Opowiadanie Na Facebooka

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mam pytanie

Planuje uruchomić na fejsie akcje z opowiadaniem w klimacie Gothica wrzucanym partami. miałem wybrać coś z archiwum ale może ktoś czuje sie na siłach i ma ochote coś społodzić?

Do każdego parta BARN!!!! zrobi ilustrację :)a potem puszczamy to na fejsa.

Można to zrobić też na zasadzie. że ktos robi jednego parta wrzucamy, a potem nastepnego parta pisze ktoś inny i wrzucamy.

Są jacyś chętni?

tematyka Gothic. I postacie tylko z Gothica.

Kto chętny?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
mogę spróbować, uber pisarzem nie jestem ale mogę się postarać. Jak duże mają być te party? Co ile czasu miałyby się ukazywać?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Myślę sobie, że to zależne od tempa Barn.

Generalnie chodzi o jakieś krótkie fragmenty :) tak, żeby obrazek mógł obrazować cały fragment historii :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
No to odezwę się do Barn i coś pokombinujemy a jak nam wyjdzie coś to ci to wyślemy :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tylko tak jak piszę, najfajniej byłoby gdyby każdy part robił ktoś inny. Może są jeszcze chętni to ustalimy kolejkę?
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Hmmm... kiedyś na TM zacząłem pisać opowiadanie o nazwie "Przygody Gilberta". Skończyło się na jednym parcie, ale jeżeli się wam spodoba, to mogę kontunuować
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
NOłp. Ball zrobił prolog do nowego. Jak wrzucimy to jeśli chcesz będziesz mógł napisać jednego epka z kontynuacji.
 
Do góry Bottom