Opóźnienie

Status
Zamknięty.

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
NEWS:

Ekipa Gothic Multiplayer ma niewielkie opóźnienie, co do premiery Gothic Online. Będziemy musieli trochę poczekać. Marzec minął… Początek kwietnia też… Nie zaszkodzi nikomu poczekać jeszcze trochę…
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Znana już przybliżona data premiery może?

Zigoz gdzieś pisał że będzie w maju coś takiego.
CYTAT
Ekipa Gothic Multiplayer ma niewielkie opóźnienie, co do premiery Gothic Online.

To jest normalne i to wszędzie, Blizzard zawsze opóźnia gry żeby były bardziej doszlifowane.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jak ma wyjść coś fajnego zawsze jest opóźnienie. :angry: Ma wyjść chyba w maju ale znając życie trochę jeszcze będziemi musieli poczekać. :( Oby tylko było fajne a nie byle jakie. <_< :)

Pozdrawiam ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
CYTAT(pawel_pl @ 20-04-2007, 14:10) [snapback]139004[/snapback]
Jak ma wyjść coś fajnego zawsze jest opóźnienie. :angry:


No i dlatego jest fajne, bo co z tego, ze by szybko zrobili i tak jak w Gothicu III bylyby bugi!!!Lepiej troche poczekac, a cieszyc sie z gry.Jezeli cos ma byc fajne to musi byc doszlifowane, dokladnie zrobione i wszystko powinno byc przemyslane, a nie takie "fiu fiu". Chlopie dostal bys ta gre w lutym, a na poczatku marca bys przestal grac, bo bys powiedzial, ze gra jest zbugowana, niedokladnie zrobiona, ze sa lagi i zadania sa bezsensu :/ .Ja tam bede cierpliwie wyczekiwac, niech autorzy robia poprawki itd. Trzeba wierzyc, miec nadzieje i przede wszystkim byc cierpliwym. :)

Pozdrawiam, xdx
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Co do twojej wypowiedzi pawel_pl: Oóźniają premięre dla większych zysków. W tym przypadku twórcy modu nie biorą nic za niego. Jest to dość zastanawiające...
 

Annos

New Member
Dołączył
3.5.2007
Posty
1
Ptaszki ćwierkają, że mamy już miesiąc maj...wiem, wiem dopiero się zaczął, ale bądź co bądź to ten miesiąc! Może znajdzie się ktoś "kumaty" w sprawie GM i wie mniej więcej w jakim dniu on wyjdzie.
 
D

dziegiel

Guest
no wlasnie mamy juz maj a tu nic nie widac gothic multiplayer
czy ktos wie kiedy bedzie dosteony GM???? :ph34r: :ph34r: :ph34r:
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
mogłby ktoś podać oficjalną stronke projektu??, probowalem zkorzystac z linka powyzej, ale nie dziala, podobnie jak screeny.

EDIT> Dobra juz znalazłem, nie zabijajcie mnie za spam.
 

mati144

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
zamkneli jeden temat i mysla ze sa fajni gowno wiedza o modzie i tyle
 

IgiKoval

New Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
1
To, że opóźniają znaczy, że mają kłopoty i muszą to doszlifować. WG. mnie powinni wypuścić wersję BETA już teraz a później wersje pełną.
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
ale lepiej niech doszlifuja pelna wersje, zeby nie trzeba bylo by robic poprawek do GM
 

mati144

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
wlasnie nie powinni wydac bete albo cos np do obliviona wydali szybko tylko ze wersje na 2 osoby tu i tak ma byc tylko 10 osob na serwa to mogli by wydac bete i pozniej latki
 
Dołączył
18.1.2006
Posty
32
witam. rozgladam sie to tu, to tam i widze na pewnej stronce taki tekst ''Projekt został nazwany Gothic Multiplayer Project.
[SIZE=14pt]Narazie jest dostępna wersja PreAlpha[/SIZE], lecz jest ona w fazie testów, przez co mogą grać tylko 3 osoby.''
czy ktos cos slyszal moze o tym ?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(...:::MAT:::... @ 31-07-2007, 18:31) [snapback]149367[/snapback]
witam. rozgladam sie to tu, to tam i widze na pewnej stronce taki tekst ''Projekt został nazwany Gothic Multiplayer Project.
[SIZE=14pt]Narazie jest dostępna wersja PreAlpha[/SIZE], lecz jest ona w fazie testów, przez co mogą grać tylko 3 osoby.''
czy ktos cos slyszal moze o tym ?


Jest alpha która maja tylko twórcy na razie nie ma NIC dla publiki :)
 

Zgrzytx

New Member
Dołączył
2.6.2007
Posty
25
jest coś o gmp? czy wogóle będzie ten mod czy skończyli prace i nie? już tyle z tym zwlekali a strona gmp jest niedostępna...

pytam tak tylko bo chyba by ktoś powiedział, że mod niewypalił albo co?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Zgrzytx @ 07-08-2007, 18:56) [snapback]149782[/snapback]
jest coś o gmp? czy wogóle będzie ten mod czy skończyli prace i nie? już tyle z tym zwlekali a strona gmp jest niedostępna...

pytam tak tylko bo chyba by ktoś powiedział, że mod niewypalił albo co?


na razie coś ich strona szwankuje, lecz będę kontaktował się z adminem projektu, czy możemy nadal na moda liczyć .
Dotychczas wiem, że prac nei zawieszono.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom