Ognik - puzniej

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam problem, nie wiedziałem że da się zdobyć ognika na poczontku a gdy prubuowalem w 2 rozdziale to sie nie dało.. nie chce zaczynać gry od nowa i tu pytanie brzmi: Czy będę mógł jeszcze gdzieś go zdobyć czy będe musiał zaczynać grę od nowa.
Prosze o szybkie Odpowiedzi.
 

baroxio

New Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
19
zalezy jak probowales go zdobyc... jezeli juz tam wszystko zrobiles z kregiem wody i handlarzem bronia to teraz bedzie raczej ciezko... ale spox ja go wcale nie uzywam. tylko mi przeszkadza, bo jak go zaloze to sie musze co chwila zatrzymywac zeby sie odwrocic i sprawdzic czy mi gdzies nie polecial.
 

Morsiu

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
32
ognik

ognik to mały skurczybyklata chałasuje przeszkadza ja nie używam go wcale nie martw się
 

Nerion

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
15
ech...

No cóż poradze sobie bez ognika jak bede gral paladynem to go zdobęde. Dzienki za porady:)
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ognik może się przydać na początku bo wszędzie są pałasze bandytów a one są w sklepie sporo warte więc można trochę zarobić
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Ognik

Wystarczy poprosic Vatrasa o pomoc a dostaniesz ognika
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
arch widać że nawet nie wiesz o czym tu jest rozmowa ale dobra...
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Ja osobiście nie używalem ognika chociaż czasem w walce moze odciągnąć na chwile uwage wroga. szkoda mi było PN na szkolenie go
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
podszkolić jest go najlepiej dużo później powiedzmy po pokonaniu smoków bo wtedy raczej większość osób ma PN do wykorzystania a nie wie na co to można dać w ognika :roll:
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Jak dla mnie to zbędne dziadostwo.. lepiej załorzyc "amulet oswiecenia' thats all :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom