Orkowie Jacy Wam Się Wydają

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Ja mam swoją teorię że orkowie z khorinis przypłynęli z kontynentu jakieś setki lat temu. Jako że przez te setki lat nie stykali się zbytni z ludźmi to przez całe pokolenia byli wierni swoim dawnym tradycją i przekonaniom , a ich kultura pozostawała niezmienna. Dalej używali swojego pierwotnego języka i przestrzegali swoich tradycji.
Natomiass orkowie z kontynentu żyli bardzo blisko ludzi i obserwowali ich, aż koniec końców zaczęli upodabniać swoją kulturę do ludzkiej. W G3 nadal możemy zaobserwować u nich zwroty takie jak "morra", czy "ora shaka". Są to zapewne pozostałości po ich pierwotnym języku.
Mimo wszystko nie wiemy jakiej kultury przestrzegają orkowie w swoim rodzimym kraju . Tak naprawdę ich prawdziwy kraj pozostaje wielka niewiadomą. Tak naprawdę nigdy nie został nam pokazany kraj orków.
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
W G1 orków było według mnie mniej niż w G2 ale w obydwóch częściach atakowali ludzi bez ostrzeżenia. No, oprócz Ulu-mulu, gdzie można było wejść normalnie do miasta orków i dwóch normalnych orków: Ur-Shaka i Tarroka. G3 to wgl. całkowicie inne zachowanie orków. Mimo tych "Morr" można się z nimi normalnie dogadać i co lepsze-prawie wszyscy w G3 nie atakują bez ostrzeżenia i to mi się najbardziej w nich podoba. Dodam też, że mi się wydaje, iż niektórzy orkowie a nawet herszty górują umysłem nad zwykłymi ludźmi.Ale to tylko moje "wydaje się".
 
Do góry Bottom