Ogame

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witam, gram w to już od dobrego tygodnia i muszę przyznać, że mnie wciągnęło. Gra była modna parę dobrych lat temu, jak byłem w podstawówce, teraz też dużo osób w nią gra. Gra polega ona na na prowadzeniu swoich planet, na których rozbudowujemy poszczególne budynki (wydobywające surowce, stocznie, laboratoria) oraz walczymy z innymi graczami. Można zawierać sojusze, co ułatwia grę, a zarazem urozmaica. Gra ktoś w Ogame?

http://ogame.pl
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Grałem w sumie przez trzy lata. To fajna gra- wciąga i można poznać ciekawych ludzi, ale zżera za dużo czasu i wszystko podporządkowujesz jej. Czasy dolotu floty itp... Idąc na imprezę patrzysz na zegarek, żeby nie spóźnić się na przylot floty z fs-a... Trochę to chore...
Poza tym, twórcy strzelają sobie gola samobójczego co chwila rozmnażając universa. Najpierw każde nowe uni się zaludnia, by w szybkim tempie się wyludnić. Dlatego teraz uruchomili chyba mechanizm przenoszenia kont między universami, choć nie wiem jak to w praktyce się sprawdza.
Teraz to już nie jest to samo. Ja grałem w najlepszym czasie i doświadczyłem różnych ciekawych przełomów w mechanice gry. Jedno jest pewne- już nie wrócę do ogame- za duża kaszanka się zrobiła, głównie ze strony twórców i ich "innowacyjnych" pomysłów.
 
Do góry Bottom