Ogniste Puchary I Kamienie Teleportacyjne

Status
Zamknięty.

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Ogniste puchary:

1-Cape Dun w posiadaniu kwatermistrza orków (być może najpierw należy porozmawiać z asasynem przy wejściu aby u orka pojawiła się opcja kupna tego pucharu)
2-U mag ognia Rakusa na zachód od Montery (siedzi w jaskini, najpierw musisz mu pomóc z jego problemem)
3-Jeden z niewolników na wykopaliskach w Monterze (chce aby go przenieść na farmę w zamian da puchar)
4-Jest w chacie nadzorcy obozu niewolników w Silden
5-Jest w kopalni w Geldern (tej kopalni do której wejście jest w samym mieście)
6-U paladyn w Trelis (jest w mieście odda ci puchar jak tylko do niego zagadasz)
7-Mag ognia w Nemorze (najpierw trzeba dla niego pozbierać jakieś rośliny)
8-U paladyna w świątyni w Vengardzie (tej do której teleportujesz się kamieniem z Gothy)
9-Jest u Miltena (da ci go gdy tylko z nim porozmawiasz w klasztorze)
10-Asasyn w Mora Sul o imieniu Masil (chce by wykonać dla niego parę questów, puchar da w nagrodę)
11-Niedaleko Mora Sul jest obóz w którym ukrywa się niewolnik Yussef, w tym obozie jest paladyn który stracił swój puchar gdy napadły go piaskowe pełzacze. Przyłącz się do niego a zaprowadzi cię do swojego starego obozowiska, puchar jest wewnątrz pełzacza który nazywa się "ranny piaskowy pełzacz" czy coś takiego
12-Obóz bandytów na drodze pomiędzy Trellis a Bregą (puchar jest albo w posiadaniu upadłego paladyna, albo leży w jednej ze skrzyń).

Kamienie teleportacyjne:

Myrtana:

Ardea leży na stole przy którym stoi burmistrz
Cape Dun leży w magazynie Ugruka kwatermistrza orków
Reddock jest w skrzyni w pierwszej z jaskiń którą masz oczyścić z potworów(zadanie od strażnika który pilnuje wejścia do tego tunelu)
Montera w chacie w której jest przestraszony niewolnik (szef najemników pozwala ci zająć tą chatę)
Trelis w skrzyni obok kapliczki beliara niedaleko południowej bramy do miasta
Geldern leży na ziemi tuż na południe od południowej bramy
Gotha jeden jest w skrzyni wodza orków w jego chacie drugi leży w kuźni w mieście (ale nie na zamku)
Faring jest w jaskini znajdującej się przy drodze z dołu (od mostu) do miasta
Vengard kaplica jest w jaskini w mieście Gotha (nie trzeba walczyć z demonem)
Vengard król jest w pokoju z magiem ognia nad salą tronową
Vengard "poza kopułę" jak wyżej
Silden leży w kamiennym kręgu który jest tuż na północ od miasta
Nemora jest w skrzyni ukrytej w krzakach niedaleko dolnego wejścia do Nemory
Okara Leży na kamieniu przed wejściem do Okary.

Varant:

Braga ma go kupiec który będzie sie opierał gdy będziesz zbierał daninę (wtedy go pokonaj i odbierz kamień)
Ben Erai w jedny z tunelów kopalni (nie możesz tam wejść jeśli nie masz 75 reputacji w mieście)
Lago Leży za polem ziela bagiennego w pobliżu kamiennego murku (resztek chatki?)
Ben Sala Leży pośród tac z przyprawami mniej więcej w centrum wioski
Bakaresh Leży gdzieś niedaleko Silvia szefa straży miejskiej
Mora Sul leży na stole niedaleko faceta który zleca ci złapanie Yussefa i odnalezienie Ramireza
Ishtar w jednej z komat obok sali tronowej Zubena.

Nordmar:

Klan Wilka w chacie Ronara (myśliwego który chce abyś mu towarzyszył w polowaniu)
Klan Młota w chacie kowala Ingvara
Klan Ognia w pierwszej chacie (tam gdzie jest facet który chce z tobą zapolować na orki)
Klasztor na najniższym poziomie biblioteki w skrzyni
Xardas na stole obok Xardasa.

P.S moze by przyklejic ten temat zeby nie zakladac nowych tematow w poszukiwaniu kamieni i pucharow.
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Moze uznacie to za nabijanie postow ale co tam, trza chlopaka pochwalic, bo jest za co! Kawal dobrej roboty, nareszcie skoncza sie tematy typu "Gdzie sa ogniste puchary/kamienie teleportacyjne". No dobra, moze nie wszystkie ale napewno jakis madry user do tego tematu zajrzy ;) Jestem jak najbardziej za przyklejeniem!
Dzieki wielkie, tym bardziej ze mi ten topic tez pomoze ;):*

~Pozdrawiam
Filip3k


Podepne jeśli ma to pomóc - szczur
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
Przyda sie przyda :p Jednak mam problem , nie wiem czy to wina zbugowanej gry czy nie wiem czego . Kiedy ide do sanktuarium w klasztorze to ma byc tam Milten , jednak go nie ma . To bug czy tzreba miec 11 pucharow ? (mam 10 ;/ ,szukam tego kolesia obok Montery) .Pls odp ktos =D
 

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
Jak idziesz do farmy gdzie są krowy kieruj się na zachód przez góry jest takie wąskie przejście między farmą a małym obozem buntowników (zlecają ci zadanie zabicia krów), następnie zejdź na dół na lewo i znajdziesz jaskinie on ci da jak zabijesz pare szkieletów.

Pozdro :)
 

kridek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
23
Bardzo fajny topic ale przynajmniej u mnie nie wszystko sie zgadza :p Niektóre kamienie teleportacyjne są gdzie indziej ale raczej większość tak jak jest napisane powyżej ;)) Chyba, że na zdobycie kamieni są 2 sposoby np. przez znalezienie go w skrzyni lub gdzieś tak luzem albo pobicie jakiegoś NPC'ta, który kamień posiada. Ale nie wiem :)

QUOTE
Montera w chacie w której jest przestraszony niewolnik (szef najemników pozwala ci zająć tą chatę)
Trelis w skrzyni obok kapliczki beliara niedaleko południowej bramy do miasta
Geldern leży na ziemi tuż na południe od południowej bramy
Faring jest w jaskini znajdującej się przy drodze z dołu (od mostu) do miasta


Te mam inaczej wszystkie zdobyłem przez zabicie npcków przeważnie assasynów.

Nordmar - wszystkie mam tak samo
Varant - jeszcze nie wiem ;)
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
QUOTE(alucard666 @ 29-11-2006, 22:22) [snapback]128693[/snapback]

Jak idziesz do farmy gdzie są krowy kieruj się na zachód przez góry jest takie wąskie przejście między farmą a małym obozem buntowników (zlecają ci zadanie zabicia krów), następnie zejdź na dół na lewo i znajdziesz jaskinie on ci da jak zabijesz pare szkieletów.

Pozdro :)


DZieki :D ALE jednak dalej mam problem . Milten gdzies zniknal , a to ona ma 12 puchar . mam juz 11 i nei wiem co dalej robic jak go nie ma w tym sanktuarium ;/
 

Rain_Face

New Member
Dołączył
30.11.2006
Posty
1
Witam!

Mam Problem z pucharami. Jeden puchar dostajemy od niewolnika z Montery. Jeden z najemników który zarzadza niewonikami w Monterze daje nam zadanie zebysmy mu znalezli niewolnika ktory ma isc na farme. Jak dostalem to zadanie w rozmowie mialem taka opcje zeby mu powiedziec: "Czemy on sam nie zamieni sie z niewolnikami." i mi to zadanie sie anulowało. Bez tego zadania nie dostane Pucharu. Co mam zrobic??? Nie mam save'a. Mam zabic tego niewolnika czy cos innego zrobic? Prosze o pomoc. Mozecie mi odpisac na mojego meila: rain_face@o2.pl .

Z góry dziękuje!
Rain_Face
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
Jak bedziesz wyzwalal Montere to wybij odrazu niewolnikow ( i tak ci nie beda potrzebni :D) , i ten co ma ci go dac to powinien go miec przy sobie . Nie musisz go zabijac , poprostu pobij , wez i tyle :D .

Jeszcze raz prosze , pomozcie mi :p . (problem -2 posty temu )
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
Szkoda tylko, że nie napisał chłopak, że po prostu przepisał z poradnika, który dołączono do czasopisma CD-Action... Chyba, że gdzieś nie doczytałem :p

PS. Sorki za Off Topa
 

olej29

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
14
szkoda zachodu z tymi pucharami i tak sa nie potrzebne do zakonczenia gry mogli to inaczej zrobic po odzyskaniu mocy pucharow i po oddaniu ich wlasciciela nie mamy zadnej kozysci oprocz z zakonczonego zadania i doswiadczenia a inaczej by moglo byc np po oddaniu pucharow paladyni by sie donas przylanczali by oswobodzis swiat z pod okupacji orków
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
QUOTE(Serge @ 25-11-2006, 16:24) [snapback]128140[/snapback]

Ogniste puchary:

5-Jest w kopalni w Geldern (tej kopalni do której wejście jest w samym mieście)



Albo ja jestem ślepy albo w geldren nie ma żadnej kopalni która była by w mieście. Przeszłem te miasto pare razy. Może to ktoś wytłumaczyć bo chce znaleźć ten puchar??.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Jak wchodzisz do miasta od poludnia to idz w lewo caly czas... widac slabo zwiedzasz te miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom