Ogromny Problem

Status
Zamknięty.

Gienek

New Member
Dołączył
28.6.2007
Posty
8
Mam taki problem. Gram sobie w G3, i gram. Nagle słyszę, że na pulpicie występuje błąd. Jednakk z grą nic się nie dzieje, więc gram dalej. Jednak kiedy chce zapisać, to gra się wyłącza. Mam miniamalne ustawienia grafiki, rozdzielczość, żeby procesor szybciej chodził, i żeby go nie obciązać ma 800na 600. Dzwięk na maksa. O co więc chodzi z wyłączaniem się gry przy zapisie.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Możesz w jakis sposób zobaczyc ten błąd i pstryknąć mu screena ?? Jesli tak to na pewno łatwiej bedzie pomóc :)
 

Gienek

New Member
Dołączył
28.6.2007
Posty
8
Błąd. Hmmmmmmm!

Na pewno na pasku zadań koło godiny jest żółty trójkąt z wykrzyknikiem w środku. A odgłos to taki : Plum! Szybkie i delikatne. Żeby był screen musiłbym instalować na nowo, i zaczynać, czekać aż się załaduje. Ale jak będzie możliwość, to zrobię screena, i dam tu, ale narazie byłbym wdizęczy za odpowiedź, ze wskazanych tu dotytchczasowych wskazówek. Z góry thx
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Taki trojkącik wyskakuje chyba jak masz malo miejsca na dysku albo mało ramu, juz nie pamietam ;]
Sprobuj zainstalowac na nowo, czasami to pomaga a jak nie to chociaz screena zrobisz tego błędu. Bo cięzko cokolwiek powiedziec puki co.
 

Gienek

New Member
Dołączył
28.6.2007
Posty
8
Mam ten błąd! Screena nie umiem zrobić, ale opisze bląd, bo mam go na ekranie: To prostokąt, i w prawym rogu jest czerwone kółko z krzyżykiem. Obok tego pisze: Out of memory. Please free some memory, then choose retry. Takie jest ten błąd. Okienka nie można zamknąć. Mogę kliknać: Przerwij, ponów próbę oraz ignoruj. Prosze o pomoc.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No to tak jak mowiłem masz za malo pamieci wirtualnej. Screena robi sie klikajac klawisz Print Screen. Nastepnie otwierasz painta i robisz wklej.
Jakiego masz kompa i zarzuć jeszcze dla pewnosci tym screenem :)
 

Gienek

New Member
Dołączył
28.6.2007
Posty
8
1. Nie mam painta, bo nie potrzebuje.
2. KOmp, nie wiem szczerze mówiąc, tata, który zajmuje się kompami mówi, że dobry, a nawet b. dobry. Ale jeśli G3 chodzi mi na min. ustawieniach, to niewystarczająco dobry :(. Czyli musze wykasować kilka gier, żeby gra chodziła bez szwanku?
 

Smorbi

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
46
Gothic 3 wykorzystuje ogromne ilości pamięci RAM (im więcej masz, tym lepiej). Żeby nie wyskakiwal ten błąd musisz zwiększyć ilość pamięci wirtualnej najlepiej do kilku gigabajtów (klikasz prawym na ikonie mój komputer, dajesz właściwości/zaawansowane i tam masz u góry wydajność; klikasz ustawienia/zaawansowane; na dole masz "pamięć wirtualna". Klikasz na zmień i tam ustawiasz ok. 5gb na pamięć wirtualną.)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom