszystkich żółtych punktach zaznaczonych na tej mapie http://img90.imageshack.us/img90/1082/worldmapszg5on0.jpg jako obozy orków a mam tylko 4 misje zaliczone <Obozowisko orków zniszczone> a wiem że powinno być 5 głównych obozów, przez to nie mogę zaliczyć misji <Oswoboz Nordmar>. Moja proźba to czy mugłby mi ktoś na tej mapce zaznaczyć 5 głównych obozów byłbym wdzięczny a naprawdę byłem chyba w każdym obozie, mogłem jednak ominć dlatego gbybym miał te 5 sprawdził bym i bym wiedział być może nie zaliczyło mi 1 obozu.
Dzięki wielki.
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
Hm ja mogę sobie tylko przypomnieć,które obozy liczą się do oswobodzenia nordmaru(w niektórych przypadkach mogę sie mylić bo było tego naprawdę dużo):
1.Obóz blisko Klanu ognia(w zasadzie to nawet najbliżej znajduje się troche na uboczu)
2.Obóz nad morzem,można zjechać po skarpie obok wieży Xardasa i tam podejść
3.Obóz niedaleko grobowca Angira.gdzie idziemy z Osmundem szamana zabić(ten obóz się liczy na pewno)
4.Obóz na północ od klanu młota tam gdzie jest skrzynia zaznaczona
5.I jeszcze nie wiem czy liczy się obóz orków niedaleko grobowca Akaschy

Jak będe pewien na 100% tych obozów to dam Ci znać :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
A więć dzięki czekam na potwierdzenie ale nadal myśle że w tych byłem i je rozbiłem a patrząć na mapę byłem chyba w każdym, nie wiem może mi jakiegoś nie zaliczyło. Narazie poszedłem na pustynię więć nie ma pośpiechu puźniej postaram się to zrobić ale na potwierdzenie czekam i jak ktoś wie to też niech napisze. Dzieki
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
Właśnie oswobodziłem nordmar i ostatnim obozem jaki był odpowiedni to właśnie koło Angira z Osmundem.Nie wiem sprawdź może jeszcze raz te obozy które wypisałem bo jest pare obozów które są ważne w innych questach(np.w klanie wilka) a nie mają nic wspólnego z oswobodzeniem krainy.Czterech pierwszych obozów,które wypisałem w poprzednim poście jestem pewien ale nie pamiętam gdzie był piąty.Radziłbym Ci jeszcze raz przebadać te miejsca, może coś ci umknęło :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Wiem że trochę po fakcie, ale ja też miałem ten problem (rozwiązałem go parę godzin temu) i pewnie nie tylko ja.
Rozwiązanie jest proste, jest jeden obóz, nie zaznaczony na mapie.
Gdzie? O tu:

Jest tam gdzie, znajduje się CZERWONA strzałka.
Dojść bardzo łatwo. Jak jest droga prowadząca do grobowca akaszy, to idziemy dalej. Mijamy trola, gobliny i jesteśmy na miejscu.

I przyklejam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom