Ognik

Status
Zamknięty.

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ludzie jak uzywac tego Ognika? Dopiero zaczynam grac w NK i jak puszczam ognika to kaze mu szukac broni ale ognik tylko se lata po miescie i nic nie szuka...
tongue.gif
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Schowaj Ognika...

Taa... Ognik lata i pokazuje gdzie jest broń... (wiesz co jest w tych wierzach?) Wyjdź z miasta (Daleko... Daleko...) i gotowe...
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
A ja uwarzam, że ognik może być trochę pożyteczny. Co prawda mnie znalazł tylko jeden Pałasz bandytów, ale czasami może się to przydać. Jak chcecie poszukać jakiś wartościowych przedmiotów na początku gry, to taki ognik może być pożyteczny. Ja też na początku sądziłem, że ten ognik tylko lata, ale kiedy doleciał do jednej z wierz i się zatrzymał, to wiedziałem, że nie nawala
biggrin.gif
biggrin.gif
. Obecnie go udoskonaliłem i teraz szuka dla mnie łuków i strzał, co mi się może przydać.PoZdRo.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
No dobra, ale jak mam go zmusic zeby odnalazl tego handlarza broniom??
I gdzie mam szukac Patricka, kumpla Corda?? Chce sie przylaczyc do najemnikow, ale nie wiem czy to dobra decyzja... Doradzcie i pomozcie...
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ognik nie odnajdzie ci tego handlarza bronią tylko ty go musisz znaleźć i najlepiej udaj sie na farme Sekoba i on ci powie gdzie masz iść i se poszukasz a ten patrick i inni są w Jarkendarze (nowy świat) ale zanim ich uwolnisz to minie sporo czasu a jeśli chcesz jak najszybciej przejść Nk to graj strażnikiem miejskim
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
Powiedzcie niekumatym (mi hehe) skąd wziąść ognika. Jakiś amulet trzeba mieć, tak?
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Amulet magicznego ognika dostajesz od Vatrasa na początku gry jak go męczysz żeby ci jeszcze pomógł szukać handlarza bronią.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
O rany wie ktos jak otworzyc portal(tzn. gdzie wlozyc pierscien do otwierania?) Ale ze mnie lol
biggrin.gif
:p
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Czytajcie! Czytajcie!

1. Patrick - kumpel Corda - jest więźniem Bandytów (Addonwordl)...
2. Aby uruchomić portal należy "przyjżeć" się mlaowidłu po lewej stronie portalu (patrząc od wejścia)!
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
1. Ogniki uczy Mag Wody, Riordian z ruin świątyni,
2. Aby znaleźć handlarza bronią musisz załatwić bandytów, którzy są koło schodów na farmie Bengara, i wziąść im jakiś pierścień i pałasz bandytów!
potem idziesz do górnego miasta i gadasz z Fernandem aż się przyzna :]
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Amulet Franka :?: :!: :?: Nie wiem co to takiego
tongue.gif
Ja jusz rzadko uzywam tego amuletu bo po cholere mi on
tongue.gif


[ : Wto Lut 01, 2005 9:02 pm ]
Wiecie moze ile trzeba miec postow zeby byc obywatelem :?: Tak tylko pytam
biggrin.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Amulet Franka jak łatwo się domyślić ma Franko i możesz mu go ukraść lub zabić i wziąść i on jest bardzo dobry bo daje 4 pkt siły i zręczności i chyba 10 pkt PŻ albo więcej 8)
polecam go :!:
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Dobra juz wiem gdzie ci bandyci od broni
biggrin.gif
Teraz napiszcie moze o jakis fajnych amuletach co dodajom do zrecznosci. Piszcie :!:

PS: Sorki ze odbiegam troche od tematu
biggrin.gif
tongue.gif
 

Morsiu

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
32
oninik

ja znalazłem nowe zastosowanie mówimy idź za mna a przeciwnicy nieraz interesują się bardziej nim dobry sposób na trudnych (smok ożywieniec dał mi niezłą frajde jak się uganiał za ognikiem któremu kazałem szukać broni)
 
A

Anonymous

Guest
ja dopiero dotarlem do magow wody i chcialbym sie spytac czy jest sens szkolenie ognika w szukaniu run, czy komus z was ognik pomogl w znalezieniu jakiejs runy?
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ja tam wogule go nie szkolilem bo i po co
tongue.gif
Ognik jest niezly dopiero jak go podpakujesz a na to trzeba duuuuzo PN. Ja wole se bron dobra znalezc i do niej pakowac zeby zalozyc bo na takie glupoty jak Ognik chyba nie warto inwestowac PN(przynajmniej ja tak uwazam
biggrin.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom