Oko Innosa

Status
Zamknięty.

adens

New Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
4
Słuchajcie od razu jak odzyskałem oko innosa i uwolnilem kowala benneta poszedlem i naprawilem oko tzn on mi naprawil poszedlem chyba do pyrokara cos gadał zrobiłem cały dodatek noc kruka i jest tak wrocilem i widze ze Myxir jest u Vatrasa i z nim gadałem ide do Xardasa pogadałem ale nie ma wątka o Oku do Pyrokara ide nic nie mówi nie wiem co robić bo ja czytałem solucje wszędzie pisze że po dolinie trzeba naprawić oko u beneta a ja naprawilem oko przed i nie wiem co robic zeby pyrokar i xardas poszli do kręgu a Vatras stoi i opowiada swoje opowiadania i tez nic nie mowi mam szpon beliara co robić powiedzcie w dzienniku mam ze benet moze naprawic oko i benet naprawil oko i nic wiecej prosze o szybką pomoc

Nie to że zły dział to jeszcze 2 takie same tematy - dud
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
CYTAT(adens @ 23-11-2007, 16:07) [snapback]159847[/snapback]
...że po dolinie trzeba naprawić oko u beneta a ja naprawilem oko przed...
Nie to że zły dział to jeszcze 2 takie same tematy - dud

Ekhem... Jkim cudem oko naprawiłeś przed doliną? Czyżby czity? Do doliny idziesz po to, żeby Lord Hagen dał ci oko innosa (w skrócie mówiąc :p) i bez czitów nie da się go zdobyć. jeśli cie nie zrozumiaem albo cóś to nie wiem, a jeżeli ściągnąłeś oko przez czity to musisz zacząć od początku.

Pozdro
 

adens

New Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
4
CYTAT(krzychu2k7 @ 23-11-2007, 16:20) [snapback]159854[/snapback]
Ekhem... Jkim cudem oko naprawiłeś przed doliną? Czyżby czity? Do doliny idziesz po to, żeby Lord Hagen dał ci oko innosa (w skrócie mówiąc :p) i bez czitów nie da się go zdobyć. jeśli cie nie zrozumiaem albo cóś to nie wiem, a jeżeli ściągnąłeś oko przez czity to musisz zacząć od początku.

Pozdro

jestem w 3 rozdziale po gorniczej dolinie, chodzilo mi ze przed jarkendarem naprawilem oko i juz zrobilem wszystkow jarkendarze i co dalej jestem u xardasa on nigdzie jeszcze nie idzie mowi mi ,,rob dalej swoje zadanie'' czy cos takiego i nigdzie nie idzie i o nic nie prosi pyrokar nic nie mowi vatras tez nic chocbym kliknol opcje dalej co ja mam robic mam naprawione oko zrobilem dodatek i co dalej?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
CYTAT(adens @ 23-11-2007, 18:20) [snapback]159893[/snapback]
jestem w 3 rozdziale po gorniczej dolinie, chodzilo mi ze przed jarkendarem naprawilem oko i juz zrobilem wszystkow jarkendarze i co dalej jestem u xardasa on nigdzie jeszcze nie idzie mowi mi ,,rob dalej swoje zadanie'' czy cos takiego i nigdzie nie idzie i o nic nie prosi pyrokar nic nie mowi vatras tez nic chocbym kliknol opcje dalej co ja mam robic mam naprawione oko zrobilem dodatek i co dalej?


Zamelduj się u Hagena. Przekaż list. On da zezwolenie na wzięcie Oka. Reszta chyba oczywista.
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
ja miałem podobny problem. Jak wróciłem z jarkendaru to tak jakby mi się cofło do początku gry, wszyscy stali tak jakby dopiero co zaczoł gre i nikt niechciał ze mną rozmawiać. i odpowiadali tylko początkowe wontki. Rozwiązanie wszytać save z jarkendaru i przejść przez portal jezcze raz albo zaczonć gre od nowa... (niekiedy też tak mi sie działo w górniczej dolinie)
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Jezeli masz rozdzial z okiem innosa i przed naprawa oka masz juz naprawione to przyznaje ze troche dziwne ale czy dokladnie wykonales poprzedni rozdzial bo moze przez jakis blad dostales naprawione oko albo ja czegos tu nie rozumiem bo moze byc tak jak ja raz zrobilem za w pierwszym rozdziale juz mialem oko innosa przez kod i tak samo niby mialem ale nikt mi na jego temat nic nie mowil i tak musialem czekac na 3 rozdzial.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom