Ogame

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
Witajcie!
Chciałem wam pokazać fajną grę jaką jest Ogame. Jesteś w mniej kosmicznym ambasadorem i zarządzasz rozwojem planety.
Możesz sprzedawać,atakować,chronić itp. Oficjalna polska strona Ogame to www.ogame.pl .
Do gry nie potrzeba ściągać klienta, wystarczy przeglądarka.
Do wyboru w dniu 7 luty 2007roku jest 50 uniwersum (serwerów).
Jeśli ktoś zamierza w to grać polecam uniwersum 39 (sam na nim gram jeśli macie jakieś pytania nick Ozzi).
Pozdrawiam!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
w ogame grałem prawie 2 lata temu...fajne, ale trzeba dużo czasu poświęcać i logować sie bardzo czesto (co godzinne najlepiej :p)
jak skończyłem gimnazjum ( kiedy to było xD) toi w ogame przestałem grać. Grałem na uni 4, w top 150 byłem jak konto sprzedałem...ofc gierka jak najabrdziej godna polecenia
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Hmmm... Zacznijmy od tego że ogama nei tzreba polecać~~. Każdy je zna na pewno. Gra fajna, osobiscie dawno temu skonczylem z nią ale ze kumple zaczeli grać to też sie zarejestrowalem. Część juz przestało grać zpowody utraty foloty... Ale ja i 3 kolesi odemnie z klasy jeszcze gramy :), jeszcze dajemy rade. Uni to 48, a fajnei sie złozylo bo jak jeszcze wszyscy grali byliśmy zaraz uklad obok siebie albo ejden dalej :). Jak na pecha w moim ukladzie jakiś koleś wstąpił do nas i sie cisniemy ;d. Gra jak najbardziej warta polecenia, wciagająca barzdo więc uważajcie jak zaczynacie grać~~...
btw:
QUOTE
62115 (Miejsce 313 z 13321)
statystyki moje z godziny 8. Byłem na początku gry w top 200 ale zezłomowali mi flotke bo nie chcialo mi sie na nia czekac xD (spiacy bylem x100 ^.^) i stracilem ejdyne źródło utrzymania i spaadlem ;/ a eko mialem **ujowe ~~. Teraz mi sie nie chce złomowaćto eko buduje bo co mi po flocie jak z niej nie korzystam xD
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ogame jest fajną grą, ale trzeba mieć dużo czasu. Gram na uni 4 i mam 9000 punktów. Sojusz dobry, flotę beznadziejną a eko takie sobie. Polecił mi ja kumpel,i gram z parę miesięcy. Sam bym nie grał, więc zachęciłem kumpli i jest na z 10.

YO

P.S- jak ktoś gra na uni 4 to pisać!!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
W Ogame nie gram juz chyba z poł roku, za dużo tego dobrego bylo, gralem na raz na 3 serverach i nie mogłem sie połapać co gdzie mam. Żal było kasować bo pozycje miałem nawet dobre więc kumplom oddałem konta. Co oni z nimi zrobili nie wiem, wiem ze na 9 unii ostro mnie pojechali zanim sie konta pozbyłem :)
Polecam jeśli nie macie w domu co robić i cierpicie na bezsenność ;]
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
W OGamie siedzę już dłuuugi czas... na moim uni gram od wiosny, ale obecne problemy z netem sprawiły, że od grudnia siedze na urlopie...
No i na początku grudnia byłem jeszcze wysoko... w miare, bo w top250... fajnie się grało, miałem bardzo dobry sojusz, był na 2 miejscu... ale brak neta zrobił swoje... zezłomowali mnie na ponad 300%. Najgorsze jest to, że nie z mojej winy, bo mi neta odcięli, a jak poprosiłem kumpla żeby mi zrobił fs-a, to ten debil zaspał i nie zrobił ;( w dodatku moja flota była największa w okolicy, to ja dyktowałem tam warunki, ale... ACS kilku flot i już gruzy z moich stateczków... grałem na uni40. Po ataku spadłem 100k pkt i kilkaset miejsc... ale jak odzyskam neta to wrócę i się zemszczę :) mam tam kolegów, mam dobre eko, szybko się odbuduje, zwłaszcza ze całej floty mi nie dorwali... zostało 600 krążków i 1k LM. Tym pofarmie na początek, zapakuje jeszcze w eko, po czym dopiero sie zacznie.. ahh, nie moge sie doczekać :D
Mam 2 teleporty, dobre warunki do rozwoju itp. :) mimo, że nie gram już 2 miechy i jestem po złomowaniu, to konto nadal jest w top500... nieźle, dobra pozycja wyjściowa po powrocie ;D
ZAPRASZAM NA UNI40 :) będziecie mieli ochronę i pomoc ekonomiczną na początek, to bardzo przydatne :)

pozdrawiam
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Oczywiście znam OGame i gram. Mam zarejestrowane konta na trzech uni, ale gram na poważnie tylko na jednym. Nie jestem jeszcze wysoko w rankingu (wchodzę dopiero do top1500), ale szybko się rozwijam i mam kilku naprawdę mocnych kolegów (poznanych przypadkiem w grze), którzy zginąć na pewno mi nie pozwolą :) . Zapraszam serdecznie na uni 45.
 

Dawideas

New Member
Dołączył
10.2.2007
Posty
7
W Ogame grałem dawno temu nie dość że byłem prawie w top 600 to mnie zezłomował gość z drugiego miejsca =/ I wtedy przestałem grać bo stwierdziłem że nie będe tracił czasu na durne MMO w którym na 17342 miejscu zjedzie Cię gość z 2 miejsca ;] Gra jest fajna tylko na początku. Potem fleet save, nieprzespane noce. Odbudowa i nuda bo ciągle to samo. <_<
 

Kapi Pogriomca

New Member
Dołączył
24.1.2007
Posty
2
Ja gram w OGame i jak narazie nieźle mi idzie. Jestem dopiero w TOP 1800, ale bardzo szybko idę w górę. Mam tam ponad 20k pkt. i jka narazie 60 krążkowników, 55 okrętów wojennych, 205 lekkich myśliwców i okolo 200 ciężkich myśliwców. W obrone nie inwestuje. Zapraszam do gry na uni 32 i pisac do Kacperex ( sorry za plagiat adminie :D ). Ogólnie gra jest fajne dopóki nie przejdzie się przez próg punktowy ( 5k punktów ) potem jest gorzej. Ciągłe nerwy bo może Ci się nie udac zorbic FS'a ( Feel Save ). Pozdrawiam
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Jak czytam, że powyżej 5k jest nudno, albo że na początku jest fajnie a później to samo, to mi się śmiać chce :p
prawdziwa gra zaczyna się mniej więcej na poziomie 100k pkt :) jak się ma flote, złomuje się innych, toczy prawdziwe boje, a nie jakieś tam wycieczki by ukraść komuś surowce.
Kto nie złomował na duże %, ten nie wie czym jest ta gra :p
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
ja z?omowa?em dawno temu i fundowa?em ksi?zyce :p
A przyznam sie, ?e ostatnio wróci?em do ogame (coraz mniej mnie l2 wci?ga :s). Pogrywam sobie na uni 53....
nic specjalnego, bo zaczolem nie dawno, ale i tak sobie radze i zaczynam powoli z?omowa?, aahhh jak to frajda zez?omowa? kilkna?cie LM swoja uber flot? :p
uni 53, Yezo - jakby kto? gra? ;)

edit:
juz nie grma boz robili jaki? rollback :s
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Dawno, dawno temu w bardzo odległej galktyce... żył sobie pewien frajer. Na początku był nikim... Co to jest jedna planeta? xD Ale później zaczął podbijać: świuu... ciki... miki... trach... bum... kakalaka... turru... Diee!... I'm your father!... Nooo!... ziuu... fru... gomgg... dingdong... drrram... krach... I po tygodniu walk owemu frajerowi się znudziło. Stwierdził, że to nie dla niego i nacisnął guzik: Delete Profil.
To była historia wielkiego człowieka. Jeszcze dzisiaj mieszkańcy galaktyki śpiewają pieśni dla uczcznia wiekiego... Frajera.
 

Wardancer

New Member
Dołączył
30.11.2007
Posty
23
Hmm, gra tutaj ktoś z was na Uni 48 ? :]

Bejbi mejbi coś więcej > - upomnienie - dud
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Co do OGame to powiem, że chyba jedna z niewielu gier przez przeglądarkę godnych polecenia. Pamiętam, jak to swojego czasu siedziałem przy tym naokrągło, ale to było dawno temu i już zapewne moja planeta została rozebrana na surowce dla innych graczy x). Najlepszą zabawę miałem, kiedy zgadaliśmy się z kumplami i graliśmy w kilka osób na jednej unii ^^. Nawet dobrze nam szło, ale potem już się zaczynało wszystkim nudzić. Gra spoko, ale ja jakoś nie potrafię zbyt długo przy niej wysiedzieć x).
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(Schreder @ 07-02-2007, 08:37) [snapback]134411[/snapback]
Witajcie!
Chciałem wam pokazać fajną grę jaką jest Ogame. Jesteś w mniej kosmicznym ambasadorem i zarządzasz rozwojem planety.
Możesz sprzedawać,atakować,chronić itp. Oficjalna polska strona Ogame to www.ogame.pl .
Do gry nie potrzeba ściągać klienta, wystarczy przeglądarka.
Do wyboru w dniu 7 luty 2007roku jest 50 uniwersum (serwerów).
Jeśli ktoś zamierza w to grać polecam uniwersum 39 (sam na nim gram jeśli macie jakieś pytania nick Ozzi).
Pozdrawiam!

powiem ze gralem z ogame'a i gra jest nawet nawet moze zaczne od nowa :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
W sumie, z małymi przerwami pogrywałem w ogame przez 2,5 roku. Najpierw na uni20 (najlepsze czasy) i na kilku innych potem. Grałem też na Angielskim serwerze w dywizjonie 303. Łupaliśmy tam angoli, że aż żal się ich robiło :D.
Szczerze mówiąc, przez tę politykę mnożenia uni, ta gra powoli umiera i nie pomagają wprowadzane co chwila nowości i usprawnień. Ludzie odpływają z gry i poszczególne universa się wyludniają. Zasada jest tak: otwierają nowe uni- wszyscy tam walą na gwałt, po czym mija pół roku i zaczyna świecić pustkami...
Straszny zjadacz czasu, uzależnia jak narkotyk i wszystko podporządkowuje się grze. Mam tu na myśli życie w realu, a to chore. Na pewno nie zagram już w grę tego typu.

p.s. tylko z powodu ogame, przesiadłem się niegdyś z Explorera na Firefoxa i nie żałuję tego.
 
Do góry Bottom