Okara Potrzebuję Więcej Ludzi

Status
Zamknięty.

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Dostałem misje w Okarze, znaleść więcej ludzi. Gdy znalazłem wszystkich ludzi których do tej misji można było znaleść czyli Rufus, Kandela, Rakus, Owen, Fraser, Kent, Randall to nadal misja była nie wykonana. :blink:
Niewiem co mam robić by ją wypełnić, pomóżcie. :(

pozdrawiam! ;)
 

Jedajec

New Member
Dołączył
15.3.2007
Posty
20
Czasami gdy wykonujesz misje z npcami, to latwo moga sie zbugowac i misji nie wypelnisz. Np gdy zabieralem Tylera I Finleya na atak na Trelis, to jeden z nich nie mial opcji dialogowej, poniewarz rozmawial z jakims innym npc( gdy powiedzialem drugiemu zeby ze mna szli).
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Taka mala porada zobacz czy rakus, i owen dotarl do okary bo jesli nie to musisz za nimi isc
i im pomuc dotrzec do niej i musisz powybijac zwierzeta w okolicy. Kentowi zas musisz wybic te scierwojady kolo jaskini z rozpruwaczami bo jak im niepomozesz to nie dotra szkoda byblo nra
pozdroooooo
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
Robiłem tą misję wczoraj :p a więc u mnie wyglądało to tak, powiedziałem kowalowi, że znalazłem Rufusa, Candele, Rakusa, Owena, Frasera, Kenta, Randalla i na końcu ze nie ma więcej osób misja była niezaliczona, znalazłem wszystkich powiedziałem mu tylko 4, ale cala 7 była już w Okarze i powiedziałem, że nie ma już więcej ludzi, potem dopiero wydałem mu 3 pozostałych i mi misję zaliczyło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom